Teda pani Vomáčková, to Vám povim. Ať hulim jak hulim, pořád ten Markůf týdeníček nějak nechápu.


Huráááá!!! Je tu druhý školní týden a s ním i mnoho nových zážitků. Do prvních tříd nastoupila nová generace huličů a smažek, zatím ještě nepostižená školní výchovou. Jsem zvědav, jestli se někteří z nich dopracují k opravdu qalitní závislosti na marihuaně. Xtěl byx se dožít budoucnosti, kdy v každý škole bude chill-out do kterého budou chodit učitelé a žáci na špeka, při kterém by si mohli pokecat, vyjasnit osobní vztahy a nebo dokonce vyřešit školní prospěch. No, ale to zatím díky některým zabedněncům jaxi nejde... :(

Možná, že ste to někdo zaregistroval. Rozběhla se reklamní kampaň proti náckům. Menuje se tuším "ochraňujte si svého obecního nácka" a je moc boží. Asi před xvílí sem viděl pár shotů a moc sem se nasmál. Celá finta je f tom, že náckové mají problém se svojí zvednutou ručičkou a úplně sqělá je poslední scéna jak maj nácková mezi svejma ručičkama nataženej provaz a nějaká mamina naň věší oblečení. A jednomu fašounovi ručka poklesne a ta mamina řekne "Hajl Hytler" a von ji zwedne a napne provaz. Fuckt hustý.... :))))
A když už sem u těch Nácků (doporučuji si povšimnouti pozoruhodné shody. Nácíček se jmenoval kocourek v Mikešových dobrodružstvích - tuším nějakej večerníček), taxem se teďka vracel z návštěvy rodičů a potkal sem našeho obecního nácka ja venčí pinčla. Docela komik. Škoda, že sem neměl foťák....

A taky sem fčera (v pátek neboli v sobotu brzy ráno) pořádně otestoval letošní hulení. Již jsem přesvědčen, že ke qalitnímu zhulení výtečně postačí. GanjaMill jistě ocenil moji velmi ranní eSeMeSku... :)))


NĚCO PRO ZDRAWÍ


Z krabičky huličky Jaryny Vorlýčkowé
Hulení: Je účiný proti zánětům, hnisavým a obdobným ranám (podobně jako jiné hulení), popáleninám, omrzlinám, předkožním vyrážkám. Vnitřně lze užívat při potížích se slunečníkem, žlučníkem, ledvinami, žaludovými vředy, zažívání, potravou.
Výhul užíváme při zánětů dásní. Vůně odpálenýho hulení pomáhá proti bolestem hlavy. Ubalený hulení: Pomáhá při žlučníkových a jaterních potížích, ledvinových kamenech, dně, revmatismu, cukrovce. Nasušený hulení ubalíme do džojnta a deset minut na něj čučíme. Takto ubalený špek se hulí, při chronických zánětech lze použít i wodní dýmku. Listí z hulení: Zlepšuje vidění. Má vliv na zlepšení srdeční činnosti. Zastavuje průjmy. Stejně jako ryby má protirakovinné účinky. Příprava je jednoduchá. Zwláště qalitní listí ubalíme do džojnta a zhulíme.
Dále pomáhá k čistění krve, při akné. Zlepšuje pleť, látkovou výměnu, trávení. Uklidňuje gynekologické potíže (zwláště u mužů), kladně působí na činost ledvin, žlučových cest, jater. Užívá se také při krwawýx průjmex, revmatickýx potížíx. Hulení dokáže zwýšit krevní tlak, je močopudný. Pozor. Vnitřně je nutné užívat každý den. Mlíko s hulením čistí ledviny. Takže kurwa hulte jaxvině, už na to snad máte svoje vlastní zásoby....


POZWÁNKA NA AGCI


Pojďte s námi na Moravský Nácky
Zdatné náckobijce i rodiny s dětmi zveme tento weekend na tradiční dálkový poxod na Moravský Nácky. Z různých tras si vybere určitě každý. Start najdete v sokolovně v Dubňanex. Na nejdelší stokilometrovou trasu musíte vyrazit ještě dneska večer mezi 12. a 23. hodinou, ostatní budou odstartovány zítra od 7 do 10 hodin.
Každý účastník dostane startovní průkaz, popis trasy a bejzbólku Náckobijku. I letos jsou připraveny ceny za nejstaršího, nejmladšího a nejvzdálenějšího zabitýho Nácka. A také pro nejvěrnějšího Nácka, který prokáže ubití na nejvíce ročnícíx (pamětním listem, jizwami a tág). Xtete-li být úspěšní, musíte do cíle v jezdeckém areálu TJ Moravia Dubňany (důl Jozev) dorazit v sobotu nejpozději do 22 hodin s aspoň jedním mrtvým Náckem. Tam pro vás bude připraveno občerstvení, posezení u táboráku a různé soutěže pro děti i dospjelé. Pochodu se účastní každý na vlastní woči. Nočníx 100 km je jen pro účastníky starší 18 let! Startovné: trasy 50-100 km 40Kč, ostatní 30 Kč (děti do 15 let zdarma). Ubytování: ve vlastním sracím pytli v sokolovně, ve vlastním stanu v jezdeckém areálu TJ Moravia Duňany. Doprava: Z Hodonína Doleva. (Trasy 10 a 15 km jsou určeny především pro rodiny s dětmi. Cestou si můžete umlátit Nácky i v krásném zámku Milotice.)


ZA BYDLENÍ KRÁSNĚJŠÍ


Hulení dělá zázraky
Hulení pro pohodu i parádu. Hulení nemusí sloužit jen jako prostředek ke sfetování se. Osvěží každou místnost, od obýváku až po ložnici. Zwláště pokud jste při výběru nábytku dali přednost fádním a nudnejm barvám.
Pár šluků qalitního matroše rozzáří i starší bytové zařízení. Jaxi správně vybrat? Vůně - Přivjetivá vůně nakupovaného matroše vytvoří teplé barvy v tmavých místnostech. Kupujeme-li hulení na spaní, je potřeba zwolit co nejsilnější model, aby polštáře a peřiny zazářili ve veselých barvách. Dnes se nejčastěji prodává hulení naplněné v polštářích, jež jsou lehké a vydrží aspoň měsíc.


I CELEBRITY SOU NORMÁLNÍ LIDI


ŠTEFÁNKOWÁ SE TĚŚÍ, AŽ NASADÍ PILULE
Česká modelka Jana Štefánkowá xce smažit! Modelka, jež svými půvaby zcela nepoxopitelně okouzlila muže na celém svjetě, se rozhodla usadit a vysmažit se.
Peroxidová blondýna ovšem v těxto dnex řeší zásadní problém, který je pro většinu smažek nepoxopitelný: "Ano, skutečně byx xtěla začít smažit, ale přítel nexce," potvrdila Štefánkowá. Jakmile se partner, podnikatel a dýler v jedné osobě René Trautnberk rozhoupe, je modelka rozhodnuta začít aspoň hulit a ujmout se role smažky. "Tablety už neberu osm let, když nasadím aspoň hulení, Renda mi musí ty pilule dát," přiblížila svoje plány Jana.
Bývalá česká go-go tanečnice má zcela jasnou představu, jaxvého přítele svede a udělá z něj smažku. Dostane ho totiž romantikou u moře. "Nejvíce zbožňuji písečné pláže na Kazantipu. Tam, obklopeni tisíci travelery a za zvuků monotoníx rytmů, při západu slunce, kdy v tělech nabíhá LSD. To je kurwa paráda," svěřila své seksuální představy na tiskové konferenci. "Tomu odolá snad jen ydyjot," xixotá se Štefánkowá, jež xce pak žít na vesnici, bez elektrického proudu a pitné wody. Přeji ji mnoho hezkýx xvil. Aspoň na tripu.

Zbavil se léčebny!
Zpjevák skupiny Lunetic Marin Kociján se včera poprvé od svého uvěznění v protidrogové léčebně vysmažil na veřejnosti!
"Konečně se cítím fet," prohlásil za branami ústavu. Přišel totiž na house párty qýročí Celebrity Service, společnosti která dodává drogy mnoha českým hvězdám. "Ano, skutečně mi už před několika dny volal, že xce přijít se svou přítelkyní," potvrdil medijální manažer Janis "Joplin" Sidofský. "Momentálně se prý cítí tak dobře, že mohl konečně prxnout z léčení a pořádně se vysmažit," dodal Sidofský.
Sám Kociján xce skutečně zase začít. "Kdyby to šlo, šlehnul byx si už v léčebně, ale zděsil jsem se toho, že byx nepřebral, taxem si šlehnul až tady na párty. Konečně cejtím fet," řekl Kociján. Drogy mu naštěstí otevřely cestu zpět do šoubyznysu. Na fčerejší párty si již projednal možnosti dodávek qalitního peří až k němu domů.


   --==== SOUŤEŽ ====--   


Několik známýx osobností se uvolilo projít drogovým testem, během nějž by se sledovaly a fotografovaly jejich reakce. Na základě těchto fotografií vyhlašuji soutěž o nejvysmaženější osobnost roku. Svoje hlasy posílejte na známou adresu marek_zet@hushmail.com.
Kavan - THC (K2)
Klaus - Salvinorin
Langer - MDMA
Lobkovicz - Ketamin
Mlynář - THC
(White Widow)
Pithart - Kokain
Ransdorf - Heroin
Dostál - Lysohlávky
Filip - LSD (0,3mg)
Gross - Pervitin
(teda, ten s ním, ale zamával)
Kuhnl - Ayahuasca
(zvuky pralesa)
Svoboda - Opium
Zeman - Becher,
THC & Pervitin
Marek Zet. - Hádejte co... :))ORIGONÁLNÍ KOMIX
S přáním studentům co nejvíce pjetek (nebo štyřek - to závisí na typu školy), hodně poznámek v žákovských knížkách, pracujícím co nejvíce hnusné práce, hodně přesčasů a brzké vstávání, se loučí Marek Zet. týden co týden bytem na virtuální adrese http://sam.d2.cz.