NEW YORK SE SVIJÍ V AGÓNII. NEVINNÍ LIDÉ V NĚM UMÍRAJÍ, ANIŽ BY AKČNÍ HRDINOVÉ DOSTALI TU NEJMENŠÍ ŠANCI SPASIT SVĚT. Johne Rambo! Conane! Brusi Wilisi! Poslední akční hrdino!! KURWA, WY SWINĚ, KDE SE FLÁKÁTE, PROBUĎTE SE A VYRAŽTE ZAXRÁNIT SVJET!Ty wole, lidi. Fčerejší teroristickej útok pořádně provětral Zeměkouli. Nic tak hroznýho, co já se pomatuju se nestalo. Možná ňáký zemětřesení v osumdesátejx letech v Arménii, možná ňáký povodně v Číně. Co do počtu zemřelejch. Kolik lidskejch životů stály fšexny ty "drobný" genocidy, který probíhaj v lokálních válkách. Kolik asi pomřelo lidí v Africe v různejch lokálních bojích. Kolik civilistů na zemi umírá kažadým okamžikem? Kolik z těhlech "zádrhelů" je v takovým mohutným centru dění. Žádnej. Nechci snižovat počet mrtvejch, ale kdyby někdo zmedializoval konflikt ve Východním Timoru, určitě by zemřelo mnohem míň lidí a více by se mohlo pomoct. Síla medií je ukrutná. Sjížděl jsem webový zpravodajství a sledowal pár satelitních kanálů. Tolik smrti, nepochopitelných scén setříhaných do desítek "klipů" s maximálně koncetrovanou absurditou dění. Zjistil, že v různejch částech světa se na to dívaj úplně jinak. Na deníku www.arabia.com byl dneska (12.9) jeden článek. Přesurfovali-li ste zpět do Evropy zjistíte, že nic jinýho ke čtení není.

Jezíš, já se fčera asi zhulil. Xtěl sem jen říct, že mě docela vytáčí, že nemám možnost vlastního názoru, protože média do mě hustěj jen předžvejkaný informace.

Sem dnes v pátek koukal zase na média. Myslím, že mi docela chyběly fotky mrtvejch lidí z Izraele, Palestiny, Japonska (sarin rulez!), ze Severního Irska, ze Španělska, z Peru, ze všech těch míst kde je terorirstickej (jak dneska oblíbený slovo, že??) útok čas od času zábavnou hrou. Je to tragédie, když v Tokiu zemřou lidi na otravu sarinem, ale jak je to daleko. To nás netrápí. NY city je zoufale blízko a my zoufale jeho součástí. Všechen ten boj je pouze boj různejch názorů světa. Když už sme u těch rozdílnejch bohů. Dva stejní Bozi se řezaj v Irsku, jeden je však protestantskej a druhej katolickej. Viděli ste někde tváře dětí, jimž lidé z jejich vlastní ulice nadávaj. Když ty děti sou jen nevinné oběti, zcela nepochopitelnejch a starejch průserů. Vždyť ani nevědí, kdy a jak jejich nepřátelství vniklo. Bojím se, že proti muslimům vypukne nepodložená nenávist (popřípadně podložená silně zkreslenými názory), stejně jako kdysi v Německu proti Židům. Myslím, že muslimské kultuře nerozumíme, a to aspoň posledních 900 let, skoro možná od dob prvních křížáckých tažení. Dnes je prezentují skoro jako ničitele všeho "civilizovaného světa". Skoro jako bysme je ani nepovažovali za součást civilizovaného světa . Ale co když oni z toho druhého břehu nás vidí úplně jinak. Jako agresivní civilizaci, která se snaží proniknout do jejich tísícilety vytvořeného systému žití???? Proto se brání. Což samozřejmě NEOMLOUVÁ TERORISMUS, ale copak všichni "jiní" lidé chtějí svůj názor prosadit jen za cenu zbytečných a tragických smrtí??? Podle mne zaviní násilí způsobené násilím další a zbytečné smrti a další a zbytečnou nenávist a smrt.

Ještě sem si vzpomněl. V sobotu sme s kámoškou děsně zhulili (sme pjekný swině, že sme se den po smutku bavili, co??) a došli k drsný shodě, že fotografie a záznamy z místa neštěstí sou vlastně strašně krásný. Fotoreportéři, co je fotili, občas vychytli krásný scenérie (západ slunce na Pentagonem, zhroucený dwojčata v mračnu prachu). Jo, hustý....

Soráč za ten depresívní úvod, ale jináč to nešlo, než abych ze sebe dostal všechen ten hnus a pocit beznaděje. Tákže, ač je to drsný, přejděmež k trocha veselejším čtením.
Reklama
(GanjaMill jistě promine nekomerční reklamu :))
Jo, 21.9.2001 se v Xrudimském R-Klubu uskuteční párty qýročí tisícého hitu na mém deníčku. V současný xvíli to možná vypadá, že těch hitů budou už dva litry, tákže vo to to bude lepší... :)) Poslexnete si výtečnou muziku, kterou mám rád :)) a na pozadí bude nezničitelný hrdina John Rambo zaxraňovat svět. Teda pokud seženu všexny tři díly, teď, když to píšu, mám zatím jistou jen dwojku. Ale v nejhorším případě pozvene jiného svalnatého hrdinu, který bude zaxraňovat svoji dcéru ze spárů zlých teroristů.
Vstupné činí rovných 0.00 Kč, tákže bude pohodička....
MUt@GE.MiX@GEŽELEZNÝ MUSEL XOUDU
O jeho výslex totiž požádal americký uřad pro vyšetřování v souvislosti s nedávným teroristickým útokem proti USA. Podle FBI se jedná o 3 milijardy dolarů, které Železný poslal na konto firmy Bin Laden Inc., jež je registrována na Bahamských ostrovech.

Dwě minuty po osmé hodině ranní se dostavil Vladimír Železný společně se svým právníkem k Obvodnímu soudu pro Prahu 1. Zde ho čekaly otázky vyšetřovatelů z USA, kteří Železného podezřívají z náplánování celé akce. Podle informací z důvěryhodných zdrojů, měl Železný celou akci naplánovat, aby se zbavil všech svých amerických věřitelů. Nyní vychází najevo, že poskytl společnosti Bin Laden Inc., která se zabývá mizením lidí, poměrně velkou částku, aby zmizeli někteří občané USA.
Železný tvrdí, že za nic nemůže, protože prý společnost Bin Laden Inc., poskytuje CET21 pouze právnické poradenství. "Všexno vysvětleno, vše již v pořádku. Nic víc Vám k tomu neřeknu," řekl pouze Železný a společně se svým právníkem urychleně odjel na Bahamské ostrovy.


VRAŽDÍCÍ ŽRALOCI!
Šokující informace z americké Floridy! Žraloci, kteří jako zběsilí útočí na americké pláže a během několika dní sežrali vcelku dva lidi, z toho jednoho desetiletého xlapečka a jednu osmi letou holčičku, tam nejsou náhodou.
Podle informací z amerického tisku jde o vycvičené zabijáky, které proti USA nasadili úhlavní nepřátelé! Američtí vjedci upozornili na to, že neklid mezi žraloky je naprosto unikátní. Jsou nervózní a třesou se jim ploutve a žerou děti víc než je obvyklé.

"Za žraločími útoky stojí Kuba," napsal na titulní stránce prestižní americký časopis Weekley World News. Podle informací, které se magazínu podařilo zjistit, vraždící žraloky opravdu vycvičil český Kuba. Mají působit na plážích jako "žraločí gerily proti americkému imperialismu".
Floridské pláže jsou jako stvořené pro podobnou ideologickou diverzi. Hejna inteligentních žraloků pod vedením svých vůdců sjíždějí všechny největší pláže a hledají koho by zase sezobli. Američané opravdu věří, že za krvavým létem stojí český Kuba a jeho xlebodárce Vladimír Železný. Této, poněkud zhulené teorii, se věnují všexny seriozní časopisy. Kuba okamžitě reagoval prohlášením, že je línej jaxvině na to, aby cvičil žraloky.


HULENÍ ZAXVÁTÍ CELOU REPUBLIKU
Obrovskou vlnu zhulení se, proti které nebude existovat žádná obrana, očekávají s potěšením huliči na celém svjetě!
Všixni pjestitelé, kteří tuto pandemii celý rok pečlivě připravovali, se již těší až všexno hulení dosxne a udeří v plné síle. Předpokládají, že to bude již do měsíce.
Pro letošek už firmy připravily zásoby balících papírků a filtrů , jež by měli hulení spolehlivě ubalit. Osoby z vybraných rizikových skupin, například děti školou povinné, lidé se závislostí na marihuaně a rovněž osoby starší 65 let, již dostali specijální dáfkovače.


VYPEČENÁ YNJEKCE
Nepříjemného stavu, kdy nejste zhulený vás zbaví jediná ynjekce, tak informuje o novém objevu United Press International.
Jedna ynjekce přímo do žíly a na devatenáct hodin máte po problémex, tedy alespoň tak mají tři štvrtiny osob, které tuto léčbu experimentálně podstoupily.
"Tato procedura, která vás zbaví nepříjemného stavu, je velice efektivní, téměř bezbolestná a finančně nenáročná," říká doktor E. Sliezke, specialista na hučení. "Celý zákrok je možné provést i v domácíx podmínkáx."


MACEK REZIGNOWAL!
Dloholetý místopředseda Občanské demokratické strany (ODS) Miroslav Macek (56) rezignoval a začal konečně pořádně smažit. Na nadcházejícím zasedání výkonné rady ODS xtěl původně Macek oznámit, že na listopadovém kongresu ODS již nebude vysmaženej. Jeho rozhodnutí ale podle jeho slov změnily informace ve včerejším tisku, že od rakouské Erste Bank při privatizaci České spořitelný dostal za odměnu deset milijónů ekstošek.
Macek odmítl věc dále komentovat s tím, že jeho smažení je pouze jeho věc. Předseda ODS Václav Klaus řekl, že Macek je pjekná swině, protože se s ním nerozdělil. Byl bych jen rád, kdyby nedal i jinejm politikům, dodal.
I stíhový ministr zahraničí ODS Jan Zahradil uvedl, že očekával, že se s ním Macek rozdělí. Dodal ovšem, že on sám by mu určitě dal, kdybyl měl. Místopředseda ODS Ivan Langer, který dříve Macka zásoboval, odmítl jeho rozhodnutí komentovat. Za přiměřenou reakci hodnotí Mackovo rozhodnutí poslanec KDU-ČSL Pavel Severa. Také uvedl, že je mu jen líto, že taky od Macka nedostal ani tabletku. Dodal, že by politik měl smažit furt.
Bylo to jediné řešení, ale na druhé straně pan Macek je zajištěn, takže pro něj není politická funkce důležitá, konstatoval místopředseda ČSSD Zdeněk Škromax. Mackovy důvody označil za jednoznačně přiblblé. Předseda KDU-ČSL Cyril Svoboda uvedl, že by mu z těch tablet slezly vlasy, takže ho to nesere. To by se mělo stát normou v ČR, řekl a smál se jaxvině.
Předsedkyně US Hana Marvanová sdělila, že vždy panu Mackovi záviděla, a jakkoliv jde o jeho osobní problém, taky by se ráda vysmažila. Šéf komunistů Miroslav Grebeníček jen ironicky poznamenal, že pokud by měli takto začít šmažit fšixni, tak by se taky přidal.


JENYFFER ANISTONOVÁ RÁDA KOUŘÍ CRACK
Hérečka televizního seriálu Přátelé čekala s tímto poněkud odvážným přiznáním. Teď se jí však asi zdálo, že její hvězda nepatrně pohasíná, taxe přiznala.
Zatím newí, zda přiznáním něco neposrala, ale hlavní je, že to každej ví.
Jak k přiznání došlo? V rozhovoru pro jeden anglický internetový magacín hérrečka řekla, že si tu a tam šlehne. "Ale fuckt jen občas. Na tom není nic špatného." Zdá se, že si Anistonová nedělá hlavu s tím, že si tímto prohlášením může způsobit nějaký problémy. V podstatě by se mohla dostat i do vězení. Ne, je si jistá tím, že trocha cracku není nic špatného. Marihuana nebo ekstošky - to ne, to už je zlé.
Existují i domněnky, že tímto výrokem xtěla udělat reklamu filmu Rock Star, který nikdo nepoxopil. Před nedávnem rovněž oznámila, že končí s účinkováním v serijálu Přátelé. Už byla tím vjetšným lajnováním koxu mírně unavená. A možná vstoupí do jejího života vbrzku vážnější věci. S manželem Bradem Pittem už delší dobu plánují založení makové plantáže. Zatím však nejsou k sehnání qalitní semena opijového máku.


ORIGONÁLNÍ KOMIX


Já, já, já! Jenom já! (no, jenže je problém, že dneska v pondělí 17.9 můj deníček jaxi přestal fungowat (snad jenom krátkodobý výpadek). Doufám, že to není zásax zhůry, ale vážně uvažuji o vlastní doméně....)
Bude válka, bude....