haha hhc

Vysráno dne: 2024-02-06

update 19:58 byl sem na kontrole na kožním, kde makaj až do pozdního večera a chtěj do mě řezat. no co, nedá se nic dělat, je to taková příprava na posmrtnou pitvu. cestou domů sem čekal na přechodu až mě někdo pustí. projelo několik aut s českými espézetkami a nezastavil z nich nikdo, ale ukrajinka v autě s ukrajinskou espézetkou mně dala přednost. je jasný, kdo je tady dezolát.

======

update 13:10 dlouho nebyla zhulená autorská tvorba. tak teď takový střízlivý obrázek zhotovený pod dojmy z brífinku ruský bakteriální strany plný debilů tomia okamury.

image

======

update 10:19 Studentka z MIT vymyslela, jak hrát Doom na displeji ze střevních bakterií. Nutno dodat, že herní zážitek není ideální… jako tohle asi bude nějakej čas lítat internetem, protože koho by nenadchla představa hrát dooma na displeji z hoven. nicméně vzhledem k tomu, že lidstvo debilizuje a je schopný přečíst zhruba tak jen titulek do délky 250 znaků, už si nepřečtou, že se jedná pouze o simulaci napsanou v pythonu.

======

update 09:42 poslední dny pustím zpravodajství na čt a jedou furt hhc. teď právě studio 6 a zase nějakej záchranář řeší hhc. jo, tahle epidemie syntetickýho kanabinoidu je důsledek, že je stále thc na seznamu zakázaných látek. jak bych tak řekl, mám už asi v píči, protože za tohle si můžou lidi sami. lidi jsou prasata, chtěj bejt zmaštěný a je jim vlastně jedno z čeho. lidi rádi žijou v opojení, aby neviděli, jakej zkurvenej prasečák kolem sebe dělaj. lidem je u prdele, jak jejich vlastní okolí vypadá a kdyby neexistovali debilové, kteří rádi občas uklízí domy a ulice, topili bychom se v odpadu a sračkách.

byl sem na jiřáku. běží rekonstrukce a asi pár let poběží. stavil sem se u pekaře, ale moji milí zmrdi a šmejdi odpadní, tragédie. pečivo skvělý, luxusně drahý, fronta plná mladých designových lidí, mezi kterými sem byl jediný chudák bez telefonu v ruce. nějaká šikmovoká asiatka si dokonce fotila i stojánky s čerstvě vyndaným horkým pečivem, jakoby viděla pekárnu poprvý v životě. jiřácký matky serou na slušnost a se svejma spíčenejma harantama se cpou do obchodu i když lidi vychází. kurva, tak nejdřív nechám lidi vyjít či vystoupit a pak se seru se vstupem nebo nástupem.

osobně myslím, že pro spásu planety by bylo nejlepší vyhynutí lidskýho druhu. kromě zničenýho světa po lidech nic nezůstane a ani by zůstat nemělo.

image

image