mrdat úřady s úředníky

Vysráno dne: 2023-11-22

** update 16:44 dneska je fakt den. odpoledne prudí od zákoše, že jim jde blbě internet od vodafonu. tak to s kolegou měříme a maj fakt pomalej download a normální upload. myslel sem, že někdo od nich stahuje jako blázen, ale podle statistikátoru na firewallu to tak nevypadá. vodafon tvrdí, že u nich problém není, já tvrdím, že u nás problém není. no tak kolega zítra pojede k zákošovi, odpojí síť, připojí se rovnou na modem a proměří linku. snad to zítra pojede normálně, protože jinak nevim. tyvle

Učeň z Brněnska měl sex s kozou. Byl překvapen, že lidé styk se zvířaty běžně nemají. okej, už nic dneska nepíšu. to nemá cenu.

======

** update 13:52 hustý, menstruační tampony pro muže, kteří trpí pravidelnou krvavou periodou. pokud brzo nechcípnu, tak se jistě dožiju velmi neuvěřitelných bizarních časů. :D

======

** update 13:15 k obědu mám jelení maso. jakože teda bylo to napsaný na jídeláku, ale vlastně nepoznám, jestli to za života mňoukalo, štěkalo, bečelo, mečelo či řvalo do okolí ííháááá.

celý dopoledne sem dřel jako parchant. nastavoval sem parametry SLA v našem novým servicedesku a pak jsem připravoval ke skenování a odeslání dokumenty, který bude potřeba poslat na obchodní rejstřík. včera sem je našel, dneska naskenoval a poslal pánovi k pročtení a schválení.