Zplozeno v období: ufo

kurva pondělí

** update 22:14 kurva pondělí. takovej to byl kurva pěknej den.

Podle čínských vědců se koronavirus na člověka přenesl z netopýrů. to mě kurva při zkurveným pondělí vysvětlete, jak může netopejří kurva sračka skočit na člověka? buď tam nějakej úchylnej číňan šukal s netopejrem nebo je žerou kurva syrový.

neděle zase

** update 21:27 víkend sem měl společenskej a navíc sme měli výročí půl roku randění, tak sme ho v sobotu oslavili návštěvou komentované prohlídky olšanských hřbitovů. večer sme šli do hospody, kde došla plzeň. v průběhu večera došel taky gambáč a černej kozel, tak sme šli o půlnoci domů. dneska sem došel domů a během relaxu u televize začal řvát zvonek. tak se nasraně zvednu, hodím na sebe tepláky a otevřu dveře. nikdo na chodbě nestojí, ale začínají se otevírat další dveře na patře a ven začaly vykukovat hlavy sousedů. tak du nasraně dolů, přemejšlím, kde hoří a potkávám další vylezlý sousedy. no dole u vchodu stály dvě vytlemený frndy, já se ptám, jestli jako zvonily, jedna se tlemí dál a říká, že si zabouchly dveře. já na to slušně říkám, jestli se neposraly, protože kvůli tomu fakt není nutný zburcovat celej posranej barák. frnda na mě zkusila drsnou, že by jako klidně zavolala zámečníka a odvrtala zámek, já sem ji řek, že sem tady kurva předseda a že by to mohla jako zkusit. nastalo trapný ticho a já se dočkal omluvy. mi zvedla solidně tlak. tyvole, to sem ještě nezažil takovej víkend.

teplo, déšť a bolavá hlava

** update 13:32 venku chčije. taky konečně nastal den, kdy británie zmizí z evropy a zavře se na tom svým ostrovu. přeji skotsku a severnímu irsku více svobody.

======

** update 10:45 bolí mě hlava, venku chčije a docela se oteplilo. zima se sněhem zůstane jen v ladovských obrázcích. super by bylo, kdyby aspoň zkurveně nechcalo. mám pocit, že si ze mě dneska dělaj lidi prdel. před 14 dny sem odesílal zákazníkovi parametry pro připojení přes vpn, protože potřebovali servisní zásah od externího dodavatele. ten externí dodavatel měl 14 dní, aby si ověřil, že všechny parametry vpnky fungují. ne, neověřil a dneska mě naháněj.

kde je středa?

** update 12:00 asi hodinu sme s kolegou řešili, proč u zákazníka outlook mezi dvěma zaměstnancema překládá emaily z češtiny do rozsypanýho čínskýho čaje. po vyloučení všech možností nám zůstala jen jedna nepravděpodobná. používání smajlíků. takže sme zaměstnanci řekli, ať pošle dva emaily. jedne se smajlíkama a druhej bez. ten bez prošel v pořádku a ten druhej nikoliv. jeden jedinej smajlík způsobil přeložení emailu do čínštiny. bych se posral. já už vidím čínský viry nejen na pražským hradě, ale naprosto všude.

======

** update 10:45 mám takovej pocit, že někam zmizela středa.

voční

** update 23:53 je večer, elektrika a internet zatím jde.

Německo hlásí čtyři nakažené koronavirem, všichni pracují pro stejnou firmu. úplně typickej začátek každý zombie apokalypsy. asi by bylo dobrý se pro začátek začít vyhejbat čínskejm bistrům a doufám, že zemana držej v kleci.

======

** update 11:21 tak sem ne svojí vinou odložil práci u zákazníka na čtvrtek a konečně se objednal k paní doktorce přes voči. termín jsem dostal v březnu.

koronasračka

** update 19:37 volal sem notářovi, abych domluvil změnu termínu schůzky, ale paní, která mě má na starosti, má jaksi dovolenou, takže mám zavolat ve středu. ale nebude problém. odpoledne konečně dorazil instalatér, aby se podíval na hajzl mý matky.
první polovina zpráv v čétéčku byla o tom posraným čínským koronaviru. jako tuhle věc mi fakt byli komunisti se zemanem dlužný. já sem viděl hodně filmů o tom, jak rychle se umí šířit zombie epidemie. abych se nedivil a neřešil za měsíc spíš vlastní přežití než nějakej debilní blogýsek.

vejkend

** update 16:21 byl sem se podívat za maminou, aktualizoval sem ji účetní software, sežral co mohl a pokecal se strejdou o neteři. je to furt nahovno. čeká ji šestá dávka chemoterapie. jo a zjistil sem, že český dráhy zrušily zpáteční jízdenku. místo jednoho lístku dostanu dva, fakt píčovina.

Koronavirus se šíří stále rychleji, podezření na infekci hlásí už i Vídeň. ty vole, mrdka z asie se šíří, panika prohlubuje a tradiční čínská medicína a mletý nosorozčí rohy nezabíraj. fakt by mě zajimalo, z jakýho pralesa se tahle sračka vynořila.

homeoffice

** update 21:20 ledničku sem zvládnul a teď bojuju s prasárnou.

image

======

** update 13:26 mám homeoffice, naštěstí nikdo neprudil, tak se v klidu věnuju odmražování ledničky. už to potřebovala.

je vobyčejnej zkurvenej čtvrtek

** update 18:59 chcíply mi tři rostliny chilli. tak místo sedmi mám čtyři a ty sem rovnou přesadil do větších květináčů. práce s rostlinama je fajn.

Koronavirus z čínského Wu-chanu děsí svět. ty vole, to je zase nějaká kurva sračka. je moc lidí, příroda s tím má očividně problém.

======

** update 14:12 včera sem byl zase v hospodě a vypad z ní kolem půlnoci. dneska budu doma, protože sem solidně rozmrdanej a unavenej. na zejtra sem si vzal homeoffice a doufám, že odmrazím ledničku.

V nájmu bydlí neúspěšní, míní Češi. I tím šponují ceny nemovitostí výš. problém v čechách je, že se tady úspěch nepřeje a hromada lidí prostě přišla k bytům v devadesátkách nezaslouženě lacině. já si byt pořídil za tržní cenu formou hypotéky a i tak sem musel poslouchat kundí žvásty a urážky, jakej sem kokot, že sem koupil předraženej byt.

překvapení kundo!

** update 11:03 včera sem byl v hospodě a dnes du zas.