Prújem: ufo

vary vary karlovarský

** update 10:21 Výlet v sobotu do Varů Karlových. Měl sem nožnost po dlouhých letech navštívit nejslavnější český lázeňský město, kde dodnes serou z Goetheho. Skoro snad už před dvaceti lety sem tam jezdil s partou ze školy (nazdar zmrdi! :)) na filmovej festival, takže sem si prošel vzpomínky. Viděl jsem výstavu pana Skály v městský galerii, kde chtěli vstupný 40Kč, pak sem prošel kolem Puppu, viděl sem Thermal pod lešením, viděl sem prázdný zavřený hotely, zavřený obchody a mimo kolonádu prázdný ulice. Našel sem barák, kde sem během filmových festivalů přespával, našel sem palačinkárnu a našel sem i centrální hospodu u Karase, kde sme se scházeli, která sice vypadala jako tenkrát včetně skříňky na jídelák s logem zlatý rybky, ale už z ní byla nějaká indická nebo pakošská restaurace. Tohle mi hlava nebere, indové nebo vietnamci převeznou hospodu, udělaj z ní veganskou sračku, ale design s vybavením nechají a nezmění naprosto nic. Takže sme se šli nažrat za soud do "Evropáku", kde bylo narváno a pražský ceny.

pantofle a žabky. největší letní bizár a předpokládám, že nejen český. to mi prostě hlava nebere, ale fakt mě fascinujou nosiči melounů a jiný podivný lidi obvykle hovořící rusky v letním oblečení gucci, versace, lv, adidas či nike, kteří se nebojí vyrazit mezi lidi do města v pantoflích nebo žabkách. a vůbec nejvíc je, když si vezmou bilý ponožky a nasadí žabky tak, že to vypadá jak noha želvy ninja.

X11

** update 11:16 kancelářema mi proběhla realitní odhadkyně, která pro majitele baráku dělá odhad. Jo, chce celej činžák prodat a odstěhovat se někam na zkurvený maloměsto, kde má jeho mladej hotel. Já tomu rozumím, když máte hotel nebo činžák v Praze, tak jste všem ukradený, protože takovejch lidí je tu plná prdel, ale když máte činžák nebo hotel na maloměstě, hned jste vážený maloměšťák.

======

** update 10:34 od pondělka by měl jezdit po vinohradský třídě místo tramvaje 11 náhradní autobus x11. nicméně po pondělním marným čekání jsem ho viděl poprvý až včera odpoledne cestou domů. praha je docela zasekaná, tvoří se kolony a povrchový mhd mívá zpoždění. docela mě serou respirátory, kolikrát bych si ho rád servat z držky, ale nechci nějak prudit spolucestující. už tak se občas musím dívat na páchnoucí a kýchající spolucestující, jimž zpoza roušky leze ven nos jak péro z trenek. v práci sem kompletně sám a vůbec mi to nevadí, dělám stejně vícečiméně hovno.

Při bungee jumpingu zaslechla signál a skočila. Zapomněla, že není připoutaná. notyvole, to musela bejt ale právnička. :D

pěkná opoce

** update 10:26 mám velmi libovou opici jako za starejch časů. jakože sem chtěl pít nealko, ale nějak se to zvrhlo....

nasrat

** update 09:12 třetí den chodím do práce a už mě to sere. domrdaná emhádé, včera ještě jela tramvaj sedmička, odedneška zase jezdí tramvaj číslo 13, kvůli který sem před měsícem psal stížnost, protože oznámili její zrušení. píčo. [facepalm emotikon]

kunda práce

** update 10:40 kunda práce, musel sem do práce po čtrnácti dnech pohody a flákaní. jediný, co mě těší je, že sem tu sám kromě vedení. no v praze se změnila spousta věcí, změna tramvají vydržela jenom chvíli, všechno je zase jinak, Flora je rozkopaná a po Vinohradský tramvaje nejezdí. Magistrát rozmrdal co mohl. V práci sem se dozvěděl, že majitel domu, kde máme firmu, chce barák prodat a tak se tady řeší, co dál. Prej snad zůstaneme, protože si asi nechá jenom nebytový prostor, ale je prostě vidět, že jak se začne blížit sedmdesátka, začnou lidi měnit pohledy na život a svět. Já nevim, já bych šel nejraději do důchodu co nejdřív, abych si ještě užil nějakýho toho života. omg...

stavy tečky

** update 16:05 aplikace tečka je pořád červená, ale změnil se pro změnu stav budoucí platnosti očkování. z března 2022 do dubna 2025. No sem zvědav, kolikrát se to ještě změní. Venku je hezky, byl sem se projít a v lese v kopci na cestě plný kamení, která nedávno po deštích byla evidentně vedlejším tokem potoku, sem potkal dva cyklisty, tyvle....

tečka na tečku

** update 18:34 aplikace tečka nebo celá vláda je na tečku. sice mám aplikaci tečka pár dnů, tak už stihla změnit barvy u mýho certifikátu několikrát z červený na zelenou a obráceně. dnes je pro změnu červený, protože v úterý mi uplynou dva týdny od druhý dávky. a už hrozej třetí, tyvle.
počasí je jako na houpačce, v noci byla pěkná bouřka s parádním světelným divadlem. jo to se mi to kochá, když můzu sedět v krytý terase. ale chudáci vodáci ve stanech, večer se prostě přivalil mrak a jako když otočí kyblíkem, taková průtrž to byla.

rybíz

** update 21:47 sklízel sem rybíz, sekal zahradu a vypil pár plzní. včera sem byl v hospodě s 5l nádobou.

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu svět se normálně v prdel obrací a už není co bejval. omg wtf

poslední den pohotovosti

** update 15:35 dnes probíhá poslední den pohotovosti. včera sme makali asi 4 hodiny na zahradě a přehazovali kompost z hromady do nových kompostérů. uzlina splaskla a už se necejtim zkurveně unavenej. no stejně to podle čísel vypadá, že českou republiku bude čekat další virová vlna.

důxodci

** update 13:55 levý rameno po očkování mě sice už nebolí, ale mám takový divný podezření, že mi natekla levá krční uzlina. Pičo fakt nevim, co je větší sajrajt, jestli samotná zmutovaná čínská sračka nebo vakcina proti ní.

======

** update 09:59 ve středu u mě byl známej a myslím, že sem se díval na volnej pád psychiky. chlapec je v podstatě v rozkladu a zacyklenej v bizarních myšlenkových konstruktech. včera sem smrděl na homeoffice, protože v práci netekla voda, ruka mě bolela a rameno bylo nějaký ztvrdlý. vyřešil sem dost věcí, hlavně kolem bytu a matčina protejkajícího hajzlu, přišly kompostery a večerní návštěva. dneska ráno sem vyrazil do práce, zjistil, že venku chčije a všude sou důchodci. vlezu na poštu a všude důchodci, vlezu do lékarny a všude důchodci, vlezu do elektry pro baterku a důchodce, vlezu do trafiky pro benzin do zipáče a zase důchodci. nakonec sem si šel pro snídani a už sem čekal, že potkám zase důchodce. naštěstí se přiřítila důchodkyně až po mě. já chci dovolenou!