Prújem: ufo

zdražení

** update 15:31 do politiky nechtěl, premiérem být nechtěl, prezidentem taky být nechtěl, na funkci poslance vyloženě sere a hnutí Ano vlastně taky nechtěl založit. to je babiš v kostce a ještě se po tom všem diví, že vyvolává v lidech negativní emoce. olol.

Babiš vážně zvažuje konec v Poslanecké sněmovně.

======

** update 13:42 úplně mi unikla debata NFT a BTC. Ano, vypadá to, že kdosi prolomil řešení a přinesl eneftéčka do bitcoinu a o dost levnější než nft nad eth. jako já nejsem fanoušek nft, ale nicméně ho chápu a věděl jsem, že nft řešení nad ethereem není úplně nejlevnější a čekal jsem, kdy přijde do světa bitcoinu.

Bitcoin Community Erupts in Existential Debate Over NFT Project Ordinals.

Inscribing Mainnet.

======

** update 12:46 něco mě ráno sralo, ale už jsem zapomněl co, takže nad tím nebudu přemejšlet. Dopoledne sem rozesílal informaci o zdražení všem vlastníkům, zatím nepřišla žádná negativní odpověď, což mě trochu těší. ve vedlejším baráku probíhá kompletní rekonstrukce, takže už od devíti poslouchám agresivní zvuk sbíječek. jo, už vím, co mě sralo. doktoři. chápu, že jejich studium je náročný a dlouhý, ale myslím, že to není důvod bejt arogantní a myslet si, že jsem mistr světa amoleta a že cokoliv napíšu na internety, je naprostá pravda. i david rath byl arogantní doktor a jak dopadl. pollert nebo šmucler jsou taky doktoři a stejně skončili v zajetí podivnýho světa, kde se mísí arogance, debilové a ruský dezinformace. nemyslím, že by se mělo lékařům nutně věřit všechno, v medicíně se plést nemusí, ale v jiných oborech tedy klidně ano. no vlastně když si vzpomenu na malou rózu a její rakovinu jater metastázovanou do plic, tak ani v jejím případě lékařka nedokázala nemoc diagnostikovat a malá byla měsíc v horečkách a s nafouklým břichem, který doktorka okomentovala, že "malá hodně papá". milí doktoři, já si z vás na prdel vážně nesednu, to uděláte spíš vy před známou celebritou či totálně vychlastaným prezidentem republiky. z takových vy serete hovna i z uší a kolem nich skáčete jak nadržený kozy.

Nový brutální sport ohrožuje lidský mozek. I boxeři jsou v šoku. V Rusku lidé bez mozku vymysleli nový sport, jehož obliba mezi bezmozky roste nadsvětelnou rychlostí.

idioti a debilové

** update 20:45 ovarová hlava prej čeká, až ho prezident pavel požádá o setkání. myslím, že pan prezident nemusí spěchat, protože zeman mu stejně nikam neuteče.

======

** update 19:54 venku chumelenice jak na jižním pólu. neuvěřitelný.

======

** update 17:12 tyvle, musel sem vyhodit z tramvaje totálně zechcanýho krypla. on se ten zmrd se zkoušel protlačit do tramvaje, nikdo mu nic neřek a jako měl by stát vedle mě. no to se posral a letěl. i když je mi jasný, že se protlačil do tramvaje, která jela za náma.

======

** update 15:03 tyvle, mám takový divný divoký podezření, že i spousta vzdělaných doktorů si myslí, že zákaz kouření v hospodách a ve veřejným prostoru pomáhá snížit počty kuřáků a počty mrtvých spojených s kouřením. Jako já nechci popírat škodlivost kouření, spíš mám problém se škodlivostí myšlení, protože tím, že vytlačím kuřáky z hospod ven, nezmizí kuřáci na zastávkách mhd, nádražích, ani nezmizí skupiny dětí kouřících před školami či se najednou v hospodách bude pouze s alkoholem žít zdravější styl života. Tím, že vytlačím kuřáky z uzavřených prostor ven a tím, že vytlačím feťáky s dýlery z Václaváku k Hlaváku, tak tím rozhodně nevyřeším problémy spojený s užíváním legálních či nelegálních látek.

======

** update 10:07 dorazily změny plateb za služby v domě. budu posílat lidem informaci, že budou muset tak o 200kč šáhnout hlouběji do kapsy. snad nebudou moc nasraný, že jsem výběry zvedl o tak málo a nebudou mě bít, že chtějí platit víc.

Policie vypátrala odesilatele výhružného dopisu pro Babišovu manželku. Podezřelý zemřel. hele já nevím, burešova stará dostane fejkovou nábojnici, než policajti pachatele zpracují, tak ten úplně náhodou spáchá sebevraždu. kdybych byl enormně paranoidní, tak si pomyslím, že kolem bureše je fakt dost divných úmrtí a být členem jeho marketingovýho týmu, tak se dost bojím. a co by na to asi říkal Mrázek?

======

** update 09:12 dneska sem vystoupil z metra levou nohou a doprovázel mě pocit, že lidi jsou idioti. no volební výsledek to úplně nenaznačuje, ale je pravda, že na Internetech skončilo období radosti, ti neúspěšní voliči pokračují ve smutku, idioti a děti se přesunuli k řešení debilit typu "nová mluvčí nového prezidenta se chovala jako píča", přičemž akorát nezvládla emoce a vychlastala z radosti víc lihu, což se snad dá pochopit.

osobně bych se nechtěl narodit rodičům veřejně známým čili takzvaným celebritám, protože to nese jistou zátěž. všichni pochopili, že Kocáb prostě k volbám nepůjde, protože bývalý komunisty nevolí. Všichni ho pochopili, všichni ho respektujou, ale mladá musí šlápnout do hovna a ještě ho rozmáznout. asi by se mělo víc připomínat, že kocáb nebyl jediný člen týmu, který organizoval odchod sovětských vojsk, asi by se mělo připomínat, že chartu77 podepsali i komunisti, kteří do roku 1969 pomáhali budovat ten slavnej komunistickej ráj a otočili, až když s nima kamarádi ze strany po okupaci vyjebali a asi by se mělo připomínat, že podepsat chartu77 neznamená zlepšit si karmu, o čemž by mohl vyprávět Bašta z SPD.

smrt se blíží mílovými kroky.

pohoda

** update 20:09 myslim, že měl dnes ve strašnickým krematoriu pohřeb hošek z plexisu. když sem jel kolem, viděl jsem hromadu džísek, kůži a nějaký barevný hlavy.

======

** update 13:30 dvě kolegyně jsou dnes na jakési feministické akci "ženy v it". tak nám snad ostudu neudělají, protože výrazy jako cloud či wtf znají.

Pavel zvažuje trestní oznámení kvůli dění v prezidentské kanceláři. osobně jsem přesvědčen, že se budeme ještě hodně divit, co na Hradě ty dvě ruský štěnice nejedlý s mynářem napáchaly.

======

** update 13:18 natahali jsme s kolegama nějaký vyřazený práškový hasičáky s revizí v roce 2021, takže mám jeden doma a možná si ještě jeden odvezu na chatu. dobrý hasičák mít a ještě lepší nikdy nepoužít.

======

** *update 10:57 Čína zpochybnila důvěryhodnost Pavla. Proti jeho telefonátu s prezidentkou Tchaj-wanu protestuje. osobně myslím, že mi naprosto vůbec nevadí ústup od lísání se k čínským komunistům. Zeman s Ovčáčkem byli v prdeli čínského soudruha Si zalezlí velmi hluboko a kvičení čínských soudruhů mi zní jako balzám na nervy a uši.

Kadyrovci měli napadnout ruský štáb a znásilnit moderátorku. jako je to smutný, že čečenští kozo a ovcomrdi si ruskou moderátorku spletli s ovcí, ale ať dělám co dělám, líto mi ji není, protože mi furt naskakujou před očima zabité ukrajinské děti a znásilněné ukrajinské ženy.

======

** update 10:20 pořád mám velkou radost z výsledku prezidentských voleb. nejsmutnější na tom akorát je, že moje volební preference vyhrávají mnohem méně, než kandidáti preferovaní koblížkáři či dementy, který stačí vystrašit sračkami typu neexistující migranti s gigantickými iphony a nadrženými pohlavními údy přicházející znásilňovat české stařeny či neexistující mobilizací žen a dětí.

Myslím, že v Burešově hnutí vládne strach a chaos, protože soudruh předseda je nejspíš hodně nasraný a bude muset rozjet čistky po vzoru normalizačních komoušů. Očekávám, že slavný vysmažený guru Mára přijde s nějakým dlouhým poučením z krizového vývoje v hnutí a doporučí mediálně popravit pár členů.

Vyloženě doufám, že pan prezident Pavel nebude naskakovat na ruku byznysovým zájmům velkých rodinných firem typu Agrofert či PPF a nenechá se vozit soukromými boeingy jako to dělával Zeman při cestách z klanění v Číně.

Brutální útok v Ústí. Ty prostě zemřeš, křičela mladá dívka a šlapala vrstevnici na hlavu. nechci mít úplně rasistický komentáře, ale předpokládám, že útočnice byla z komunity nepřizpůsobivých indiánů či eskymáků.

klidný den

** update 21:14 můj osobní názor je tedy ten, že Bureš se Schillerovou vrátí akorát tak hovno. ‚Každá sázka nese riziko prohry.‘ Schillerová věří, že Babiš skutečně poškozeným peníze vrátí.

======

** update 14:16 baví mě pozorovat, jaký chaos vládne mezi burešovými koblížkáři a v pitomiově straně plné debilů. pitomio jede v rozhovoru pro čt solidní veletoče, protože musí vysvětlovat svým dementům, proč nechtěl podpořit bureše, protože tím podpořil pavla. řekl bych, že jeho debilní voliči ze základních škol života nyní prožívají jedno z nejtěžších období svých debilních životů. ne, nechci se smát tupcům, kteří volí Okamuru, ale prostě musím, protože v mých očích jsou tupými hlupci, kteří skočili na špek politickému obchodníkovi s přímou nenávistí.

já vyloženě čekám, kdy požádá o setkání s novým prezidentem herečka Bohdalová, která se tak ráda chlubila svojí sbírkou fotografií s různými českými prezidenty.

======

** update 11:15 to je klid, to je vážně klid. Jsem rád, že nový pan prezident úřaduje a ten starej zkryplenej alkoholik z Kolína se může jen užírat nenávistí ke všem a ke všemu. Jsem klidný, spokojený a těším se na vydatný oběd.

klid

** update 20:42 vypadá to, že nový pan prezident začal úřadovat, volá sousedům a domlouvá návštěvy. během rozhovoru na nově toho řekl víc, než zeman za posledních deset let.

raději bych se ani nevsázel, jestli přijde bureš v pondělí do práce ve sněmovně.

======

** update 12:49 myslím, že i Hradní stráž a policejní ochranka se těší na příchod novýho pana prezidenta. konečně po letech zase budou dělat i důstojnější činnosti než jen připalování cigaret, vysypávání popelníčků, odnášení prázdných lahví, větrání a pravidelné večerní výměny balzamovací tekutiny.

prej půjdou pryč policejní kontroly, takže se po dlouhých letech zase podívám na Pražský hrad.

======

** update 11:46 to je vážně klid, když už je po volbách. přiznám se, že jsem včera na čt24 poslouchal první prezidentskej rozhovor pavla s kubalem a normálně sem to vydržel do konce, aniž bych se nasral a navíc mě to bavilo. vážně je skvělý slyšet po dvaceti letech někoho jinýho než šílenýho egomana nebo alkoholika.

docela rád bych viděl dnešní kocoviny a dojezdy ve volebním týmu gustáva babiše. přes deset let ti zmrdi jeli nonstop párty za peníze neznámýho původu, s rozkoší si libovali v manipulaci s davy a opájeli se mocí, kterou jim nabízela babišova blízkost. nicméně každá prdel jednou skončí a narazí do zdi reality. tady se ta zeď blížíla poslední měsíc nadsvětelnou rychlostí, ale stejně ji babišovi hoši a dívky pod vlivem přehlídli.

Na takový nával voličů nejsou v Chanově zvyklí. to mě poserte, ale napadaj mě jenom dva důvody. buďto došlo ke kupčení s hlasy, čemuž by nasvědčovalo setkání babiše s foldynou a skalním stalinistou skálou, kteří to na severu dobře znaj. Nebo těm idiotům nějakej jejich pouliční king, se kterým se nechal babiš vyfotit na cikánským mejdanu, prostě nakecal, že když na babiše vsadí litr a půjdou ho volit, tak jich vyhrajou rovnou dvanáct.

PP

** update 18:03 strašlivá úleva. Myslím, že po dvaceti letech mohu říci, že budeme mít zase Pana Prezidenta. Petr Pavel. Arogance miloše zemana a andreje babiše dostala pořádně přes držku. neuvěřitelná volební účast.

image

konec volebního šílenství

** update 21:22 z útrob mordoru.

image

======

** update 15:39 podzemí mordoru.

image

image

image

image

======

** update 10:06 dneska započne počátek konce volebního šílenství. vážně doufám, že to dopadne pozitivně a nebudu mít následujících pět let výrazné nutkání zvracet pokaždý, když uvidím v televizi prezidenta. včera sem čekal, že Bureš vytáhne v posledních minutách prezidentský debaty nějakou ultramegašpínu, kterou Pavla rozcupuje na malý kousíčky, ale nevytáhl naprosto nic. Bureš nedokázal sehnat na Pavla ani dopravní přestupek a pořád opakoval jak telefonní automat nějaký debilní naučený fráze o vládě.

popelnice

** update 20:33

BABIŠ JE ZMRD.

======

** update 11:37 volal mi pán z radnice ohledně mého dopisu k bordelu u popelnic. prej jsem na datovku reagoval strašně rychle, ale našli jsme shodu naprosto na všem a až se ozve sousední svj, se kterými sdílíme odpadní prostor, budu kontaktovám a zkusíme ve vzájemný spolupráci místo vylepšit.

Při opravě počítače našli dětské porno. jako eticky chápu, že servisáci dětský porno udali. nicméně nechápu, co je etickýho na prohlížení klientova počítače. já když dělám technický servis nebo přesouvám zákazníkům data, tak se rozhodně nedívám, co přesunuju a neprohlížím si adresáře s fotkama. takže doufám, že to dětský porno našli nějakou náhodou typu "musíme zkontrolovat cache prohlížeče, jestli něco neblokuje otevírání stránek".

prdel v prdeli

** update 21:05

BABIŠ JE ZMRD.

======

** update 20:29 bureš vypadá jako neoblíbený spolužák, kterej dostává od učitele čočku před tabulí.

======

** update 20:00 a ještě mi došlo, že můj problém s jídlem mohl taky způsobit výpadek microsoftu, protože tam cosi píšou o azure a je možný, že ten objednávkovej web běží právě tam. a já byl na indy nasranej zbytečně. sorry indiáni, ale může za to microsft.

můj nudný život se dnes posral, protože svět začíná bejt dobře propojenej a závislej na internetovejch službách.

======

** update 19:22 aha, to dost vysvětluje. já hned po příchodu do práce hlásil, že se mi thunderbird pomalu autorizuje vůčo office365 a že má asi microsoft problém. jenže kolega mě odpálil, že nepoužívám nativní outlook a dál jsme to neřešili. pak volali od zákazníka, že jim jde asi pomalu internet, protože se nepřihlásí k poště office365. možná, že ani ten restart modemu nebyl nutnej. problém byl fakt u microsoftu.

Cloudové Office 365 měly celosvětový výpadek.

======

** update 18:45 tyvle, se mi asi dneska zvedl tlak. ještě štěstí, že nemám tlakoměr.

======

** update 17:40 no a poslední hřebíček do rakvičky byla nejstarší důchodkyně z domu, která si stěžovala na sousedku, že furt něco kutá, na půdě má bordel a že by chtěla zateplit půdu. jdu se obrazně zastřelit.

======

** update 15:08 a aby toho nebylo zkurveně málo, tak do čerstvý datovky pro svj mi přišla první zpráva od prahy10, kde mě žádají, abych začal řešit bordel kolem naší popelnice. takže sem napsal dlouhej román, že o tom vím, ale s hromadami vánočních stromečků, televizí, skříní či postelí toho prostě moc nenadělám. pan uklizeč k nám chodí jednou týdně a že problém nejsou ani tak bezdomovci/sběrači, jako spíš smažky hrabalky.

======

** update 14:25 a ještě mi v práci v bezdrátový myši došly po měsíci baterky. já vím, proč nemám rád bezdrátový myši a klávesnice.

======

** update 14:09 protože mám zkurvenej den, tak jsem se rozhodl, že ho zkurvím i dalším. ano, napsal jsem jednu ze svých proslulých domovních cedulí, tentokrát na téma pytel se stavební sutí ležící přes týden v přízemí. minimálně 6x denně jdu během pracovního týdne kolem něj, pořád na něj musím koukat a marně čekám, že ho majitel odnese do prdele.

======

** update 13:45 teď mi pípla platební brána, že mi do tří dnů vrátí pětikilo. do toho o 48 sekund později volá zkurvenej čmoud, že jim přišla moje objednávka a jestli chci zpátky peníze nebo mi maj poslat jídlo. tak sem ho poslal do prdele, že žádný jídlo už nechci a ať mi vrátí moje pětikilo.

no dneska se dobře daří.

======

** update 13:35 teď, právě kunda teď, když žeru žrádlo z vietnamu, mi po hodině a půl pípne zkurvenej wolt, že mi vezou žrádlo od čmoudů z flory. vážně nevím, jestli si dělaj prdel nebo ne.

======

** update 13:13 dneska sem si chtěl dát s kolegyní indický žrádlo, takže sem jako 40x před tím udělal objednávku, zaplatil kartou a čekal. peníze odešly, takže sem to na pár chvílí pustil z hlavy, tedy dokud sem si neuvědomil, že mi nepřišly tři tradiční mejly a v seznamu objednávek visí jídlo s poznámkou "čeká se na platbu". takže sem jim zavolal, ale já tý haťmatilce moc nerozumím a že prej mám objednávku zrušit a udělat novou. ja týpkovi vysvětluju, že nic zrušit nemůžu, že to ve webovým prohlížeči nejde a nic novýho dělat nebudu, když mi visí ve vzduchu pětikilo. von prej, že se mi to pětikilo vrátí, já mu říkám, že to takhle dělat nebudu a že jdu na floru za nima do restaurace. tam sem surově předběhl frontu, začal se dohadovat s čmoudem, kterej mi ukazoval, že žádnou objednávku v systému nemaj a že se jedná o "sistem eror". Kdyby to nebylo poprvý, tak vystříknu a vymrdám je do barevnejch, ale protože to bylo poprvý, tak sem nasupeně odešel a objednal si u vietnamců. nicméně pětikilo jsem oželel a nevěřím, že se mi na kartu vrátí.

======

** update 11:10 chvíli jsem poslouchal bureše na novinkách a musím říct, že si ho pavel pěkně mazal na chleba. vnitřně doufám, že se lidi po deseti letech se zemanem probrali z komatu a nebudou toho čůráka z hnutí ano volit. demokracie má nevýhodu, že i naprostý zmrd se může prokousat volbami a stát prezidentem. nicméně pak hodně vypovídá o voličích a národu, když si takovýho zmrda pustí do nejvyšší reprezentativní funkce. ano, myslel jsem, že Zeman našel dno, kam až může zmrd klesnout a jsem nyní přesvědčen, že bureš by se dostal ještě hlouběji.

volali nám z jedný firmy, že jim jde pomalu internet a nepřihlásí se k office365. kolega se sebral, jel tam a na moji radu restartoval modem od o2, čímž problém vyřešil. mě je jasný, proč zkurvený o2 tyhle čínský modemový mrdky prodává zákazníkovi. o2 se tím zbaví odpovědnosti za jakékoliv problémy spojený s levným čínským šuntem a vše přehodí na chudáka koncáka. musel jsem uznat, že mě vodafon sere, když převzal upc, ale nicméně modem je v jejich vlastnictví a skoro vůbec o něm nevím.

nedávno jsme v téže firmě řešili problém s vypadávající wifi. postižený počítač jsme přivezli na firmu, kde nic nevypadávalo a wifi připojení běželo na výbornou. kolega po pár dnech pátrání zjistil v čem byl problém. v dětský chůvičce, která zarušila 2.4ghz pásmo.

Mynář vyplatil odsouzenému správci z Lán na platu a odměnách 10,8 milionu. mě ti zmrdi z Hradu neuvěřitelně serou. Chtěl bych, aby už šli do hajzlu a současně se bojím, že tam přijde Bureš a bude ještě hůř.

43 tisíc členů a dál roste. Nenávist na sítích šíří před volbami i skupina s prokremelským aktivistou v čele. přes deset let se nechala zahnívat skládka se zavážkou, kterou rád využíval ke svým kampaním nejen alkoholik z kolína ale taky bureš. teď se všichni diví, že to tady smrdí.

úterý nebo středa

** update 15:17 papež má papamobil. miloš zeman brousí silnice města náchoda v golfovém vozíku.

======

** update 14:34 bureš měl nějaký mimořádný vystoupení, který jsem si nepustil. nicméně jsem se o něco později dočetl, že mu guru Mára napsal nějaký anonymní dopis, aby měl v ruce důvod, proč už nejezdit mezi spodinu a na romácký tancovačky. věřím, že se burešovi tito lidé eklují.

======

** update 13:31 byl jsem si pro oběd, nakoupil chleba a dvě bagety pro snídani zítra a pozítří. ano, i dnes sem žral doma připravené jídlo na ráno a myslím, že u toho zůstanu minimálně 4 dny z celého pracovního týdne. v ulici maníci staví lešení. raději jsem je obešel po protějším chodníku, protože když sem viděl, jak tahají železný tyče ručně lanem vzhůru, bojím se úrazu vlastní hlavy. úplně sem si nebyl jistej, že by celá operace probíhala podle pravidel bozp.

======

** update 11:22 já se vlastně těším až bude po volbách. chtěl bych sledovat dění na ukrajině, protože to se nás, myslím, týká ještě o něco víc než volby prezidenta. chci se dívat na létající trupíky ruských okupantů a nechci číst neustálé dementní komentáře k volbám.

======

** update 10:10 co je dneska za den? jedna z prvních pracovních otázek dneška. můj mocdrahý notebook s xeonem letošním rokem začíná svůj čtvrtý rok života. doufám, se mnou pobuda ještě pár let pobude, protože t520 blahé paměti pracovně sloužila přes šest let a nyní přežívá další zimu na chatě.

Reality show zaskočila Čechy. Ukázala, jak se vydělává darováním vajíček. vždycky jsem přemýšlel, kde se berou vajíčka pro umělá oplodnění. tak nějak jsem si bláhově myslel, že v rámci zkvalitnění genofondu se berou od vzdělaných sportovně laděných studentek vysokých škol, ale realita bude nejspíš jiná. vajíčka pocházejí od lidí z televizních reality show a životní styl těch lidí raději ani komentovat nebudu. Petra je na mateřský a žije z příspěvků, partner nezaměstnaný a patří mezi sociálně slabý.