Zplozeno v období: ufo

práce nad kokotinou

** update 16:09 abych měl večer na večeři v hospodě pocit, že sem nepromrdal den, tak sem přečet další kapitolu svý sračky.

úmrtní list

** update 21:53 ráno sem vystál frontu na poště, abych vyzvednul umrtní list. málem sem zašláp nějaký děcko, který se tam válelo po zemi a matku to nevzrušovalo. k obědu sem si dal krevety po asijsku s rejží na fakt kurevsky dobrý ostrý omáčce, takže sem je sežral i s ocáskama. odpoledne sem měl nějakou práci a ještě sem myslel, že se stavím na úřadě vrátit tetinu občanku, když už mám papír, že je oficiálně mrtvá.

pývo

** update 12:36 včera proběhlo pývo v příjemném úzkém kroužku zmrdů od vystřelenýho voka. jsem rád, že mezi tyto slušné zmrdy také patřím. člověk by měl být vždy mezi svými.

PRIME Render Offload. pyčo zázrak, nvidia připustila, aby se jejich gpu daly používat v režimu offload. sice to xorg-server bez patchování nedá, ale i tak je to neuvěřitelnej úspěch.

kudla

** update 13:28 dneska je středa a tuším, že hospody by bylo třeba. vidím to na nealko, řízek a pár jointů. v práci je klid a já bych byl nejraději doma. udělal sem si radost a po dvaceti letech sem pořídil novou kudličku z německa. mýmu starýmu noži se začala rozpadat střenka.

image

xfce 4.14

** update 12:15 odnesl sem paní účetní fakturu k proplacení, pak sem vyřešil nějakou kokotinu a teď čekám na oběd. po čtyřech letech vyšla nová verze mého oblíbeného pracovního prostředí xfce.

porno

** update 13:46 dneska už je mi celkem fajn. ráno sem převzal opravenej domovní dvorek a tímto můžu kurva prohlásit, že sem dodělal barák, kterýžto je tímto k nadcházejícímu dvacetiletému výročí svj kompletně opraven. já vím, je to takový zkurveně maloměšťácký starat se o barák v němž žiju, mohl bych se na něj vysrat a jen klidně vegetit a nadávat na kundy, ale na ty nadávat můžu i během práce. kolega vzdáleně cosi instaluje, ale teď zjistil, že starou verzi neodinstaloval u zákazníka, ale nýbrž ve svým notebooku. já sem včera objevil skvělej seriál o japonským pornu, ze kterýho sem úplně hotovej.

pod psa

** update 20:35 v pátek sem zlobil, včera mi bylo jak zbitýmu psovi, dneska je to už o něco lepší. uff.

deštivá hospoda

** update 22:43 je dost nahovno po příchodu z práce na dvě hodiny usnout. k únavě mi nepomohla ani návštěva. bych se posral. navíc zejtra asi budu v práci sám, protože volal kolega, že má konečně doma kozu, ta koza bude potřebovat kozí chlívek, takže nevim jestli přijde.

======

** update 13:12 včera celej večer s přestávkami pochcávalo. popravdě řečeno příliš mi to nevadilo, protože sme seděli pod střechou. jsem fakt spokojenej s rozhodnutím omezit kurva pravidelný chlastání, sice po příchodu domů hned neusnu, ale aspoň mě nebolí ráno hlava. fakt myslim, že nějakej čas zůstanu u kombinace tráva a limonáda. s nikým sem se neseznámil, žádnou frndu sem si domů nepřitáh a nikdo se na mě nelepil, ale viděl sem buchtu, která prej chodí ráno do práce. neuvěřitelný. co mě ale včera sralo, byly posraný starý zkuřky. to je taková parta jedinců, který fungujou jako černá díra. pošlete k nim brko a už se nevrátí, borci ubalí a brko nedokáže opustit horizont událostí. přiznám se, že tohle mě sere, protože furt beru trávu jako společenskou záležitost, ale jakmile dojde na závislost, tak jde společnost do prdele. přiznám se, že svět mě prostě sere a chci už jen klid. až jednou budu chcípat, tak mě bude moci hřát pocit, že sem nebyl nikdy až taková kurva, jak se snažily tlustý kundy z undergroundu naznačit, nezůstanou po mě dluhy a nezůstane po mě ani bordel.

spánek

** update 13:25 včera sem normálně surově usnul asi v deset hodin večer. přišla na mě nějaká slabost. asi stáří nebo se připomněla matka smrt. dneska si zajdu do hospody na večeři a pár nealkopiv a doufám, že bude pohoda. část kumpánů má dovolený, takže uvidím co mě čeká. snad ne kundí pronásledování.

telefony

** update 13:32 dopoledne sem vyřešil pár telefonátů, probral s cikánama dvorek a cestou do práce sem musel vystoupit dřív, protože do tramvaje nasedly nějaký tlustý kundy a mě se navalilo. prostě jak vidím frndu se sádlem a blond hlavou, mám nutkání zvracet. to úplně vidím, jak mě jedna taková bude zejtra zase pronásledovat v hospodě. to si sedne a pomalu a pomalu se připosouvá, dokud nezjistím, že je na mě nalepená jak kanagom, takže se posunu a po chvíli zase cejtím, jak se na mě lepí. blbý je, že ta buchta nedokáže prostě pochopit, že nemám zájem o nikoho, kdo má jenom základní vzdělání, kdo chlastá a fetuje víc než já, kdo má dluhy a nechodí pravidelně do práce. někdy si říkám, jestli to kundí lepení nehraničí už se stalkingem. co já bych dal za to, kdyby se takhle na mě lepila buchta, která bude mít za sebou nějaký pomaturitní studium, pravidelnou práci, bez dluhů a hlavně nebude ze zazobaný pražský rodiny. Protože poslední co chci řešit je píča z undergroundu, která je v undergroundu jen kvůli rebelii, protože rodiče ji nechtěli dávat peníze bez práce, takže raději do práce nechodí a mele hovna vo tom, že peníze nic neznamenaj.