Prújem: ufo

postel hoven

** update 15:18 v práci máme na hajzlu posunutý sedací prkýnko. jako mohl bych si kleknout, narovnat ho a přitáhnout šrouby, aby líp drželo, ale neudělám to. stačí, že celkem pravidelně doplňuju tekutý mejdlo a papírový utěráky rukou.

======

** update 13:17 cestou na oběd jsem míjel dva borce, kteří řešili nějaké hluboké ezoterické záležitost o delta vibracích. ten jeden zcela rozhodně podporoval teorii o vibracích, protože prý vibroval tak dlouho, až se rozvibroval a vyčistil. to se mi taky stává po konzumaci alkoholu a drog.

petr mach ze svobodných se stal poradcem tomiovy strany plný debilů. to prostě nevymyslíš... :D

======

** update 12:10 včera jsem rozesílal pozvánky na shromáždění svj. normálně mně někteří lidi obratem odpovídají, jakože aspoň děkujou, ale tentokrát je ticho po emailech. mám trochu podezření, že je to způsobený zprávou o hledání dobrovolníka, který by se zapojil do práce pro naše společný bydlení.

======

** update 09:59 jen přijď ty umělá inteligence, ještě poznáš zač je dekadence. zavřu tě do kredence, kde skončí tvá existence. ChatGPT nyní vidí, slyší a mluví.

======

** update 09:19 nějaká zasraná kundazlán vyhodila u našich popelnic postel. zasraný mrdki!

přijdu do práce a jako obvykle, když si jdu umejt ruce a vychcat péro, předběhne mě někdo z kolegů a nutně musí na hajzl s umyvadlem. kdyby aspoň už minimálně hodinu nebyli v práci.

měl jsem v tramvaji nutkání šáhnout na prdel ženě, která stála vedle mý sedačky. mám jakýsi civilizační blok, tak k tomu samozřejmě nedošlo.

už vím, kdo řídí červenýho jeepa, jehož občas potkávám parkovat kus od práce. moc pěkná barva, úplně stejná jako měla před třiceti lety škodovka 105 mých rodičů, kterou fotr pojmenoval "terezka". nicméně v případě tohoto naleštěnýho jeepu bez jedinýho smítka a odřeniny na kapotě sem si za volantem představoval vyžehlenou stárnoucí prachatou bobinu v luxusním oblečení z pařížský, s milionem korun uložených v plastikách ve ksichtě, ve vysokých podpatcích a dvěma iphony 17 v ruce, doprovázené značkovým minipsem s průkazem původu z certifikovaný množírny za 147 576kč. nic z toho nebylo, viděl jsem poloplešatýho strejdu s lupama na očích a zhruba tak o výšce 157cm.

Avast prodával data o soukromí uživatelů. tyvle, a pak si v roce 2023 kupte antivir. to bych se posral. čekám, kdy se podobnou sráčovinu dočtu o esetu. mě do linuxu žádnej zkurvenej komerční sběrač dat, teda antivirus, prostě nesmí.

růženec

** update 20:21 žena přinesla z rentgenologie nějaký fotky na cédéčku. ano na cédéčku a protože naše notebooky už nemají mechaniku, hledám externí. našel jsem ji ve starým batohu, vyndal a vyklepal z ní bordel. připojuju k notebooku, po chvíli sraní asi po roce připojuju, namountuju disk a vidím, že místo jpgů tam je nějaká aplikace. kopíruju, zapínám virtualizovaný jedenáctky, pouštím aplikaci a zjišťuju, že je to prohlížeč nějakýho speciálního formátu dicom. naštěstí uměl export do jpg a bmp. bmp sem neviděl ani nepamatuju, tyvle.

======

** update 17:22 tyvle, sem už tak starej, že pamatuju doby, kdy řidiči na lidi na přechodech pro chodce troubili, aby hejbli prdelí. :D

======

** update 17:11 chodec ještě nějak prokličkuje, ale zkuste do tohoto poslat vozejčkáře, malý děti nebo slepce s vodícím psem...

image

======

** update 16:39 praha je dobrý místo k žití, ale kdyby se kurva na chodníky nesrali auta, koloběžky a cyklisti. tyvle, k čemu dpiče ty chodníky jsou, když ne pro chodce?

======

** update 15:10 když takhle v televizi poslouchám jedním uchem rozhovory s poslanci od babiše či okamury, tak mám pocit, že není náhoda, když cukají při otázkách ohledně vyjádření ředitele bis k ruským dezinformacím.

Máma dvou synů Tereza (33) přes noc ochrnula a nikdo neví proč: Šla spát zdravá, ráno nechodila. to bych se asi posral. nejspíš bych se pokusil pomocí zbytků sil dobelhat k lékárničce nebo k oknu a zabít se.

======

** update 12:22 dodělal jsem pozvánky na schůzi svj a už z nich většina letí elektronickou poštou k příjemncům.

BIS: Ruský agent zajistil v ČR šíření ruské propagandy. škoda, že neříkají jména. ruský agent uplácel vlastizrádná média a vlastizrádce, aby šířili ruskou fašistickou propagandu. kdo to byl? někdo od exprezidenta zemana, estébáka babiše, komoušů, socanů, rajchla nebo okamury? kandidátů na vlastizradu je hodně.

======

** update 09:23 do tramvaje dneska se mnou nastupoval frajer, kterej se křečovitě držel růžence a nervozně si s ním hrál. chvíli jsem měl obavu, aby to nebyl nějakej muslimskej terorista, kterej se chce zabít spolu s milovaným dopravním prostředkem veřejný hromadný dopravy.

dočasně je zrušená zastávka vinohradský hřbitovy, protože ji nějaký gauneři kompletně rozebrali a zcela přestavují. asi to bude mít jakousi souvislost s novou obytnou čtvrtí, která vyrostla na hagiboru. tyvle, tam je vylitýho betonu, že by i starý dobrý komoušský paneláky záviděly.

venku se ochladilo.

radnice prahy 10 se dočasně přestěhovala na vinici. osobně myslím, že ta dočasnost bude na hodně dlouho, protože původní radnice u kohinorky je v nějakým dezolátním stavu a bůhví, jestli ji někdy opraví. ten barák je fakt strašidelnej. no nicméně na vinici se už vystřídala hromada firem, od stavební spořitelny modrý pyramidy, přes banku až po bulvární televizi primu, která je tam zatím dodnes.

image

hranice hoven

** update 18:48 i když si myslím, že moje hranice hoven je solidně dobře posunutá mimo standardní průměr debilního lidství, četl jsem dnes dva příspěvky o dětech, u kterých jsem musel uznat, že i já mám stále hranice, kdy nějak vytuším, že je prostě lepší držet hubu a zdržet se veškerých komentářů. v jednom případě se jednalo o zemřelou mladou dceru mnohými lidmi neoblíbenýho politika a v tom druhým o nevyléčitelně nemocným klukovi, jehož rodiče shání sto míčů na experimentální léčbu. těch debilních keců, kdy se nikdo ani nepozastavil nad tím, že pro stát je jednodušší vyplatit miliardářovi sto míčů na inovativní toastovou linku nebo padesát míčů na restauraci havraní hnízdo, kde se ani běžný důchodce nenažere. těch golfovejch hřišt a zbytečnejch rozhleden, který vznikly z dotací, ale dát sto míčů jednomu klukovi, to je prostě zasranej problém.

no nic, seru na to, jdu raději řešit přízemnější problémy jako je mytí nádobí a zpracování informace, že pan kolega místopředseda svj po dvanácti letech funkci dál dělat nechce. já se mu nedivím a chápu ho, ale musím tedy sehnat z baráku jednoho člověka k sobě do party.

morava

** update 18:35 dnes pohotovostní úklid. kurva už zbejvá jenom koupelna a bude hotovo.

koukám, že dneska moravští lidovci pod vedení jurečky jedou na sociálních sítích fakt bomby. já bych těm kreténům z moravy poradil, ať se teda od prahy odtrhnou a založí vlastní stát, kde je nebudou ohrožovat stejnopohlavní manželský páry a zlá marihuana. ať si klidně lejou od rána do večera ty svý nezdaněný vinný patoky a doma potichu pálený kořaly řezaný metanolem, ze kterých neodvádí ani korunu daní. ať jim tomu žehná přiteplenej kněz, kterej v sakristii prcá malý moravský chlapečky, ale tahle parta zmrdů mně nesmí kecat do života, já jsem slušnej trávař, žádná vypitá náboženská alkosvině.

velká šestnáctka

** update 21:17 vobořil je opravdu odborník a není politik, který mluví politicky. něco plácnul, málokdo to pochopil a vytrhává se to z kontextu. já s ním souhlasím, legalizoval bych globálně všechny drogy, ale chápu, že je to nereálná představa. legalizací obchodu s drogami by aspoň část peněz z byznysu přešla do rukou států (prostě daně) a omezil by se krvavej řetězec násilí, kterej je s tím spojenej. válka proti drogám stejně nefunguje, drogy, kartely a mafie tu jsou pořád a když sejmou jednoho drogovýho warlorda, povstane nový drogový warlord. tam kde je poptávka, vždycky bude i nabídka. problém týhle republiky nejsou tvrdý drogy, ale naprosto levný, tolerovaný a adorovaný líh, jehož uživatelé plní odmašťovny. no a u každýho feťáka je lepší, když si koupí legální fety bez nečistot a ráno vstane do práce, i kdyby měl uklízet chodníky, než aby ráno vstal a šel krást, aby měl peníze pro dýlera z kriminálního prostředí.

Vobořil navrhl regulovaný trh s kokainem. Babiš chce jeho hlavu, Jurečka běsní: „Česko není Mexiko“.

======

** update 20:01 konečně pořádně prší. skoro jako zázrak.

======

** update 09:14 od doby, co přesměrovali tramvaj šestnáctku, jezdí poloprázdná a mě to těší. v archivu český televize je klusákovo velký nic. jako to byla zkurvená doma, ale pořád jsem se nezařadil mezi popírače zemřelých lidí a odmítače vakcin. začíná to popíráním smysluplnosti očkování, končí vírou v placatou zemi.

tyvle, já když vidím záběry z doby kovidu, tak sem si vzpomněl, jak jsme rekonstruovali byt a nemohli sme se jít podívat do obchodu ani na dlaždičky. to byla teda doba.

hápé aktualizace

** update 19:57 dostal sem od kolegy kozinu. jakože kůzlečí maso z kozlíka a kozenky. to bude žrádlo.

======

** update 13:36 jako čekal jsem větší bombu, ale i tak asi vyšetřovatelům patří velkej hold. nečekám, že někdo bude schopnej na sto procent vyřešit skoro sto let starou vraždu nebo dokonce identifikovat jacka rozparovače.

Kriminalisté zřejmě objasnili devadesát let starou vraždu Otýlie Vranské.

======

** update 11:01 to se mi líbí. myslela si, že bude prdel a neprojde to, ale ono to prošlo. :D

Australanka pojmenovala dítě po pervitinu, testovala pravidla matriky.

======

** update 08:57 přijdu do práce, kolega aktualizuje hápé notebook a po rebootu mu neprošlo přihlášení otiskem a ani nešlo zadat doménový heslo. chvíli čekal, pak ho natvrdo vypnul a zapnul, otisk sice stále nešel, ale už mu widle nabídly aspoň možnost zadání hesla.

to děvče na zastávce emhádé bylo vystajlovaný a pokérovaný podle nejmodernějších tiktokových trendů. akorát to bylo prase, který kouřilo mezi lidma a vajgl odhodilo na zem. takhle si posrat karmu dokáže jenom tupec.

předevčírem sem objevil během venčení auto s přelepenejma espézetkama a tentokrát nebylo z města ústí. tak jeden papír z espézetky sundavám a doufám, že se majitel zamyslí. nicméně auto tam stálo i dneska, tak sem sundal papír z druhý poznávací značky a věřím, že konečně bude město kontrolovat zaplacený parkování. jediný, co mě trochu mate je, že sem v praze už viděl spoustu přelepených českých poznávacích značek, ale ani jedna nebyla ukrajinská. náhoda? nemyslím.

na sociálních sítích existují profily s vysokým dosahem a velkým počtem sledujících. někteří vlastníci těchto profilů mají založený mulťáky, aby mohli sledovat jedince, kteří si je zablokovali. to je takový to, jako když vás vyhodí z hospody a vy se tam snažíte v masce klauna dostat oknem. myslím, že když elon zpoplatní na yksku všechny uživatele, tak kromě botů to zasáhne i tyhle debílky. za mě vlastně asi dobrý, protože když jako majitel trolí farmy budete mít 10 000 fake profilů, tak platit za každý třeba 200kč měsíčně se celkem docela už prodraží.

diagnóza Kokot

** update 15:28 diagnóza nadšený blbý rodič je taky pro dítě za trest. kolikrát je potřeba ještě zopakovat: nenahrávejte svoje vlastní děti na sociální sítě.

Španělsko řeší případ falešných nahých fotek. Vytvořila je umělá inteligence.

======

** update 12:54 jdu z jídelny, nesu si jídlo k obědu a procházím kolem vietnamský večerky. u ní je odpaďák a pod ním byly dámský sportovní polobotky, který zrovna sbírala ze země nějaká žižkovská cikánka a hlasitě říkala "to sou dobrý boty, mám si je vzít?" jak jsem šel kolem v dobrým rozmaru, tak ji povídám, že určitě jo. ona teda šáhla do odpaďáku, vytáhla z něj igelitovou tašku a boty do ní uložila.

======

** update 09:00 dnešní diagnózy:

  • tyvle, já si pořád nemůžu zvyknout, že náš prezident nemá diagnózu debility jako ten zasranej kokot z pátý cenový, kterej v lánech vychlastal všechny státní zásoby lihu. Ruští lídři musí pykat za zločiny, které se na Ukrajině dějí, zdůraznil Pavel na Valném shromáždění OSN.

  • antikoviďáci, dezinformátoři, požírači ruských mediálních sraček, flastenci a dezoláti brzy rozjedou další shitstormy. Překvapení jménem pirola. Nová varianta covidu zaskočila vědce.

  • diagnóza řidič černýho béemwé s tmavými skly. majitelé těchto vozů mají malý péra a velký trauma. jako třeba dnes frajírek, kterej se vecpal na radhošťský do křižovatky a snažil se odbočit, aniž by nahodil blinkr. no tak jsem na přechodu zpomalil, donutil ho stáhnout okýnko a připomenul mu, že by měl kokot používat blinkry. bylo na něm vidět, že by nejradši vyskočil a ukázal, jaký má svaly z bobulí.

  • diagnóza pes bojovýho plemena. mě tihle psi nevadí, ale spíš mě serou jejich majitelé. proč musí mít bojovýho psa na volno vždycky zasraná smažka nebo plešatá hora masa a sádla. nejlepšího je nechat psa čekat neuvázanýho u vchodu do řeznictví a zcela ignorovat lidi, kteří se těch psů bojí.

flora chaos

** update 13:43 seznam čůráků pro dnešní den: 1. igor chaun, který neštítí naprosto ničeho;2. p.j. hejátko, jenž se prohulil až k totální dezolátní demenci; 3. jiří strach, protože točí sračkový pohádky a má ještě sračkovější názory.

======

** update 12:51 když chceš světu ukázat, že máš malý péro, zaparkuj svoji káru na chodníku, tak aby se neprotáhla ani matka s kočárkem.

======

** update 11:32 zůstatek na účtu svj je poněkud eleetní. 1337299.

======

** update 10:53 už je to tady, už nastal ten správný čas. musím svolat shromáždění vlastníků a všem sdělit zprávu, které se každý bojí. výboru končí volební období a měli by se tedy najít dobrovolníci, kteří by chtěli tuto nevděčenou a blbě placenou práci dělat. obávám se, že to dopadne jako pokaždý, dobrovolníci budou staronový výbor.

======

** update 09:12 na Floře je dobrej chaos. Soudruzi z dopravních podniků se rozhodli opravit kolejiště, takže křižovatku z poloviny omezili zákazy vjezdu a zavedli všemožnými okolními jednosměrkami objížďky. jak nejedou semafory, tak to řidiče mate a ti vytváří báječný chaos. ještě štěstí, že nás pěších či cestujících mhd se to výrazně netýká. tramvaje mě vždycky někam dovezou a někde vyhodí, zbytek se dá prostě dojít pěšky.

Balák si do hradní vily nakoupil nábytek za 824 tisíc, ale neplatil. tento ksindl je pouze odrazem duše miloše zemana a přípomínka, jakými zmrdy se zeman celý život obklopoval. zmrd k zmrdovi sedá.

Musk naznačil, že hodlá zpoplatnit všem uživatelům přístup k síti X. stejně jako marketingový tým andreje babiše občas svými hovny na sociálních sítích testuje, co jsou lidé schopní ještě zkousnout, tak i geniální šílenec Elon občas vypustí nějaký hovnam, těmi zblbne své ovečky na iksku a ty tradičně upadnou do šílenství, ve kterým furt píší, že se přestěhují na jinou sociální síť. nicméně to stejně neudělají a za další měsíc si zase nechají Elonem nasrat do držky, aby znovu vyhrožovali odchodem pryč. lidi si nechají na sociálních sítích rádi nasrat na hlavu a do krku, platí za to a ještě tleskají jak malé děti.

kryplovina

** update 21:13 konečně chčije, aspoň se mi zalije posekanej suchej trávník a vysekanej příkop u silnice. já z toho příkopu vyházel hromadu bordelu, lidi jsou fakt prasata. navíc nevim, jestli to je nějakej debilní vesnickej zvyk, ale našel jsem v zahradě asi pět odhozenejch velikonočních pomlázek. jednu mám i na střeše chaty. kvůli ní budu muset vytáhnout hromadu bordelu, abych se dostal k žebříku. fakt tyvle nechápu.

======

** update 15:40 okej, sehnal jsem konečně firmu na pozáruční servis plynových kotlů. včera sem přijel, kotel hlásil nějakej error a nedal se nahodit. dobře, zavolal jsem do správcovský firmy, se kterou dělám svj byznys, požádal pana šéfa o kontakty, ty jsem dostal a obvolal. termíny mně byly navrhovány nejdřív v listopadu, tak jsem vzal hned nejbližší druhýho listopadu. tyvle, nemít tuhle protekci v podobě předsedy svj a získat kontakty, tak jsem v píči. zkoušel jsem to jako běžný člověk, že jsem si našel registrovaný servisní firmy, ale na poptávku neodpověděl naprosto vůbec nikdo. pičo, fakt bych ocenil, kdyby řemeslo v týhle republice dělalo víc lidí a klidně to můžou bejt i uprchlíci. teď ještě vyřešit, jak doma zatopím v pracovně, ale asi si vypůjčím olejovej radiátor po mém předchůdci předsedovi svj, který zůstal v zasedačce a pozůstalí se k němu nehlásí. koupelny máme naštěstí dvě a ještě na sobě nezávislý, tak se umeju v tý druhý. problém solved.

======

** update 13:44 šel jsem na olšanský náměstí do pekárny pro chleba a narazil na stavební peklo. z toho mračna drcenýho cementu a azbestu vylejzaly lidský stíny, s každým nádechem bylo cítit, že plíce tvrdnou nánosem a nechci vidět za plentou ty dělníky bez respirátorů...

image

image

======

** update 12:19 spolu s chatou se zahradou jsem podědil i víno. až teprve letos jsem zjistil, že je červený a dokonce zatraceně sladký. doposud jsem ho viděl buď ještě zelený a nebo už shnilý. život přináší neustálá překvapení.

image

======

** update 09:21 jen jsem došel do práce a už mě pracovní stereotyp sere. asi na mě jde nějaká pozdní míza, protože už bych měl být práci navyklá loutka a nějaký zasraný hipísácký myšlenky, že nikam chodit nebudu, už by mně mozek generovat neměl. kurva lidi, seru na lidi.

chata

** update 19:00 ve čtvrtek sem se sebral a jel na chatu do ledečka. všechno bylo suchý, za posledních 14 dnů nespadla ani kapka vody. nicméně vychlastal sem nějaký plzeňský a sklidil víno. až letos sem zjistil, že je červený a kurevsky dobrý. zatím sem ho viděl zelený a nebo už shnilý. tak do 14dnů budou ořechy papíráci, tak doufám, že je stihnu. kurva, nechtělo se mi zpět do práglu.