pomaláč vodafoun

Vysráno dne: 2023-11-23

** update 22:03 dejavu. je to tady znovu. V Číně se rychle šíří zápal plic neznámého původu.

======

** update 13:52 nevyžádaná rada: říkám to furt, ale jestli chcete investovat do kryptoměn, investujte prostě do bitcoinu a vyserte se na shitcoiny. kdo chce přijít rychle o prachy, ať si vybere nějakej sračkakojn, ale ať pak nebrečí, že přišel o všechno. Holport miliardáře a těžaře kryptoměn je v troskách, viní se z podrazů.

======

** update 12:17 okej, pomalej zákaznickej internet od vodafonu se u klienta příliš nezlepšil, takže tam kolega ráno jel, odpojil síť a připojil notebook rovnou na čínskej debilní modem pro domácí koncáky. už to mě docela vyděsilo, jelikož jsem vůbec nevěděl, že jim vodafon modem vyměnil. já jsem tajně doufal v to horší, že připojený notebook bude generovat normální rychlost podle smlouvy a já pojedu řešit bordel v síti pod naší správou. nicméně nestalo se a je zcela zřejmý, že problém je na straně vodafonu a že bude těžký jim vysvětlit, že ten problém prostě maj. to bych se kurva zesral až na zádech.

můžu už definitivně říci, že přišla zima a přiletěl studenej vítr. léto bylo dlouhý, teplo bylo furt a tak je zima příjemně nepříjemným překvapením.