Zplozeno v období: čtvrtek

wokopiwo

** update 14:49 ty vado, včera se mi pivko zase pěkně povedlo. nejdřív sem asi do 21h pil jenom nealkoholický pivosračky, pak sem nasadil malý plzně a kecal se svým objevem až někdy do půl jedný. Fakt moc pěkná chvíle a ráno mě v 8:10 probudil budík. mám dobrej pocit z celýho večera.

visačka

** update 19:35 včera sem se v hospodě zakecal, přijel domů pozdě a dneska zaspal. naštěstí se nic nestalo, protože sem byl ve vysočanech na konferenci, kde sem potkal pár lidí a sežral hromadu žrádla.

samí samci

** update 14:04 je odpoledne, já sem potkal svého šéfa, potřeboval sem s ním probrat nový židle, ale někam chvátal, tak sme nic neprobrali. další pokus v pondělí.

Boston Dynamics puts its robotic quadruped Spot up for sale. to by bylo hustý, mít na baráku takovýhe čtyřnohý pomocníky. já bych je nechal běhat po zahradě a úplně vidím to pozdvižení, který by působili.

======

** update 11:41 ty vole, středeční pohotovost utekla jak pára nad děravým hrncem. sem včera koukal na nějakej film, ale vůbec nevim vo čem byl, protože sem se probudil někdy kolem půl třetí, kdy už byla televize samočinně vypnutá.

Všude samí samci. Paleontologové řeší záhadu zmizelých samic. jako dalo by se to interpretovat i tak, že se samice dožívají vyššího věku než samci, ale obávám se, že k této interpretaci feministkami nedojde a časem bude potřeba revidovat dějepis.

Protokol Telnet slaví 50. narozeniny. Mladejm lidem asi telnet už nic neřekne, ale já sem si s ním užil dost srandy. telnet bbs.vslib.cz

ovip

** update 23:23 to je mi čas. sjel sem nějakej film a odpočíval po včerejšku. večerní hovno v podstatě.

Pod vrcholem Sněžky se objevila mandala. ‚Poničili jedinečné místo,' říká o vandalech správa parku. já nevím, to jim nestačilo vypustit čínskej balón neštěstí s hořícíma svíčkama? prostě ezopomatenci.

======

** update 13:59 no, asi bych se sám sobě před deseti lety vysmál, ale včera sem přišel do hospody a byl sem dost šokovanej, že došlo nealkoholický pivo, takže sem musel pít obyčejný alkopivo, což mi sice sedlo, ale doma sem usnul tak, až sem se probudil v deset hodin. fakt děsný, v pondělí bylo u voka zahájení školního roku a hrálo tradičně sto zvířat. mě to jako sere, protože se do hospody natáhnou matky s dětma a vychlastaj všechno nealkoholický. jako tohle mě na majitelce vadí, protože kurva proč dělá dětský akce v hospodě, kam se chodí lejt alkohol, kouřit a mluvit sprostě. já si taky nedělám jednou nebo dvakrát ročně nárok, že bych chtěl jít chlastat a fetovat na dětský hřiště.

nakonec štěstí, že sem v práci nikomu nechyběl. dneska sme opravili naše starý hp dl360e gen8, protože sme včera vyhodili magnetický disky, narvali místo nich ssd a to se nějak serveru nelíbilo a odmítal nás pustit k managementu diskovýho řadiče. takže sem musel dneska stáhnout service pack pro prolianty, vyaktualizovat ilo a firmware k řadiči, abych problém vyřešil. server už ssd disky vidí.

před týdnem odvezla rodina sousedku paní V do nemocnice a myslím, že už se nevrátí. paní byla poslední půl roku špatná, přestala si se mnou dávat panáčky medoviny a furt si stěžovala, že by raději už umřela, protože 95 let je spíš za trest.

ohohoh hovno

** update 22:34 včera to byla v hospodě pohoda. sice tam každej den smrdí Špína, ale to se nedá nic dělat. v práci byla pohoda a večer sem měl návštěvu. zítra dopoledne du řešit tetinu občanku a mobil, musím ho nechat zrušit.

pývo

** update 12:36 včera proběhlo pývo v příjemném úzkém kroužku zmrdů od vystřelenýho voka. jsem rád, že mezi tyto slušné zmrdy také patřím. člověk by měl být vždy mezi svými.

PRIME Render Offload. pyčo zázrak, nvidia připustila, aby se jejich gpu daly používat v režimu offload. sice to xorg-server bez patchování nedá, ale i tak je to neuvěřitelnej úspěch.

deštivá hospoda

** update 22:43 je dost nahovno po příchodu z práce na dvě hodiny usnout. k únavě mi nepomohla ani návštěva. bych se posral. navíc zejtra asi budu v práci sám, protože volal kolega, že má konečně doma kozu, ta koza bude potřebovat kozí chlívek, takže nevim jestli přijde.

======

** update 13:12 včera celej večer s přestávkami pochcávalo. popravdě řečeno příliš mi to nevadilo, protože sme seděli pod střechou. jsem fakt spokojenej s rozhodnutím omezit kurva pravidelný chlastání, sice po příchodu domů hned neusnu, ale aspoň mě nebolí ráno hlava. fakt myslim, že nějakej čas zůstanu u kombinace tráva a limonáda. s nikým sem se neseznámil, žádnou frndu sem si domů nepřitáh a nikdo se na mě nelepil, ale viděl sem buchtu, která prej chodí ráno do práce. neuvěřitelný. co mě ale včera sralo, byly posraný starý zkuřky. to je taková parta jedinců, který fungujou jako černá díra. pošlete k nim brko a už se nevrátí, borci ubalí a brko nedokáže opustit horizont událostí. přiznám se, že tohle mě sere, protože furt beru trávu jako společenskou záležitost, ale jakmile dojde na závislost, tak jde společnost do prdele. přiznám se, že svět mě prostě sere a chci už jen klid. až jednou budu chcípat, tak mě bude moci hřát pocit, že sem nebyl nikdy až taková kurva, jak se snažily tlustý kundy z undergroundu naznačit, nezůstanou po mě dluhy a nezůstane po mě ani bordel.

polovina prázdna

** update 22:37 odpoledne proběhla porada ohledně nějakýho zkurveně monstrozního projektu a pohotovostní večer sem zabil přečtením další sračkový kapitoly. zítra mě čeká šichta u zákazníka, přivezou přes 300 disků a budeme muset odškrtat seriový čísla. totální šikana.

======

** update 12:08 dopoledne sem telefonoval a řešil nějaký kokotiny s vpnkou u zákazníka. paradoxně se ty kokotiny nějak vyřešily samy, takže sem došel k závěru, že šlo o problém mezi židlí a klávesnicí.

Fantom z Karlova mostu na Seznamu odkrývá svou identitu. Jak přes noc odstranil graffiti? neuvěřitelnej bizár.

posmrtný záležitosti

** update 21:38 dneska sem telefonoval s pohřební službou a začal zařizovat poslední tetiny pozemský záležitosti. bude to ještě sraní.

plicní

** update 22:43 ty vole, to mi ještě volala matka, že mi nepřeposlala celou divnou smsku, ale jenom její jeden kus, kde nebylo napsáno, že má před sebou dva měsíce. matka mě taky sere. do toho se ozvala firemní účetní, že ji nic nefunguje a musíme to co nejdřív opravit. takže se musím u ní zítra stavit.

======

** update 17:05 včera byla středa a já sem rád, že sem omezil chlastání na pár malejch kousků se čtyřma birellama. včera to bylo v extrémně alternativním stylu, kumpán z pátku ještě furt slaví svatbu a přišel i špína. ráno sem se probudil fakt svěží, došel sem do práce, kde sem se dozvěděl, že musím jít dneska na schůzku, na kterou mě zapomněli pozvat. ale jo dobrý. odpoledne mě přišla od matky divná smska, ve který ji teta žádá, abysme dorazili na plicní oddělení jedný pražský nemocnice sepsat závěť. no, matka tetu nesnáší a já ji viděl naposledy, když sem byl na pohřbu fotra. takový ty divý rodinný vztahy, ale tohle musím s bráchou vyřešit. ezokunda z undergroundu by už viděla ty miliony z dědictví, já vím, že to nebude žádná sláva. teta zámky nevlastní, o účtech v daňových rájích silně pochybuju a tak pravděpodobně zůstává chata, o kterou se s fotrem hádali a matku ta stavba srala. vole, to sou paradoxy. je to fakt na hovno a očividně smrt čubiny nebude jedinou vadou na kráse letošního roku. zase mi to připomnělo, že sedmdesátka je průměrnej věk dožití a mě se to kurevsky rychle krátí.