Prújem: čtvrtek

many v kabelce

update 22:17 pohaši nakaši

======

update 21:25 Pavlův plán funguje. Munici pro Ukrajinu zafinancuje Dánsko, Kanada i další státy. rozhodně poskočíme na žebříčku největších nepřátel ruska. :D

======

update 18:31 procházím podchodem pod želivskýho křižovatkou, v koutě u schodů vidím zaparkovanej kočárek a pak si všimnu páru stojícího nad alobalem. okej.

======

update 13:42 internet je místo, který je plný neskutečných idiotů.

======

update 11:09 scéna jak z nějaký černý válečný komedie. představte si filmový scénář, kde hrajete ruskýho fašistu zalezlýho v předjarním zákopu. je vám zima, chcete se ohřát a nedaleko je váš sádelnatý hořící kamarád. tak se připlazíte, uděláte si pohodlíčko a v posledním záběru kamery vám dojde, že jste z kamaráda zapomněli sundat munici.

======

update 10:43 jediný štěstí, že bendig není cikán, protože to by se rozjely na internetech shitstormy, který by poukazovaly na problematičnost a ulhanost danýho etnika. Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně.

======

update 09:41 nechci bejt nějakej příliš politicky nekorektní zmrd, ale musím uznat, že italové jsou všude stejní. v itálii, ústí, chebu, ale i v ostravě, zlíně či za hranicemi až košicích. Italka předstírala 17 těhotenství, na dávkách inkasovala téměř tři miliony.

V americké škole, kde není očkováno 11 % dětí, propukly spalničky. Odborníci se obávají dalšího šíření. příběh z nedaleké budoucnosti, ve které budou vyhrávat dezinformace, antivaxeři a absolventi základních škol života.

======

update 09:05 prachy jsou jedna z věcí, který přitáhnou pozornost mýho zraku. sedím v tramvaji přes uličku sedí úplně tuctová bába. hrábne do kabelky, vytáhne čtyři pětikila, který začne přepočítávat a prohlížet. já si říkám "tyvle bábo, já bych se na veřejnosti dvouma litrama fakt nechlubil, dyť nevíš, kdo se dívá". bába asi uměla číst myšlenky, šáhla do kabelky, vytáhla ještě dva dvoulitry, který celkem ještě voněly novotou.

Stříž nepodá dovolání v případu muže, který znásilnil nevlastní dceru. Neumožňuje mu to zákon. myslím, že dnes spousta przničů vlastních dětí radostí nad rozsudkem zprzní dcerku nebo synka. jeden otvor, druhej otvor, třetí otvor, velký svátek zprzněných otvorů.

sračky nasračky

update 20:18 dneska byl vyloženě jarní den. na zahrádkách jsou plantáže sněženek a viděl jsem první zelenající pupence na větvích. všechno je to nějaký urychlený.

======

update 13:51 k obědu jsem si dopřál velkou prasárnu. nechal sem si z hamburgárny poslat jeden hambáč, hranolky, cibulový kroužky a tatarku. fotku dávat nebudu, nechci aby mi někdo záviděl.

======

update 11:54 Prorok umělé inteligence shání šílenou sumu na nové čipy. Ví něco, co my ne? proroci vědí vždy hovno, ale potřebují vaše prachy. čipy pro umělou inteligenci jsou novým blockchainem. je to další technologie, která by s lidstvem mohla v budoucnu být, ale dokud nedojde k vykrystalizování funkčních AI firem, investice do AI a AI čipů budou investicemi velmi rizikovými a budou hlavně pro rizikový investory, kteří počítají s rizikem, že o peníze přijdou. Je to stejně riziková investice jako byla před deseti lety investice do těžby bitcoinu pro dlouhodobý hodl. Spousta lidí v kryptosračkách a v blockchainových startapech utopila miliardy dolarů a přežila málokterá firma. Stejný jako dotcom bublina na přelomu tisíciletí. Pár firem přežilo a žije dodnes, ale spousta jich zanikla a hromada pošuků přišla o peníze.

Kobza žádá univerzitu, aby stáhla trestní oznámení za slova o ‚produktu inkluze‘. Teď čelí urážkám. vzhledem k tomu, že Kobza je čůrák ze Strany Plný Debilů, tak mu ty urážky fakt přeju. Nic jinýho než urážky a přes držku si nezaslouží.

Brněnští vědci zkoumají příčiny Alzheimerovy choroby na miniaturních lidských „mozečcích“. a hele, neočkovaní si k prodeji vlastního spermatu přidali další byznys...

======

update 10:35 Rusko odmítlo zprávy médií v USA o nových jaderných schopnostech Moskvy. ne že bych se chtěl těch ruskejch nacistickej zmrdů nějak zastávat, ale když sem včera slyšel ty bizarní hlášky o ruských atomovkách ve vesmíru, musel sem se smát a kroutit hlavu. tyvle, vždyť ti ruský kokoti nejsou ani schopní přistát na Měsíci, aniž by na něm neudělali novej kráter a teď by jako měli posílat do vesmíru atomovky? vždyť by jim akorát spadly na Moskvu.

======

update 09:23 sere mě jeden zasranej vietnamskej mongoloid. vždycky postaví auto na přechod tak, že je nájezd pro invalidní vozejk zabranej. jako musím uznat, že od pondělka přemejšlím, jak to maj invalidi na vozejkách ve městě zkurveně těžký. i když má město jakoustakous snahu invalidům ulehčit život, vždycky se najde zkurvenej mongoloid, kterej na slušnost zvysoka jebe.

sere mě cokoliv, co má ve svý filozofii základ slova anarchie. je úplně jedno, jestli se jedná o anarchokomunismus nebo anarchokapitalismus. anacho-cokoliv jsou prostě sračky pro dementy.

Kdo koupil byt po krizi, může se smát. Teď „draze“ pronajímá, říká expert. serou mě realitní rozumbradové. primárním cílem realitních bradů je prodat nemovitost. popravdě řečeno mrdám, co si myslí dnešní mladí a mrdám, kdo se směje naposled. já sem si prošel posledním výsměchem, když sem před sedmnácti koupil takzvaně předraženej byt, jemuž letos skončí hypotéka. prcám zlatý dekády a prcám už i ty mafiánský devadesátky, ve kterých zmrdi levně privatizovali a draze prodávali. ani jeden z nich si svoje byty a prachy do hrobu nevezme. prcám kecy, prcám kňučení, že je všechno drahý. vyprcaný mladý se prostě musej přizpůsobit realitě. tomu se říká evoluce a kdo to nezvládne, rozpadne se jak dinosaur.

Vůdce vesmírného hnutí vedl erotický privát. Klient mu zavraždil manželku. nelituju debilů, kteří dají peníze očividně duševně nemocnýmu kreténovi. spíš mě sere, že takovej retard běhá po svobodě a nikdo ho není schopnej vyřešit. vůdce kosmickýho hnutí je zralej na pořádnou nakládačku obuškem a psychiatrickou zkurvenou léčbu.

kolega se právě vyděsil, že prej v pondělí chtějí nějaký zasraný traktoristi s eurotraktory pořízených z eurodotací zablokovat prahu. jestli se mi ti proruští dezoláti s vlaječkama objeví na černokostelecký, tak jim půjdu propíchat nožem ty jejich zasraný europneumatiky.

smrdí mi prdel

update 18:53 nejzákladnější filmy z 80's, který musel vidět každej. barbar conan, terminátor, commando, predátor, běžící muž a total recall.

======

update 15:50 chci jen napsat, že nevěřím koruně, nevěřím ČNB a nevěřím, že bankéři z ČNB mají na srdci blaho občanů. Nebudí ve mě důvěru a nevěřím ve smysl existence Český národní banky. Nelíbí se mi, že úzká skupina lidí ovládá kurz koruny a korunu samotnou.

======

update 15:18 já sem ho musel ztlumit, ale v televizi mele hovna havlíček karel k nějakýmu milionu premiéra petra fialy. to prase je červený ve ksichtě tak, až si dovolím tvrdit, že v práci chlastá první ligu.

======

update 14:53 v televizi blábolí nějaká personalistka kateřina z jakéhosi nadnárodní korporátu, že testují čtyřdenní pracovní týden. reportáž je doplněná vysmátými lidičkami z korporátní dyzajnový zasedačky, kde jakýsi týpek kreslí obrázky a doplňuje je texty typu dubai, web, a podobně. jsem přesvědčen o tom, že blbečci z korporátů žijou ve zcela jiný realitě, ve který naprosto neregistrují existenci zaměstnání, kde prostě čtyři dny ze sedmi dnů týdne pracovat nejde. debilové z korporátu nejsou směrodatný vzorek pracujících lidí.

======

update 14:46 objednal sem na chaty další semínka. znáte to, slunečnice, hrách, rajčata, letničky a podobný květinový sračičky.

serou mě líní lidi, kteří než aby šli dvacetpět metrů po svých, raději hodí káru na přechod.

======

update 13:01 cítím, že začíná období, kdy mě bude srát stravování po restauracích a jídelnách. fakt nevim co s tím, tedy kromě toho, že začneme vařit i během týdne. jiný řešení mě nenapadá, tedy kromě vyhladovění.

======

update 12:17 mezitím co se objevují první snahy o odstranění sudo a přechodu na polkit, soudruzi z microsoftu pomalu přinášejí sudo do windows. gratuluji.

======

update 11:12 hnijí nohy, ušní maz teče proudem a tílko žlutý od chcanek. na trenkách hnědý pruh a ve vlasech zbytky zvratků. tak to jsem celý já ve vší kráse.

adykts

update 21:22 holičství u pana tau. doporučuju recenze, ale otázka je, jak dlouho tam vydrží :D

image

======

update 18:27 „Kutil“ v Brně si připojil plyn hadicí od vysavače. Co na tom, že unikal, vždyť otevřel okno. mlčím, normálně dál mlčím.

nvidia hell. karty dělaj skvělý, ale ty jejich uzavřený ovladače jsou fakt peklo. někdy stačí upgradovat kernel a chcípnete na detailu.

======

update 17:13 Souvislost s penězi je jasná. Data ukazují, kde dřímají voliči extremistů a populistů. neříkám nic.

======

update 13:32 povídala mi kolegyně, že současnýho ředitele cermatu krejčího pamatuje z dob jeho působení na policejním prezidiu a prej jsou tam rádi, že šel do prdele, protože byl prostě neschopnej a nic nedotáhl do konce. nojo, insider informace z it byznysu.

======

update 13:01 cermat, to je solidní tragédie. dokonce i ministerstvo školství od něj dává ruce pryč. "my sme jim žádný termín spuštění systému příjimaček nedali". navíc před hodinou ředitel cermatu bláboli cosi o tom, že zátěžový testy se dělat už nebudou, ale znovu udělají penetrační testy. ministr školství k tomu teď dodal, že žádná data studentů neutekla a ohrožená nebyla. tak teď jsem jenom zvědav, kdy na darknetu budou nabízeny k prodeji data českých studentů. lol.

v jídelně mě pobavil nějaký ukrajinec, jenž rozesmál i ukrajinky, co nám nakládají jídlo. vyžádal si brkaši, lososa, jelito a dvojitou tatarku. fér kombinace.

======

update 10:48 asi před hodinou zvonek na firmu. jsem tu sám, takže si říkám "wtf do píči" a jdu se podívat. venku stojí postarší týpek, že by potřeboval rychle pomoci s účtem na volným a jestli může dovnitř. no, sjel sem od hlavy až k patě, nalakovaný nehty neměl, tak jsem ho vzal na recepci a rovnou mu řekl, že naprosto vůbec nevím kdo je a jak se jmenuje. von se omluvil, představil se a řekl jméno kolegy, který mu prý před deseti lety dobře pomohl s počítačem. já mu řekl, že sem na firmě sám a kolega je jeden z nemocných. nechal jsem si odvyprávět příběh o zablokovaným emailovým účtu zdarma, slušně se mu vysmál, že tohle nikdo řešit nebude a na volným to budou mít u prdele a rovnou mu dal telefon na kolegu, za kterým původně šel, ať se s ním domluví. když se domluví, ať mi to dá rozkazem a já bych zkusil u volnýho vykomunikovat co by jako šlo vykomunikovat. ale ne dřív, než příští tejden.

HHC není na seznamu zakázaných látek. Člověk by však po nich neměl řídit. bulvární televizáci udělali kontrolovanej experiment. nadopovali řidiče gumovými medvídky s hhc a zjistili, že řidič je pak zmaštěnej jak kráva a policejní thc testy hhc naprosto neodhalí. ha ha ha. tak dlouho nechtěli legalizovat thc a kontrolovat obchod s thc, až tu lítá mezi lidma naprosto nekontrolovatelně nedetekovatelný hhc.

Japonci se už na úřadech obejdou bez disket a CD. Ještě nedávno byly povinné. japonci jsou pokrokový národ. zbavili se disket s cédéčky a český chudák občan při komunikaci s úřady pořád musí stále používat papír. dokonce někdy při elektronické konverzi dokumentů odejdete s dvojnásobným množstvím papírů.

Elektronické přihlášky na střední školy nefungují. CERMAT nový web nepustil kvůli bezpečnostní chybě. fotr je snad už sedmnáct let mrtvej a už dávno nadával na cermat, že jsou čůráci, kteří nejsou ani schopný na první dobrou připravit normálně maturity. zcela evidentně má cermat problém i s přihláškami na školy. černá díra na prachy.

‚Máte na rukou krev.‘ Zuckerberg se kvůli sebevraždám omluvil za nedostatečnou ochranu dětí. osobně myslím, že by se ten slavný šukenberg měl omluvit za sračku, kterou stvořil. facebook je místo, kde zcela nekontrolovatelně můžete šikanovat koho chcete a šířit sračky jaký chcete. facebook, to je žumpa internetu.

======

update 09:19 ivysírání český televize mi furt nutí seriál pro děti adikts, který jim má otevřít cestu do kouzelnýho světa drog a omamných jedů. já už sem starej, podle mě je to sračkovej seriál, nicméně musím uznat, že moji cestu mezi drogy otevřely nejen děti ze stanice zoo, ale i nějací francouzští prokletí básníci no a taky jedna česká sračka od radka johna jménem memento. milé děti, dám vám nevyžádanou radu. jestli vás přitahují drogy, vyserte se na debilní seroše, debilní knížky a prostě do nich vlítněte. seznamte se s nějakou slušnou partou spolužáků, kteří užívají tradiční drogy jako tabákový cigarety a marihuanu a máte dost vysokou pravděpodobnost, že mezi nimi najdete svýho prvního kamaráda dýlera. jo a dalece se vyhejbejte pozérům s elektronickejma náhražkama cigaret a energetickejma nápojema, to jsou sračky a zbytečně si budete kurvit organismus bez kýženýho potěšení.

řeznictví na vinohradský, který zabil andrej babiš svým pokusem vnutit pražákům absolutně předražený maso, zeje totální prázdnotou. zeje takovou prázdnotou, až mám úplně strach vstoupit, takže jdu raději pro snídani vedle do lahůdek. totální pustina, která zůstala po jednom takzvaným podnikateli.

vocamcaď pocamcaď

update 23:46 v kyjích našli u rybníka mrtvýho chlapa. pak někde o pár vesnic dál nějakej jinej chlap napad sekerou ženu. kdybych měl fantazii, byl by to pěknej příběh. jenže mě napadá jenom klasická domácí zabijačka, kdy manžel zabil milence manželky, starou zkusil zabít taky a pak se šel oběsit. jenže stejně to bude jinak.

======

update 21:26 Soud nařídil přeložení Fritzla z vězení pro psychicky nemocné. ‚Je velmi dojat,‘ říká jeho obhájkyně. tyvle, taky úplně brečím dojetím. nevim, jestli se s tím humanismem příliš nepřehání. on i ten norskej breivik má celkem fajnovej kriminál s televizí a plejstejšnem.

======

update 20:47 fakt nevim, potřeboval bych dovolenou. nějak na mě doléhá realita a asi bych měl míň sledovat českou a americkou politiku. jdeme do píči.

======

update 11:11 okej, měl jsem chvíli mentální výčitky, že sem týpka vyjebal. jenže mě přešly ve chvíli, kdy volala paní recepční a povídala, že mu včera říkala, že je nemocná a bude doma, takže ať si žádný žrádlo k nám posílat nenechá. je to čůrák, protože ji neposlechl. co chtít po frajerech s úchylácky nalakovanými nehtíčky.

Ústavní soud odmítl žádost Krejčíře o nový proces. jen ať si zmrd odsedí svých 35 let negerskýho kriminálu. nepřeju mu nic víc, než tlustý nadržený černý péro v bílý prdeli každej den.

======

update 09:40 dneska nechci a nebudu nic komentovat, protože bych se musel poblít. nejdřív senátoři odmítli instanbulskou úmluvu, protože si staří konzervativní kreténi myslí, že prostě je tradiční křesťanskou hodnotou mlátit ženský a sexuálně zneužívat vlastní děti bez rozdílu pohlaví. pak zvoní na firmu nějakej divnej týpek, kterýho potkat na ulici hned zařadím do kategorie vyžilá fetka, že prej má u nás žrádlo. jo, jasně, to bylo to žrádlo, který přebíral kolega od jakýsi dovážkový služby a týpek má asi s paní recepční dohodu, že ho bude přebírat, dávat do ledničky a on si ho milostivě přijde vyzvednout. dal sem mu čočku, že doufám, že paní recepční aspoň nosí pugéty, on na mě zvednul zkurvenej hlas a naklusal k ledničce pro žrádlo, jakoby byl ve firmě doma. ano, v tomhle jsem dost konzervativní a eklujou se mi muži s namalovanejma nehtíkama, ale zakazovat perverzákům lakování nehtíků samozřejmě nechci. mají právo dávat najevo, že nejdou s mainstreamem a nestydí se za úchyláctví.

mongol

** update 20:48 alegorické znázornění existenciální krize společnosti.

image

======

** update 14:11 ústecko, tam jedou bomby. Muž na Ústecku si uřízl penis a uši, načež polonahý běhal ulicí.

======

** update 13:09 čím víc vlaječek, tím víc píča.

======

** update 12:16 40 let starej americkej bradley vs nejmodernější sovětský tank t90. badaboom.

======

** update 11:44 cítím, že připlouvá žlutá ponorka. čtyři lidi v kanclu a dva na střídačku srkají studený nápoj. já se přiznám, že tyhle asijský srkací a mlaskací novoty prostě nemusím. ale co, svět se mění a já se jen vezu na přívěsu.

======

** update 10:12 pěkná ledovka. kde nebyl štěrk nebo sůl, tam to moc pěkně klouzalo. byl sem docela rád, že sem si vzal boty s největším vzorkem, protože když sem viděl ty debílky a důchodce v teniskách či jinejch plochejch botách, jak tančí na ledu, nechtěl sem se mezi ně zařadit.

přecházím přechod pro chodce, snažím se neuklouznout a tu vidím, jak se na mě řítí auto, aniž by dávalo blinkrem najevo, že odbočuje. zaklepu mu na okno a vidím, že za volantem sedí nějakej šikmovokej tomio z asie, čumí jak píča a naprosto vůbec netuší, že má blinkry. tohle dnes dostane papíry.

včera sem se vracel z venčení čuby, vidím otevřený dveře do dvora zahradu, tak se du podívat, kterej kretén zase nezavřel dveře a dělá průvan. vlezu do dvora a vidím nějakou kundu v bílým županu, jak čumí do mobilu a po zahradě běhá čokl. tupá debilní píča, kurva, kdyby ta zahrada aspoň byla naše, ale já mám jen ústní souhlas s užíváním.

Svědectví znásilněné dívky po pokusu o sebevraždu. Podle znalce netrpěla. dobře, znova zopakuju, že kdybyste na zahradě měli šest kytek konopí, tak vás zavřou na pět let za ohrožování mravní výchovy dětí a výrobu drog. šukejte vlastní děti a budete v pohodě.

15let

** update 15:22 jestli si chcete zkurvit zbytek dne, tak to nečtěte, ale mám velmi silný dojem, že v tomhle státě není problém užívání furt nelegálního konopí, ale beztrestný šukání vlasních dětí. vykastrovat zmrda.

Dřevorubec roky znásilňoval nevlastní dceru. U soudu si přesto vyskuhral podmínku.

======

** update 12:04 normálně do světa třicetiletých uživatelů tiktoku nelezu, ale musím říct, že šukadelikadél a její bublina jsou opravdu ukázkoví dementi. takhle žijí dnešní lidé ve svých třiceti letech. jo a ty prachy, který z toho má, ji nezávidím, protože je stejně finančně negramotná.

image

======

** update 11:45 dostal sem nám na stůl počítač jednoho údajně známýho hudebníka, kterýho sem dodnes neznal, protože jeho hudební styl neposlouchám a dlouhý nudný metalový sóla mě nudí. nicméně smazal si nějaký data a z mně neznámýho důvodu ten komp skončil u kolegy na servisním stole a nikoliv ve firmě specializovaný na záchranu dat. asi ten hokuspokus u nás bude levnější, ale šéf to prostě nedomyslel. ještě štěstí, že se jen dívám a občas souhlasně pouze zakývu hlavou a zamručím.

Bitcoin ETFs Secure Approval Exactly 15 Years After Hal Finney’s Iconic ‘Running Bitcoin’ Tweet. Patnáct let od chvíle, kdy Hal Finney spustil bitcoin. Před ním už byla jen entita Satoshi Nakamoto.

Piráti: Norma upravuje konopné kluby a samopěstování, ne regulaci trhu. je to trapný, je to trapný, česká republika je trapná. vyhulí se v čechách tuny trávy, prodají se tuny trávy, ale přizdisráči ze sněmovny jedou pořád přizdisráčskej přístup. marihuana = peníze a velký peníze k byznysu s trávou patří.

permoni

** update 12:33 nechápu dvě věci. proč si Mark staví bunkr proti apokalypse na sopečným ostrově, pod kterým neustále bublá láva a co to má s ksichtem... Zuckerberg si na Havaji staví obří usedlost s podzemním bunkrem.

Syn Martina Stropnického Matěj: Krach vztahu! Partnera podvedl se ženou?! Co bude s jejich zámkem? dodnes sem si myslel, že se matěj vždy na sociálních sítích profiloval jako pravej reálnej buzerant ze zámku.

======

** update 9:35 nesnáším dlužníky, nesnáším zmrdy, kteří dělají dluhy, nesnáším ksindl, který odmítá platit dluhy a myslím si, že je naprosto nesmyslná sračka, takhle snadno zmrdům odpouštět dluhy. jsem přesvědčen, že tři roky jsou prostě málo.

Lidé by se mohli zbavit dluhů během tří let.

======

** update 09:15 mám v hlavě permoníky s permony. svině kutaj a kutaj a kutat nepřestávaj.

smrt vánocům!

** update 23:49 igor chaun je kokot a sem kurva rád, že teď v televizi na tiskovkách nevystupuje babiš.

======

** update 21:01 dnes je 666. den ruský války proti ukrajině. já popřál vánocům smrt a nějakej magor pozabíjel hromadu lidí. náhoda? doufám.

======

** update 20:53 já bych se posral, policejní prezident oznámil, že prošetřujou možnou souvislost s vraždou v klánovicích. Střelec z fakulty možná zabil i muže a kojence v Klánovicích, uvedla policie.

======

** update 18:39 okej, patnáct mrtvejch a s klánovicema žádná souvislost. magor sice prej zabil svýho fotra, ale někde u kladna a pak jel střílet do prahy. internety jedou a já k tomu jen dodám, že fízly v oblibě moc nemám, ale po tiskovce jejich šéfa musím uznat, že nejspíš udělali maximum, který udělat mohli. jako hledat osamělýho magora s kvérama v milionový praze, když máte jen jeho školní rozvrh, je prostě problém. víc k tomu nedodám.

snad teda jen upoutávku na dnešní koncert vanessy. samir je prostě mistr černýho humoru, umí a ví jak rozvířit kalný vody internetu. nicméně asi už to smazal, jenže internet je pekelná díra. co schvátí, těžko vrátí.

image

======

** update 16:45 Po střelbě v centru Prahy je podle policie několik lidí mrtvých a desítky raněných, střelec byl eliminován. tyvle, pyčo. viděl sem na sockách kolovat obrázky údajnýho střelce s kvérem v ruce. mladej zmrd a jsem jenom zvědavej, jestli tam bude souvislost s vraždou v klánovicích před pár dny či nikoliv. zabil fotra/učitele a pak šel vystřílet nenáviděnou školu? samý otázky.

======

** update 14:46 většina kolegů z kanceláře pomalu a nenápadně mizí. já počkám tak do čtyř, protože potřebuju ještě udělat telefonát s pánem přes opravy střech.

Náměstek ministra Blažka utekl před novináři oknem ze záchoda. tyvle, Blažek a jeho lidi. To je solidní materiálek. Jsem stále přesvědčen, že jestli někdo zlomí Fialovi politickej vaz, tak to bude právě Blažek a nevyřeší to ani další fotbalová karta udělená premiérem.

Vodafone kupuje od Sazky mobilního operátora SAZKAmobil. teď schválně hádejte, na čí fyzický síti virtuální operátor SazkaMobil provozuje svý telefony a proč právě je to Vodafone. Osobně myslím, že si z nás dělají mobilní operátoři solidní prdel.

======

** update 09:18 vážně se těším, až bude po vánocích. už mě zase fakt serou. lidi sou jako zombie a pro všechny nejlepší by bylo tenhle svátek zrušit. na ježíška dneska snad už nevěřej ani děti. slyšel někdy někdo mluvit nějakýho dětskýho influencera o tom, že věří na ježíška, který nosí luxusní značkový dárky? každej přeci ví, že iphony nevozí ježíšek se santou, ale nýbrž přepravní služba.

rád bych řekl, že sem se na dárky vysral, ale není to pravda, koupil jsem jednu televizi, sbírku pláten na malování a sobě krásný hovno.

víte co mám nejraději? kretény s telefonama, kteří se před nástupem na jezdící schody zastaví, začnou čumět do telefonu a zbrzdí tím celej zkurvenej dav za sebou. jako zrovna jedna tupá píča v metru na floře. tyvle, to máš ty krávo v hlavě nasráno bo co? ty taky musíš bejt solidní mluvící dáreček. zastavíš, čumíš do telefonu, lidi tě obchází a pak vlezeš na schody, začneš stoupat a během míjení vypuštíš z huby debilní poznámky. píča vyleze nahoru a opět zastaví těsně za eskalátorem, takže každej, kdo vyjede nahoru, musí udělat hned krok stranou, protože nějaká tupá kunda musí právě teď čumět zase do telefonu.

to všechno jenom proto, že nějakej idiot vymyslel, že si lidi budou dávat na konci roku jakože dárky z lásky. celej rok se všichni chováme jako čůráci na entou, ale zrovna na konci se musíme tvářit, že se máme jako všichni rádi. fotr celej rok chlastá, na vánoce přijde domů zlitej úplně stejně jako včera, předevčírem nebo úplně stejně jako bude zlitej na silvestra, přinese starý kytku, nablije dětem do dárků, ale prostě máme se všichni mocinky a mocinky rádi.

"tobě se nelíbí dálnice do pekel od ejsýdýsý?"
"ne, je to taková písnička pro přiteplený středoškoláky."

pokakání

** update 19:29 a hele, čínští komunističtí soudruzi se rozhodli prodat svůj fotbalovej klub v kapitalistickým zahraničí. no, doba jejich slávy v čechách skončila s odchodem miloše zemana do zapomnění a nejedlýho zpět k byznysu s podivnými východními světy. hradní mafie se rozpadla a na vip tribuně slávie už se nepotkávají čeští k číně přátelští byznysmeni s čínskými komunistickými byznysmeny. tak teď už jen zbejvá otázka, jak moc jarda tvrdík čínskou pračku na peníze vyluftoval.

Prodej Slavie dostal v Číně první zelenou. Tykač už zná svou roli.

Mail flow rule conditions and exceptions (predicates) in Exchange Online. jo, jako v tomhle právě ležím. online exchange a její pravidla.

======

** update 14:58 je to oficiální, nová členka našeho výboru svj již vyskakuje z výpisu na justice.cz.

======

** update 14:27 byl jsem u jednoho našeho zákazníka na prezentaci jakýchsi diskových produktů, které by chtěli jednou pořídit do své velmi zabezpečený serverovny. jo bylo to dobrý, lítaly petabajty, exabajty a všelijaký jiný cizí sprostý slovíčka. tyvle, já když si vzpomenu na svůj první disk o kapacitě 90MB... lol :D

Konec trvalých licencí VMware. Nově jenom termínované licence a předplatné. tak už i vmware přešel na model předplatnýho. až mi přestane vmware workstation platit firma, vrátím se k virtualboxu nebo qemu.

======

** update 09:58 okej, včera večer sem si zase hrál s Jirou, její mobilní aplikací a dokonce se mi podařilo rozchodit filtrování příchozích emailů podle jejich hlaviček na firemní cloudový exchangi office365. kolega mi tvrdil, že to nejde, mě to přišlo jako píčovina a měl sem pravdu. říkal píčoviny.

večer si teda hraju s tříděním mejlů, jejich přeposíláním do Jiry, zakládáním incidentů a push notifikacema v android aplikaci. někdy před půlnocí přestanou notifikace chodit, já strávím skoro dvě hodiny řešením "kurva proč?", než přijdu na to, že kolega byl do aplikace přihlášenej pod stejným sdíleným účtem a místo toho, aby se prostě odhlásil a aplikace ho tak přestala prudit, napsal do zpráv, ať toho nechám a ani se nepodepsal. aby toho nebylo málo, tak místo odhlášení z aplikace raději povypínal notifikace, takže ta přestala hlásit testovací založený eventy a já delší čas řešil, co se posralo. když se mi ráno přiznal, tak sem ho prostě zjebal.

ta samá parta inženýrů včera instalovala do vmwaru záložní doménovej kontroler. prerekvizity jsou prerekvizity od toho, aby se prostě bez přemejšlení splnily a nikoliv, aby si nějakej amatér řekl, že jsou zbytečný. to znamená, zkontroluju na hostitelích čas, jestli se náhodou nerozhodil a jestli jsou tam nastavený správně ntp servery. tím se vyvarujete toho, že vaše virtuálka může mít blbej čas a když má kurva doménovej server špatnej čas, tak se kurva špatně synchronizuje s dalšími doménovými servery a je z toho mrzení s bolením hlavy. jo a vmware tools jsou od toho, aby se nainstalovaly hned po základní konfiguraci holýho operačního systému. asi to někoho překvapí, ale v balíčku s toolsy jsou i nějaký ovladače pro zařízení z virtuálního vmware světa.

polibte si prdel kokoti.