Zplozeno v období: čtvrtek

20 02 2020

** update 14:48 dneska je kurva datum, že kdybych byl posranej alternativní ezoterik, asi bych vypálil několik svící. jenže nejsem, tak na to seru. včera sem byl v hospodě a neměl sem ani kapku alkoholu. překlopili sme účetnictví a já překonfiguroval několik firemních zařízení.

kořalka

** update 21:59 v podstatě sem rád, že už je večer. tohle bylo jak za starejch časů.

======

** update 13:21 jak to funguje u nás v kanceláři. já mám puštěnou televizi s nějakejma dokumentama o zvířátkách. jeden kolega televizi nesnáší, takže do toho pustí z notebooku nějaký debilní český rádio, ve kterým hrajou osmdesátkový sračky od olympiku až po takovej ten uječenej metal s debilníma kytarovejma sólama ve stylu kiss. druhej kolega si nasadil sluchátka, aby měl klid. takhle my si žijem, ale já nevyměknu a televizi nevypnu, sem dost trpělivej.

======

** update 11:44 včera sem byl v hospodě. pil sem pivo, slivovici, kouřil marihuanu, jedl bramborovou polívku a po příjezdu domů čuchal vůni toluenu odpařujícího se z nově natřených dveří do komory. myslím, že sem se dobře sjel a dnes ráno slyším v hlavě permoníky.

Čína hlásí rekordní oběti koronaviru, nakažených na lodi v karanténě přibývá. jo to fakt chci. skončit na gigantický turistický lodi plný důchodců na vejletě, mezi kterejma se plíživě šíří čínská koronasračka. to je téma, podle kterýho jednou někdo natočí solidní zombie masakr.

Aleš Bleha: "Dýdžejský m*dky mě v tom nechaly...". každej od pardubic zná aleše blehu. jeho rockotéky u žluťáka byly proslulý a očividně to díky technu a drogám dotáhl až na ibizu do jeskyně, kde jede ezo.

kde je středa?

** update 12:00 asi hodinu sme s kolegou řešili, proč u zákazníka outlook mezi dvěma zaměstnancema překládá emaily z češtiny do rozsypanýho čínskýho čaje. po vyloučení všech možností nám zůstala jen jedna nepravděpodobná. používání smajlíků. takže sme zaměstnanci řekli, ať pošle dva emaily. jedne se smajlíkama a druhej bez. ten bez prošel v pořádku a ten druhej nikoliv. jeden jedinej smajlík způsobil přeložení emailu do čínštiny. bych se posral. já už vidím čínský viry nejen na pražským hradě, ale naprosto všude.

======

** update 10:45 mám takovej pocit, že někam zmizela středa.

je vobyčejnej zkurvenej čtvrtek

** update 18:59 chcíply mi tři rostliny chilli. tak místo sedmi mám čtyři a ty sem rovnou přesadil do větších květináčů. práce s rostlinama je fajn.

Koronavirus z čínského Wu-chanu děsí svět. ty vole, to je zase nějaká kurva sračka. je moc lidí, příroda s tím má očividně problém.

======

** update 14:12 včera sem byl zase v hospodě a vypad z ní kolem půlnoci. dneska budu doma, protože sem solidně rozmrdanej a unavenej. na zejtra sem si vzal homeoffice a doufám, že odmrazím ledničku.

V nájmu bydlí neúspěšní, míní Češi. I tím šponují ceny nemovitostí výš. problém v čechách je, že se tady úspěch nepřeje a hromada lidí prostě přišla k bytům v devadesátkách nezaslouženě lacině. já si byt pořídil za tržní cenu formou hypotéky a i tak sem musel poslouchat kundí žvásty a urážky, jakej sem kokot, že sem koupil předraženej byt.

antiviry

** update 22:46 v tývce dávaj na kabelovce nějakej pořad vo lidech, který si myslej, že je unesli mimozemšťani. co to je za hovadinu? proč by měli mimozemšťani unášet naprosto bezvýznamný lidi, který nic neznamenaj a nejsou důležitý? to je něco, jako kdybych tvrdil, že sem skutečnej mimozemšťan a ne vobyčejnej primitivní maloměšťák.
ty vole, někdy si říkám, že by svět potřeboval televizní kanál, kde by 24/7 jely depresivní pořady o smrti, sebevraždách či ponižování, aby si lidi mohli pořád a neustále potvrzovat, že jsou zbytečný kusy hmoty a naprosto titerný kapky hovna v gigantickým mlýnu na maso.

======

** update 16:38 pracovní den skončil. svět sem nezachránil, dětem v africe nepomohl, ale prošly mi rukama notebooky, za což dostanu zaplaceno. je fajn, narodit se uprostřed evropy a neměnil bych.

======

** update 13:25 od rána s kolegou instalujeme u zákazníka nový antiviry. je to hrozná pakárna a sem rád, že už sme udělali všechny kompy, který sme měli udělat. jinak maloměšťáckej den, akorát mě ráno sralo, že sem musel vyjet zase o něco dřív a emhádé bylo narvaný.

Polský ministr chce zavést přístup k pornu jen se státním svolením. Hledáme účinné řešení, řekl. ty vole, to je země. já si nemůžu pomoci, ale my z východu evropy sme solidní dementi. to chtěj polsko odpojit od internetu?

rum

** update 17:12 jo a včera sem slyšel další historku o dítěti v motole, tentokrát mimino s něčím na páteři. ty vole, já už nechci další takový příběhy.

======

** update 13:18 rozhodl sem se v notebooku pustit aktualizace všelijakejch možnejch firmwarů od touchpadu, přes zvukárnu, kameru, hromadu embeded controlerů až po bios. mel sem docela staženou prdel.

======

** update 11:02 sem byl včera večer v hospodě. pil jsem nealkoholický pivo a to sem prokládal alkoholickým rumem. kumpán měl narozeniny.

fakt zkurvený vánoce

** update 20:39 hlava mi nebere hromadu informací, který do mě matka vychrlila a nevim, kolik v nich je šumu. malá má nádor na játrech. ten nádor je velkej a zhoubnej, takže holka půjde na chemoterapii na jipku a pak teprv prej zkusej operaci. bratranec je v piči, jeho žena je v piči, strejda je v piči a matka začíná bejt taky solidně v piči a starší sestřička nechápe. taky je v piči. jak holku přesunou na jipku, tak matku vyhoděj z nemocnice a já ji budu muset dát kliče od bytu mý matky, protože jinak by musela jezdit praha-kolín. ty vole, to je v piči, fakt poslední co chci, je jet na dětskej pohřeb. pičo vánoce spíčený.

======

** update 19:44 takže už vím, že malá má nádor na játrech. pyčo.

parádní ranní sraní

** update 12:07 Lidská mysl je prazvláštní a vždycky mě pobaví překvapení lidí, že ten jejich slušný soused, který vždy pozdravil a stařenkám pomohl přes přechod, jednoho dne vzal kvér a pozabíjel pár lidí. Jo, za úsměv a koblihu někteří skočí i do propasti.

======

** update 10:23 sem se fakt luxusně vysral. to se stává málokdy. včera sem pěkně zapařil, v hospodě se stavil známej pocestnej, kterej plnej informací přijel z opravdu vzdálených končin, kde lidé mají šikmé oči a vyznávají divná náboženství.

tatarák

** update 11:40 ty vole, úplně sem myslel, že je dneska čtvrtýho, ale toho bylo včera. hospoda byla kurevsky náročná, protože sme žrali tatarák a to kurva hodně tataráku. do toho sem vychlastal nějaký pivo a dneska dopoledne pracova v práci pro SVJ. jo, pojistná smlouva. to je věc, kterou řešit mě fakt nebaví....

jan žižka z trocnova

** update 23:07 byl sem navštívit souseda, kterej se vrátil z delšího rekondičního pobytu. bylo fajn vidět ho vyklidněnýho. sem jinak docela unavenej.

======

** update 14:32 sem včera přišel do hospody, kde bylo narváno nějakejma důchodcema, který si četli z nějaký knížky. dotazem na baru sem se dozvěděl, že se jedná o jakýsi křest knihy, abych ještě o něco později zjistil, že se jedná o biografii jana žižky z trocnova. inu, proč neudělat augramiádu na žižkově v hospodě u vystřelenýho voka v ulici u božích bojovníků. takže sem podpořil vědátora, koupil knížku defakto pro matku k vánocům a jako perličku sem se dozvěděl, že pan akademik byl pěknej škrt a nenechal v hospodě ani korunu dýška či jeden exemplář knihy.

image