šikana

Vysráno dne: 2024-02-02

update 20:00 jo, viděl jsem na zahrádce mezi domky první sněženky.

======

update 19:41 pervitin expres praha-kolín. všichni v kolíně vědí, že na nádraží se prodává perník vařený v pečkách. všichni vědí, že je to tak dlouhý roky a všichni vědí, že smažka v libni naskočí do rychlíku, nechá se vyhodit na první zastávce v kolíně, nakoupí a jede zpět do prahy.

Policisté zasahovali ve vlaku na Kolín kvůli hlášenému útoku. Podezřelého odvezla záchranka.

ještě jsem si vzpomněl, že sem předevčírem o půlnoci během venčení potkal známýho a ten mi prozradil, proč je nedaleká hospoda šatlava zavřená, když tam měli mít koncert. no prostě tam naklusali orgáni a celý to vybrali, protože se tam rozjelo takový to, co známej naznačil šňupnutím. byl z toho takový rozmrzelý, protože tam byl zvyklej chodit na pivo a říkal, že to tam konečně začínalo žít. jasně, že to ožilo, když začli sypat do pití prášky proti spaní.

======

update 17:14 tyvle, ředitel cermatu si dělá prdel, žejo? žejo? :D

Šéf Cermatu Krejčí v ČT: Systém pro přihlašování na SŠ máme připravený, otestovaný. Úmyslně počkáme na pozdější večerní hodiny. Bude to dnes spuštěné, jak jsme slíbili, ale přesnou hodinu startu nezveřejníme.

======

update 16:21 inovace v pražským systému parkování zdarma. kde není espézetka, tam není co platit.

image

======

update 13:34 tyvle, tahle taškařice kolem cermatu a přihlášek na střední školy bude ještě velká prdel. ale jasný, ředitel cermatu je týpek na svým místě, který rozhodně ví, co dělá. :D

Systém přihlašování na střední školy se stále testuje, spustit se má v pátek večer.

======

update 13:04 fakt mě serou čůráci, který hoděj auto přechod a jdou do píče. když je slušně požádáte, jestli by nemohli s tím autem odjet, pouze se usmějou.

hulváta a zmrda nelze slušně žádat, protože má slušnost u prdele. hulvát a zmrd rozumí jenom síle.

======

update 10:57 dorazila sběratelská semínka. nikomu bych nedoporučoval nechat semena vyklíčit a nedejbože zasadit, protože vám hrozí mnohem větší tresty než za zneužívání, šukání a znásilňovaní vlastních dětí a dětí příbuzných. přátelé, těmi květinami můžete dětem způsobit takovou újmu, že budou celý život jednou nohou v psychiatrický péči. raději děti šukejte, znásilňujte, ale proboha hlavně ať se nedostanou k rostlinám vzrostlých z těchto semen.

image

======

update 09:36 aby se neřeklo, že nemyslím na nejmladší generaci. tip pro děti věrných čtenářů:

  • zasraná mládeži, nejlepším cílem šikany jsou vaši tlustí spolužáci bez mobilních telefonů.