Zplozeno v období: neděle

neděle zase

** update 21:27 víkend sem měl společenskej a navíc sme měli výročí půl roku randění, tak sme ho v sobotu oslavili návštěvou komentované prohlídky olšanských hřbitovů. večer sme šli do hospody, kde došla plzeň. v průběhu večera došel taky gambáč a černej kozel, tak sme šli o půlnoci domů. dneska sem došel domů a během relaxu u televize začal řvát zvonek. tak se nasraně zvednu, hodím na sebe tepláky a otevřu dveře. nikdo na chodbě nestojí, ale začínají se otevírat další dveře na patře a ven začaly vykukovat hlavy sousedů. tak du nasraně dolů, přemejšlím, kde hoří a potkávám další vylezlý sousedy. no dole u vchodu stály dvě vytlemený frndy, já se ptám, jestli jako zvonily, jedna se tlemí dál a říká, že si zabouchly dveře. já na to slušně říkám, jestli se neposraly, protože kvůli tomu fakt není nutný zburcovat celej posranej barák. frnda na mě zkusila drsnou, že by jako klidně zavolala zámečníka a odvrtala zámek, já sem ji řek, že sem tady kurva předseda a že by to mohla jako zkusit. nastalo trapný ticho a já se dočkal omluvy. mi zvedla solidně tlak. tyvole, to sem ještě nezažil takovej víkend.

vejkend

** update 16:21 byl sem se podívat za maminou, aktualizoval sem ji účetní software, sežral co mohl a pokecal se strejdou o neteři. je to furt nahovno. čeká ji šestá dávka chemoterapie. jo a zjistil sem, že český dráhy zrušily zpáteční jízdenku. místo jednoho lístku dostanu dva, fakt píčovina.

Koronavirus se šíří stále rychleji, podezření na infekci hlásí už i Vídeň. ty vole, mrdka z asie se šíří, panika prohlubuje a tradiční čínská medicína a mletý nosorozčí rohy nezabíraj. fakt by mě zajimalo, z jakýho pralesa se tahle sračka vynořila.

zvonkový tablo

** update 17:17 včera mi přijela dámská návštěva, tak jsme se večer samou radostí přežrali bramboráků a dortíčkem. dneska sem zkontroloval stav revizí a zjistil, že mi utekla loňská revize bleskosvodů a příští rok mě čekaj rozvody elektriky. pracovní neděli sem završil aktualizací jmenovek ve zvonkovým tablu.

smrtihlav

** update 20:19 měl jsem dámskou návštěvu, včera sme navštívili restauraci v lucerně, pak koncert v rockcafe a po návratu sem usnul asi do pěti minut. dneska veget.

neděle

** update 20:03 v pátek přijela dámská návštěva, v sobotu sme byli na narozeninový oslavě dvou mániček. tam sme se vyndali a dnešní den promrdali. před chvílí jsem osaměl.

bramboráky

** update 22:07 včera sem byl vyřízenej jako pes, takže sem se válel u filmů. dneska přijela dámská návštěva, tak přišly na přetřes bramboráky. fakt se mi povedly. teď je večer a zejtra mě čeká akční den.

dívka

** update 20:21 poslední pohotovostní den proběhl v dámské společnosti a bylo všechno fajn. svět se točí dopředu a ne zpátky.

30 let svobody

** update 19:47 třicet let svobody a bez diktátu jedný posraný strany, která teď zase vystrkuje růžky. zasraná komunistická špína ne a ne vychcípat.

zmrd z Hradu

** update 23:14 zmrd z Hradu furt žije. fakt průser. já sem měl dovolenou celej víkend na žižkově a přijel sem až dneska večer.

pičo qnap

** update 19:40 hele, no tak sem si v pátek připravil posranej firemní qnap, že v něm prohodím dva disky, odpojím starý, nainstaluju nový ssd a razim domu. večer sem si udělal veget, protože v sobotu sem měl naplánovanej tradiční úklid bytu. fajn, celý odpoledne šúruju jak čůrák, večer vyřízenej sednu vzdáleně ke qnapu, hodlám sestavit incializovaný disky do raid1, zmáčku teda tlačítko 'format', chvíli se točí kolečko a pak na mě to posraný webový rozhraní na mě vyblilo hromadu erorů. jasně, stalo se přesně to, s čím sem prudil posledních půl roku, rozpad se posranej softwerovej raid, kterej v těchlech levnejch mrdkách běží a když se rozpadne, tak je všechno v hajzlu. jakože mám linux rád, tak já se softwarovýmu raidu vyhejbám jak čert kříži. výsledek byl, že sem zrušil všechny firemní data včetně 10gb účetnictvím, takže sem si dal v noci malou šichtičku, kdy sem ten qnap hodil do továrního nastavení a dneska ráno sem naklusal do práce, vyměnit i zbylý magnetický disku, zkonfigurovat celou tu sračku znovu a vytáhnout data ze záloh. do toho sem měl telefonát s kolegou, dlouhej telefonát, kde sem mu vysvětlil, že nejsme kurva chudá firma a že ne zbytečně sem poslední rok prudil, že chci normální datový úložiště, kor když sme certifikovaný partneři a vymručel sem si zejtra mimořádnou vsuvku na poradě v podobě mý osoby, protože chci mluvit se svým zaměstnavatelem. domů sem přišel někdy ve tři, dal sem si rejži z bistra a šel ostříhat všechno chilli. pro letošek přiznávám porážku, prohrál jsem bitvu se sviluškama a nemá smysl se dál trápit.