Prújem: neděle

smrt komunismu

update 14:44 kouřím u okna a prohlížím kytky na parapetu. podívám se na ulici, vidím tmavýho týpka jak odkládá na sklepní okno krabičku nejspíš od cigár. říkám si "dobytek jeden". pak ho nenápadně doběhne frajer v kšiltovce, cosi mu dává do ruky a tmavej otočí hlavu ke sklepnímu okýnku. frajer v kšiltovce vezme krabičku, chvíli jdou spolu, pak se otočí a mizí pryč. hlavně nenápadně hoši.

======

update 13:03 palačinky.

======

update 11:23 únor 25. komunismus je smrt, zmar a bída.

cokoliv přicházející z ruska znamená konec civilizace. ruský svět, ruská bída, ruský mir. jestli jste včera slyšeli ruskou bakterii Fica, tak vám asi došlo, jak moc jde východní evropa do píči. babiš už je naklepanej lízat putinova varlata. děti, vaše budoucnost bude zlá.

kukuře

update 17:05 leží v troubě nožkama nahoře.

no, tyvle, jako doufám, že se zejtra na kontrolu do nemocnice dostanem v pohodě. pokud sem četl dobře, tak ti magoři v traktorech chtějí jet taky pod mejma oknama. já bych těm zmrdům sebral veškerý dotace, hlavně dotace na traktory a naftu.

gigashit

update 17:03 ráno jdeme na nákup a potkáme bývalého pana místopředsedu svj, jak se vrací domů z ranního pivíče. teď jsem šel s čubou z venčení a potkám ho znovu, jak jde do hospody na pívo. sladký život důchodcův.

takto nežijí neslušní cikáni, ukrajinci, migranti nebo židi. takto žijí slušní bílí češi.

image

======

update 11:59 Největší výletní loď světa vyrazila na první plavbu. Je kolosální. deset tisíc lidí pohromadě v jedný plechový rakvi. jedno typický český maloměsto, ve kterém jste mohli a nebo můžete žít i vy. navíc by mě zajímalo, jak velkej mají chlaďák pro ukládání zemřelých během cesty.

kurva 30 let

update 21:03 letos to bude 30 let, kdy jsem se poprvý připojil k internetu. krásný vzpomínky, ale to už se nejspíš opakuju.

syfl

update 19:58 dnes paření počítačových her. veget.

na internetu je připomínáno dnešních sto let od smrti komunistickýho zasyflenýho hovna Lejnina. Doufám, že se smaží v pekle.

plačka

** update 21:08 dodnes jsem nevěděl, že existuje planetka jménem Vepřoknedlozelo. :D

======

** update 20:25 nechci se chlubit, ale tentokrát se guláš povedl. nic sem nespálil ani nepřesolil. no a listový těsto se zelím taky není špatný.

======

** update 13:15 sednul sem si na brejle, protože sem je neviděl. maj fakt dobře ohnutý nožičky.

======

** update 12:19 pračka točí bubnem. cibule brečí a kližka čeká.

Aktivista si ze stánku před vládou vybudoval „kemp“. Nikdo neví, co s ním. tohle je neuvěřitelnej průser. pár zmrdů vyjebává se vším a stát s městem s tím nejsou schopni cokoliv udělat. rozkopat držky a celý to ležení spálit na popel.

zase sníh

** update 11:07 napadl a město je pokrytý drobnou vrstvou. tak teď by mohl přijít ještě mráz.

čuba je v pohodě, ale stejně by mě zajímalo, z čeho to blití měla. nejspíš slízla nebo sežrala nějakej bordel, jak má občas ve zvyku. já nevim.

kiwano

** update 23:25 chčije. vietnamci letos mají bistro zavřený, žádná rodinná sešlost a žádná pyromanská show. nečekaný.

======

** update 21:57 právě projeli hasiči. slušně to bouchá.

======

** update 17:13 vyvenčíno, ze vzdálených sídlišť se již linuly zvuky explozí, takže to čubu značně znervozňovalo. letos ministr rakušan slušně požádal lidi, aby se na ohňostroje vysrali, takže debilové, kteří před rokem na protest proti úsporám vytápěli svý byty na 24 stupňů, letos nakupujou za stovky tisíc petardy a rachejtle. myslím, že část mých spoluobčanů jsou naprostí idioti a kreténi.

======

** update 14:05 byli sme se podívat na českou bídu v globusu. myslím, že sme tam byli jediní, kdo neměl vozejk ale jenom nákupní košík. nic se nezměnilo, s postupujícím věkem se moje reakce na davy v nákupním středisku nezměnily a nepomohla tomu ani dlouhá fronta s nechutně zmatenou prodavačkou. to, že sem za nějakýho dědka s kusem klacku v ruce zaplatil na výzvu prodavačky jedno balení čaje a peníze, který měla vrátit mě, chtěla vrátit jemu a že ten chlap ze sebe nevydal ani jednu hlásku, náladu příliš nevylepšilo. tyvle, já tam viděl bídy plný vozejky. nicméně koupil sem si nějakej bazmek, kterej jménem evokoval kiwi, ale vyšla z toho africká vokurka kiwano, která by možná mohla růst i na mým jižním svahu. důkaz, že název může solidně mást.

image

prostě nasrat

** update 15:44 ať si říká kdo chce co chce, stejně jako u bramboráků i u řízků platí, že nejlepší sou na vepřovým sádle.

======

** update 11:08 letos stejně jako loni a předloni hodně lidí bude mít zkurvenej konec roku. takže si nebudeme mazat medíček kolem hubiček a hrát šťastný divadýlko o šťastným světě. život, to je peklo na zemi. odpočívejte v nepokoji, protože já jdu mejt nádobí.

hej vánoce

** update 22:17 viděl sem na kabelovce Barbie. asi budu vypadat jako úchylák, ale Barbie s Kenem mě ty dvě hodiny celkem bavila. úplně si nejsem jistej, jestli je to vyloženě film pro děti.

======

** update 20:00 je to tady zas. v televizních studiích dali hlavy dohromady a vymysleli vánoční programy.

"Hele vole, už zase budou vánoce. Co budeme dělat?"
"No ty vole, to samý co každej rok. vytáhneme starý hnusný okoukaný pohádky, tisíckrát viděný tváře, pár dědků a babek, co budou vzpomínat na dávno mrtvý herce a herečky a žrádlo. nesmíme zapomenout na pořady o žrádle. řízky, saláty, chlebíčky, kapři, cukroví a spousta alkoholu. k tomu přihodíme pár reportáží o debilech, co si každej rok dávaj předsevzetí, že zhubnou a tradičně to nedaj. a proč to nedaj vysvětlí nějaká mladá frnda přes výživu. a kdo má vysílací práva na tu sovětskou sračku o Mrazíkovi?"
"vole, geniální plán."