vozeik

Vysráno dne: 2024-02-12

update 21:21 duha nad troskami Mordoru.

image

======

update 21:06 po pár letech se brobral bitcoin, líznul si pade a pomalu opět probublává do běžných médií. signal. Bitcoin překročil poprvé od roku 2021 hranici 50 tisíců dolarů za kus.

======

update 19:22 dvouhodinovka každoročního daňovýho papírování pro svj uběhla jako voda. no jasný, zhruba tak půl hodiny sem se snažil rozchodit starej scanner od canonu, protože po přeinstalaci notebooku sem na něj jaksi zapomněl.

======

update 15:29 Shopaholicadel odhalila identitu nového životního partnera: Lidé se obávají, že jde o seznamkového podvodníka. jojo, tohle je přesně ten bizarní život instantních tiktakových cerebrit. fakt je lepší žít průměrný život průměrnýho maloměšťáckýho předsedy svj, občas okořeněný udáváním a pruzením vadně parkujících hulvátů.

======

update 13:34 jak jsem lovil zmrda hulváta. u nás v ulici je zákaz parkování na chodníku. jako nedá se na zákazu trvat neustále, protože na chodníku přes den parkujou závozy obchodů a restaurací, většina závozů prostě vyloží a naloží zboží a jede do prdele. sem tam se objeví hulváti, kterým se nechce objíždět celej blok a parkovat na parkovišti pro hosty. to všechno se dá nějak přežít, protože do večera hulváti odjedou. pak je kategorie "zmrd", kteří hodí auto na chodník a nechaj ho stát na místě celou noc, celej víkend a celý svátky. to už já považuju za zmrdství. a jeden takovej zmrd hulvát už tak od září-října loňskýho roku zneužíval náš chodník. jak chodím v noci se psem ven, tak si prostě najednou začnu všímat, že potkávám na našem chodníku pořád jedno a to samý auto. vyfotím si ho, abych měl uloženou espézetku. pak přijdou vánoce, silvestr, svátky a zmrd stojí tam kde nemá. prvního ledna si všimnu, že má na palubovce mezi dveřma a volantem hadr na sklo a ten hadr vypadá jako vlajka čr. to si říkám "píčo, to je proruskej dezolát, flastenec a zasranej prznič národních symbolů, tak to zmrde ne". nastupujou tedy kroky..

 • píšu udavačskej dopis městský policii s přiloženými fotkami hulváta a prosbou, aby se zaměřili na noční parkování hulvátů, kteří záměrně porušují pravidla slušnosti.

 • odpovědí bylo něco ve smyslu "posíláme hned hlídku". já si v duchu říkám "omg".

 • o pár dnů později volám měšťáky, ať přijedou hulváta řešit. očekávám blokovou pokutu, botičku nebo odtah, tak jak bylo běžný ještě tak před patnácti lety. nic takovýho se neděje, vidím jak přijíždí hlídka, spolujezdec pouze stahuje okýnko a tabletem fotí hulváta. trošku mě tím nasrali.

 • diskusí na internetu zjišťuji, že do konce roku 2023 fungovalo něco jako slučování pokut, takže když byl v praze řidič dostatečně drzej a ignoroval tak půl roku výzvy k zaplacení pokut, přešly do dalšího řízení, kde je šlo sloučit do jedný pokuty s maximální pálkou 2500kč+1000kč manipulační poplatek. to je kurva levný parkování v praze, když si vezmete, že celoroční legitka pro mhd stojí 3650kč. to mě dost zvedlo mandle.

 • asi po deseti dnech začínám tedy občanský odboj a vytvářím A4 ceduli s textem, který mu izolepou přidělávám na čelní sklo.

"tento hulvát zde parkuje již několik měsíců každou noc, každé víkendy a svátky. Městská policie ho má na háku, hulvát ví, že je nepostižitelný, pokuty se slučují (zaplatí za ně maximálně jen 2500kč+1000kč manipulační poplatek) a tak je pro něj parkování na chodníku parkováním v Praze nejlevnějším. Co s ním dál?"

 • to celkem zabírá a hulvát přestává na chodníku parkovat v noci a během svátků. nicméně nevěřím, že jen tak přestal, protože lidi rádi zapomínají a hulvát hulvátem zůstane.

 • vydržel sekat latinu tak týden, než jsem ho objevil v sobotu ráno stát na chodníku přímo před barákem. píšu další ceduli a už si neberu servítky a pak volám zase měšťáky.

Pozor Zmrd! Pozor Zmrd! Ty Zmrde, tady není parkoviště, takže se zmrde zasranej už na parkování na chodníku vyser. Zmrde!

 • fízlové snad ani nepřijeli, protože podle poznánky "on tam furt stojí" jsem asi nebyl první, kdo volal. cedulka asi zapůsobila, protože sem náhodou čuměl z okna, když o pár hodin přišel frajer, automaticky se posadil za volant a pak si všiml papírku za stěračem. bylo vidět, jak při každým slovíčku zmrd sebou lehce cuknul.

 • tím odpadlo parkování přes víkendový dny. už jsem si říkal, že je zmrd poučenej, ale pak sem si při pár návratech z práce všimnul, že zmrdova kára parkuje o kus dál na stejným chodníku.

 • objednávám tedy samolepky s logem píči a nápisem "parkuju jak p..a". žena říká, že sme si mohli udělat vlastní a lepší, já ji řekl, že mě to nenapadlo a během jedné z odpoledních procházek samolepku nalepím nenápadně vedle zadního světla a čekal jsem, jak bude frajer všímanej.

 • prostě zmrd, postával odpoledne na chodníku pětkrát během mých návratů z práce, než jsem uviděl, že samolepka zmizela. to bylo slušný vytrolení hulváta, který s parkováním na chodníku zřejmě definitivně skončil.

 • minulej tejden mě překvapil email od měšťáků, kde mi sdělili, že dotyčný hulvát jen za poslední čtyři měsice roku 2023 dostal 8 pokut, za rok 2024 (tedy v podstatě za leden a kus února) obdržel pokuty 4 plus jednu botičku. nebyl jsem očividně jedinej, kdo volal městskou, nečekal jsem reakci od městský policie a byl jsem rád, že mi potvrdili zasranýho hulváta. přes měsíc to trvalo, než zmrd pochopil, že jeho hulvátství prostě může lidi nasrat.

 • prdel rozhodně ale nekončí, na chodníku se objevil firemní vůz, jehož řidič má zřejmě problém s chápaním délky doby parkování na dobu nezbytně nutnou k převzetí či předání zboží. prostě celej den či celá noc to rozhodně není. chybějícím písmenkem ve firemním logu mi sám nahrál na smeč, já prostě nemohl odolat a ještě včera ji tam měl.

 • jo umim bejt pěknej hajzl a nestydím se za to. je to moje ulice, moje čtvrť a moje místo, kde žiju.

image

======

update 12:11 okej, mám další zářez, jak jsem vyfakoval před časem týpka, tak sem se dneska úplně náhodou dozvěděl, že je to prej nějaká instantní celebrita, účastník realityshow, jeden z mnoha agátiných mužů a mlátička z ringu. jsem prostě diplomat, kdejaká šestnáctka by mu kvůli podpisu do památníčku položila svý panenství na oltář, ale pan Ufo ho pošle do prdele. To je prostě tak, že dneska se fakt už nedá poznat nadyzajnovaná instacelebrita od poctivýho vysmaženýho kriminálníka. srát na tenhle povrchní svět pozérů.

Ještě jedno krátké zamyšlení nad rozhovorem Tuckera Carlsona s Putinem. takový pěkný shrnutí rozhovoru dvou kreténů. jednoho z usa a druhýho z sssr. nicméně dezoláti, flastenci a čůráci, kteří nepoznají rozdíl mezi švédskou a ukrajinskou vlajkou, to prostě nepochopí. blbý je akorát, že maj kokoti volební právo, někteří dokonce sedí jako poslanci ve sněmovně a chodí do bezpečnostních výborů.

Moroccan hash dealers boycott Israeli drug smugglers in support of Gaza - report. válka nepřináší nic dobrýho ani dýlerům hašiše. jakmile jednou do byznysu vstoupí náboženská válka a nenávist vůči všemu židovskýmu, i prachy jdou stranou.

======

update 10:39 jako je prdel vybírat vozeik s kolečkama, když se ve vozejkách vůbec nevyznám a z výsledků google hledání vychází jediná pravda. vozejky jsou velkej byznys