hurá pátek

Vysráno dne: 2024-04-05

update 21:37 měli jsme na návštěvě sousedku. vykouřili pár obyčejných cigaret, sežrali koláč a pokecali. ona je paní ve věku mojí matky a naštěstí je taky normální. rusáky nemá ráda a dezinfo nejede. byla s ní docela prdel.

======

update 12:39 strýce dál požírá rakovina. volala mi matka, že mu našli další metastáze.

======

update 11:53 žena mi oznámila, že se pan uklízeč zabouchl na dvoře a nemohl klíčem otevřít dveře. mám obavu, že zase nějaký čůráci zkurvili dveře. za poslední roky se lidi v domě dost vyměnili. většina vlastníků ve svých 2kk prostě nežije, byty pronajímá a nás stálých bydlících vlastníků je menšina. S tím se nesou problémy, který musím řešit.

  • nájemníci jdou kouřit na dvůr, zabouchnou si a místo aby někomu zavolali, vyrazí ve dveřích skleněnou tabulku a otevřou si.

  • nájemníci kouřící na dvoře si zabouchnou, zkurví zámek a nic neoznámí

  • nájemníci si myslí, že když budou nechávat pytle s odpadem na společný chodbě, tak se odpad sám uklidí

  • vlastníci si myslí, že jejich nájemníky budu učit civilizovanýmu chování

======

update 11:43 říkali ve zprávách, že prej nás čeká extrémně horký léto. myslím ale, že toho si všimnul asi každej, kdo má iq vyšší než je iq houpacího koně.

======

update 10:09 zvládnu pochopit, když někdo z kolegů sedí na hajzlu třičtvrtě hodiny. chápu, že někteří mají ve zvyku obsadit záchod, zrovna když dorazí většina zaměstnanců. vlastně dokážu i pochopit odkládání hajzlpapírů na umyvadlo pod ovládání vodovodního kohoutku. odkládání hajzláku na zem považuju za uberprásárnu, ale chápu a žiju. ale vážně nedávám dolévání nádobky na tekutý mýdlo vodou. když vidím, že dochází tekutý mýdlo, udělám přeci pět kroků do kuchyňky, kde je pod dřezem velkej plastovej kanystr se zásobou mýdla na hajzly. ale ne, nějakej inženýr raději doleje vodu, takže když o tom nevíte a chcete si vymáčknout trochu gelu, dostanete do rozkroku dávku ovoněný vody.