pútek

Vysráno dne: 2024-06-28

update 12:49 zcela prasácky si o sobě tvrdím, že jsem ekonomicky gramotnej. bude to asi taky tím, že jsem nikdy rozkouřený cígo nebo brko nevyhodil nedohulený. jen bohatý člověk nebo ekonomicky negramotný jedinec zapálí cígo, 2x potáhne a pak těch minimálně 7kč hodí na silnici.

======

update 10:50 myslim, že se už můžu definitivně prohlásit za starýho čůráka. viděl jsem na internetech tesknit po starých dobrých časech ročníky 1980 a mladší....

======

update 10:08 Biden a Trump se střetli v první předvolební debatě na CNN. staří dementi slibují demence a významná část dementního voličstva těm demencím věří. dementní voliči znamenají dementní politiky a dementní budoucnost. pokud budete chtít někoho obvinit ze svýho dementního života, obviňujte dementy v roli vůdců a dementy, kteří těmto dementům dali ve volbách moc.

======

update 09:03 nás mrdek svátek.

venku je vedro a podle malejch harantů v ulicích to vypadá, že jim soudruzi z vlády odpustili pár dnů a vysvědčení dostali už dnes. vážně jim nic nezávidím, já už bych znovu malej parchant bejt nechtěl, protože o iluze života znovu už přicházet nechci. měl sem kurva štěstí, že sem se narodil rodičům do země, kde sice vládla totalita, ale byl tak nějak mír. nemusel sem vidět umírat spolužáky, nemusel sem vidět děly roztrhaný těla příbuzných, nemusel sem pohřbít rodiče a ani sem nemusel sledovat, jak ségru nebo babku znásilňuje nadrženej ozbrojenej zmrd, kterej má z mozku bitevní bramboračku. dokonce ani nikdo nechtěl, abych šel v deseti do práce, protože je potřeba živit dalších osm sourozenců. život v klidu, teplu, smrádečku a mírečku má za důsledek, že sem do puberty dozrál s přesvědčením, že život je růžová zahrada s přihřátejma jednorožcema, že jsou všichni kamarádi a rozhodně za rohem nečeká nikdo, kdo by mě chtěl hned ojebat. a sny? je lepší je mít, pak o ně přijít a zjistit, že to byla jenom iluze? nebo je lepší sny nemít, pak není o co přijít a jen si potvrdit, že život je jen iluze pěkný vitriny, ve který jsou vystavený první tři ceny těch nejlepších a zbytek je jen kýbl absolutních bezejmených sraček, po nichž v nejlepším případě zůstane náhrobní kámen.

pokud jste to náhodou dočetli až sem, tak si asi taky ve sračkách libujete, protože normální lidi před sračkami zavíraj oči a raději žijí v marketingový iluzi krásnýho růžovýho světa, ve kterým přijde mocný a bohatý princ, který slíbí, že růžová bude ještě růžovější.

takže všem jedničkářům přeju, aby co nejdřív zažili pocit, kdy samý jedničky na vysvědčení nebudou, protože náš svět je hlavně o prohrách a kdo neumí prohrávat, tak má dost blbej život.