linuks bug

Vysráno dne: 2024-05-13

update 22:12 tělo miloše zemana vypustilo pšouk. ten zasmrděl a zmizel. Zeman: Fiala řekl, že podepíše abolici pro Mynáře, ale nedodržel slovo.

======

update 21:38 tyvle to je hokej, už se řeže čech se švýcarem.

======

update 14:36 venku je fakt hezky a já musím smrdět v praze a ještě ke všemu v práci.

======

update 09:49 obloha jak vymetená. je krásně, až je škoda chodit do zasraný práce a makat na tenhle debilní stát, kde funguje všechno jen tak napůl. nicméně topení v kanclu jelo na plný koule.

dělník bulváru Novotný plácnul na sociální sítě nějakou svoji tradiční píčovinu, pak stáhnul ocas i příspěvek, zkusil se omluvit, ale celej ten jeho výsměch nějaký buchtě nemocný rakovinou už žije svým vlastním politickým životem. kunda z řeporyj má přesně to, co chtěla. mediální zájem.

Podivná krádež ruských klasiků. Po invazi na Ukrajinu zmizely z Prahy vzácné knihy. tyvle, to je mi náhoda. rusové kradli, rusové kradou a rusové budou krást.

Los Angeles se topí v bezdomovectví. Řešením může být nepodmíněný příjem. to víte že jo, dejte bezdomáčům, feťákům a alkáčům prachy. to ocení všichni. od jejich sousedů až po mexický kartely, který vozí herák, perník a fentanyl.

a teď ten největší špek. zažil jsem ledasjaký divný chyby v operačních systémech, ale nicméně bug v ovladačích intel síťovky e1000e, který jsou tak rozšířený, že mám jednu i v notebooku, po letech vyhrává první místo. zapnete noťas či probudíte ho z hibernace, připojíte ethernet kabel a celej komp chcípne na paniku.