nudlová polívka z pytlíku

Vysráno dne: 2024-05-10

update 21:52 maj v těch gólech pěknej hokej. úplně nechápu o co šlo, ale jsou nějaký problémy s rozdáváním gólů. když v hokeji úspěšně trefíte branku, tak to ještě neznamená, že ste dali gól. tyvle, to mi hlava vážně nebere.

======

update 09:26 viděl jsem tramvaj a celá ta tramvaj byla polepená reklamou na nějakou zkurvenou asijskou pálivou polívku v pytlíku. nic proti polívkám, vím o dost lidech, kteří na levných asijských polívkách z pytlíku přežili dlouhý měsíce, ale vždycky mě srala u těhlech polívek taková divná mastná příloha z malým pytlíku, kterou jsem nikdy do těchto typů polívek nedával. vždycky mně to smrdělo a nechutnalo.

aj, myslel sem, že už takovou diskusi nikdy nezažiju, ale u matky v svj se řeší otázka, proč by měli na servis výtahu přispívat i vlastníci, kteří ho nepoužívají. "... Z mého pohledu mi dává smysl, aby se standardní provoz a servis rozpočítával mezi byty, které výtah mohou používat...." kámo, tebe bych chtěl mít v baráku. dostal bys takovou bídu, že bys chodil kanálama. ano, i ty musíš platit za výtah, který je společnou částí domu.