po pohotovosti

Vysráno dne: 2017-05-22

** update 22:30 Se slizkem se to snad dalo do pohybu, já sem si konečně chvíli hrál s tou novou slizkou asou, na čtvrtek a pátek si vzal dovolenou, protože potřebuju odpočívat a o vejkendu možná pojedu do píče. sem rád, že pohotovost skončila, tentokrát mě moc nebavila. další sračkovej díl svýho nepodařenýho díla předhodím posraný kritice po víkendu, další zasraná dlouhá kapitola, která mi zabere nějakej čas přečíst. sem rád, že je konec dnešního dne.

Nové libry se zvířecím tukem už nedráždí jen vegany. Toto na nich vadí uživatelům drog. Slušnej průser, až si pár bankéřů dojebe rypák, tak je raději stáhnou z oběhu.

Bitcoin Booms on Pizza Day. Jo, dneska vostrý, bitcoin si za posledních 24h dal roztřel 1988-2230$. Přijde malej propad, sto doláčů sem, sto doláčů tam, a cyklus se bude opakovat. Padne další rekord, propad a zase rekord. Tahle hra by neměla mít nikdy konec, dokud cena nedosáhne svýho maxima. Já sem zvědavej, kdy bude 1mBTC za 10$. Za rok, za dva, za tři, letos na vánoce? Ty vole.

======

** update 15:28 Mám kurva po pohotovosti a sem rád, že sem hotlajnu předal kolegovi. Cisco switch se stále řeší a mě se chce z něj už zvracet. O víkendu jsem pozvanej na narozeninou oslavu, tak když nebude chcát a zejtra mi do toho nevleze debilní plán, asi pojedu. ráno sem se probudil a bitcoin 2135$, to je neuvěřitelný a vlastně ani nevim, kam až se vyškrábe. ale jakmile bude 1000$ za mBTC, pronajímám letadlo a letíme na víkend šukat děvky do karibiku.