Vyhuleny.net anep Je to ironie volové!

Směrovač

SměrovačŠerlok Houmles
Wostatní ufoniufo(at)vyhuleny(dot)net


Čerstvý zvratky

poslední oficiální zápis

no, protože potřebuju vyexportovat data a mít je nějaký konzistentní, toto jest poslední oficiální zápis do této verze cms (nucleuscms), příští bude už v novym.
ne tedy, že bych sem třeba ještě něco nenapsal, ale to už nebude zálohovaný pro budoucnost.

26.07.2014 v 16:37:47 - sam - 2 blbých poznámek

dune

Jodorowsky's Dune - neuvěřitelnej příběh filmový Duny. co na to říct.

25.07.2014 v 22:01:02 - sam - Žádná blbá poznámka

ty vole

no já sem vyřízenej jak pes. včera teda nakonec přijel známej brna, přestože vyhrožoval už od úterý, že večer přijede, já tomu moc nevěřil, ale včera odpoledne mi zavolal, že je v praze a že přijel s rodinou. Naštěstí nevzal všechny svý tři děti a tři ženy, ale jen poslední dítě a poslední ženu, ale i tak to bylo slušný maso, protože potřebovali přespat a půlroční mimino, je prostě půlroční mimino.
Takže sem musel uklidit ještě včera a večer sme se sešli u voka. No faktem je, že to dítě je takovej kazič zábavy, v nejlepším sem musel vysmahnout pryč, ale abych to shrnul a sepsal si důvody, proč dítě rozhodně ne a proč sem se naprosto vůbec nevyspal:

1) psovi nevysvětlíte, že sem musel zavřít do pokoje dveře jen kvůli tomu, že to dítě spí na gauči, kterej je normálně psí. Pes nechápe, že to dítě nechápe, nemluví a vydává nějaký zvuky a že se rodiče tak trošku bojej, protože mladá není zvyklá na děti a já fakt nevim co by udělala.

2) kvůli tomu dítěti muselo bejt celou noc rozsvěceno, protože já nevim co to jako je, ale musí se mu na spánek svítit. Takže celou noc svítilo světlo a v tom se kurva nedá spát, když do toho za dveřma ještě vyje pes.

jako návštěvu sem rád viděl, ale prostě tyhle malý děti maj bejt zalezlý s matkama doma, chlap má bejt v práci nebo v hospodě a rozhodně je nutný mít pokoj pro hosty a větší byt.

kurva já sem unavanej a bolí mě hlava.
jo, ale otevřeli sme včera ketel one vodku a ty krávo, kam se hrabou finský sračky.

Obama: Rusové dál vyzbrojují povstalce. To neprojde! Nejde jako ani o ten článek, jako spíš o tu divnou anketu, kterou tam jedou, protože mě úplně děsí co za lidi sedí u internetu a klikaj na ankety a píšou sračku do komentářů. Jak si mám do píče vysvětlit následující: Masakr mají na svědomí tajné služby USA a Kyjeva. 49 %
Jako ten kapitalismus není super, ani usa nejsou dokonalý, ale do píče porazili hitlera, porazili i zkurvenej východní blok za železnou oponou a dokonce předvedli, co umí kapitalismus se svojí částí země a rusko a komunisti zase předvedli co dokázali se svojí německou části. Prostě se bojim, že lidská blbost je věčná a touha po blahobytu bez práce nekonečná.

V Indii našli další dívku oběšenou na stromě. Mírumilovná země, která dala světu Gándhího. To je samej vegetarián, samej svatej muž, samá úžasná víra v nezabíjení a víra v posmrtný životy, kde se budou mít líp než teď. Oficiální statistické údaje ukázaly, že v roce 2013 bylo v Indii každých 21 minut ohlášeno nové znásilnění. Slušná práce a slušný domorodý zvyky. Fakt nevim, že to ty ženský nechápou, že je to prostě jen normální kulturní zvyk, skupinově ošukat kolemjdoucí ženu. Nechápu, že Kocábisti nekřičí něco o lidských a kulturních právech na sebeuvědomění.

25.07.2014 v 11:48:16 - sam - Žádná blbá poznámka

slušný

včera opět slušný ve slušný společnosti. stávek super, práce dneska minimum.

Šéf separatistů popírá, že měli rakety Buk. Terorističtí zmrdi si už nejsou schopni ani sladit verze. Máme, nemáme, odvoláváme co se sme odvolali. A český internety plný bojovníků proti fašistům z evropský unie. Myslim, že se podařilo soudruhům v kremlu zblbnout dost lidí teoriema o zlém usa, o zlé merkelové a fašistech na majdanu.

Spotřební daň nezlevní. Poslanci nevěděli, pro co hlasují. No jo, posranci za sociální demokracii. Jim stačej sliby, když blbnou lidem hlavy před volbama a myslim, že tahle kauza jejich voličům nepřipomene, že by se měli zamyslet nad tím koho volej. Sociální demokrati.. urban, huml, jeden inteligent vedle druhýho.

Drogová kriminalita vyžaduje tvrdý přístup. Soudružka dobře perlí, blbý je, že i tohle má právo dostat hlas od voliče.

24.07.2014 v 11:07:37 - sam - Žádná blbá poznámka

středa

jo, asi si skáknu na jídlo večer k voku, nechce se mi teďka žrát, možná si skočim akorát pro nějakej makovej koláč.

Bodypainting: Umělkyně maluje na těhotenská bříška. neexistuje vetší morbidita než je čmárání po tlustejch břichách. naprostý důkaz, že se matky západního stylu nuděj a nevěděj co roupama.

23.07.2014 v 12:50:55 - sam - Žádná blbá poznámka

voko

včera fakt vostrý. se sousedem sme se pěkně picli včera u voka. no musel sem si po tý posraný pohotovosti zase dorovna hladinku.
zacapy, plzeň a kecy v dešti.
faktem však je, že sem se dobře aspoň vyspal, protože přes ty vedra jsem fakt nemohl spát. aspoň něco.

Místo silnice řeka. V Praze na Žižkově silná bouře proměnila Husitskou ulici. Jo, tak tohle nás díky bezpečí hospody minulo. ani sem netušil, že chcalo tak mocně.

Chystá se úplný zákaz kouření ve všech restauracích. Už zase vyhrožujou. Boj proti kouření je podobný boji fašistům ovladajících ukrajinu. Oboje je nesmysl a problém je někde úplně jinde.

Průlom pro konopí v Německu: soud povolil chronicky nemocným pěstování. No, cesta ke kompletní legalizaci je ještě dlouhá, ale pomalu a časem...

Válka kapel kvůli Hrůzovi pokračuje: Divokej Bill se "zřekl" zpěváka za nadávky Krajčovi! No, nějak nebudu komentovat malej českej smrdutej rybníček, ani nebudu komentovat, že divokej bill má za sebou bůhvíkolikátej poslední koncert, ale jen sem si chtěl poznamenat, že letošní komerční festivalová scéna je slušná tragédie. klus, mandrage, divokej bill, doktor pp, kryštof, sto zvířat, furt ty samý party a je jedno jestli je to rock for people a nebo nějaký hrady či zahrady.

Premiér mávl a bagr zahájil dostavbu D11. Zdržely ji nevykoupené pozemky. Jo socani, úspěšně navazujou na tradice zavedený dělnickými presidenty, kdy je potřeba veřejnosti ukázat, že sme to dokázali. No tyhlety slavnostní zahájení, nebylo by marný připomenout Milošovi tu dálnici za kterou pak zaplatil stát izraelcům miliardu, aniž by po slavnostním zahájení kdokoliv kopnul do země.

ČSSD chce voliče přesvědčit, že mění zemi k lepšímu. Přijde ji to na 60 miliónů. Atoje fór dneška, fakt děkuju. Jo je to těžký bejt socanem, protože jeho volič musí být přesvědčován slavnostními zahájeními nebo různými marketingovými kampaněmi. A Karel Březina je jistě zárukou, že všechno proběhne hladce a dobře a že závěrečná vyhodnocení budou pozitivní pro celou stranu. Fakt sranda...

Jo a ještě sem zapomněl si poznamenat, že sem dneska ráno byl na poště vyzvednout si balíček a já debil si myslel, že když půjdu na poštu ráno, že to proběhne rychle a v klidu. Ani hovno, jak by řekl klasik. Vlez jsem do budovy pošty a všude samej důchodce a matky s dětma, tak že to vypadalo v prostorech jak v mateřský školce. Upřímně, v tom ranním stavu byli důchodci a uřvaní zmrdi to poslední co sem chtěl vidět a slyšet. A problém je, že nejde nijak v klidu poslat cizí děti a cizí důchodce do prdele.

22.07.2014 v 13:51:55 - sam - 3 blbých poznámek

pondělí

jo je pondělí, přišly mraky a hřmí. předpokládám, že cestou domů zmoknu. večer pivo.

21.07.2014 v 15:23:50 - sam - Žádná blbá poznámka

slušný vedro

fakt slušný. mrdačka, ale myslim, že se mi podaří vyexportovat aspoň záznamy s obrázky, žel bohu bez komentářů. já sem si s tou databází před deseti lety nasral do kalhot. proč já nezůstal u textovejch fajlů. jo holt, debilita mládí, hloupý pocit, že inovace a rebranding něco změní. v jednoduchosti bejvá síla. chci cms, chci aby to umělo rss a uživatelský komentáže a musí to bejt bez databáze, flatfile. nazdar bazar nasrat.

19.07.2014 v 23:02:31 - sam - 5 blbých poznámek

chilli nějaký

jo jede mi chilli

chilli


19.07.2014 v 17:14:18 - sam - Žádná blbá poznámka

sobota

no sem se dneska chtěl věnovat vaření vývaru z morkový kosti, zapejkání brambor, ale bohužel mě kolem jedný zavolali vod klienta, že jim lehlo pecko a nejde zapnout. Po debatovačce, kdo má na zodpovědnost pecka kamerových dohledů, sem nesehnal žádnou kompetentní osobu a vrátná, ano volala vrátná, nedokázala zopakovat postup, který ji napsala kolegyně co dělat v případě výpadku, takže sem se sebral a jel to vyřešit. Na místě sem zjistil, že vrátná tak usilovně mačkala tlačítko počítače k vypnutí a zapnutí, až ho zamáčkla a tudíž bylo ve stavu furt vypnutu. No, tak sem ho uvolnil, nechal naběhnout, pokecal s vrátnou na téma zítřejší výpadek, abych zabil aspoň pár minut na místě a pak sem jel do prdele domů. Jo, celkem 75minut, z toho 60minut na cestě, 2500kč. Fér, ale vopruz.

Takže sem dal vařit ty svý plány až po návratu.

19.07.2014 v 15:53:42 - sam - Žádná blbá poznámka

pátek večer

žádná piča romantika. zkurvený vedro a dusno ve městě.
taky teďka přemejšlím, jak sem před deseti lety nepřemejšlel, když sem začal tenhle webik lejt do mysql. fakt ty textový soubory sou lepší, kde já nechal mozek tenkrát. no asi sem netušil, že mi psaní sraček vydrží tak dlouho.
sanitky dneska furt houkaj.

Načmárali tu přirození, stěžoval si muž. Řidiči jen zakreslili nehodu. Morava, brno, vínko, důchodce, toť kombinace na trošku troškoviny.

Dell now accepts bitcoin. Co na to říct :) to the moon?

Sobotka: Je třeba příměří, aby šlo tragédii vyšetřit. A ty krávo, to sou žvásty. Ale úplně nejvíc sračkoidní žvásty od komunistů. ti zmrdi se nezměnili, nepolepšili, furt melou ty svý hovna a sračky. To je vidět škola: Šéf KSČM Vojtěch Filip míní, že se svět dostal především kvůli americkým zájmům na pokraj války. Vyzval proto amerického prezidenta Baracka Obamu, aby "zastavil válečnickou rétoriku" a pomohl ke snížení napětí. Sám sebe přitom označil za skutečně přesvědčeného obránce míru. "Evropa nemůže a nesmí být válčiště USA a ostatního světa," poznamenal také.

18.07.2014 v 21:46:06 - sam - Žádná blbá poznámka

pátek

všech dementů svátek. já budu dneska hodnej, protože furt pohotovost.
dneska sem proškrtal zbytek úkolů z kalendáře a musim se pochválit, že sem toho za tenhle tejden vyškrtal a udělal celkem dost. Fakt sem se nenudil a moc dobře vím, že ještě mám velký rezervy co se týče úkolů. Kdybych chtěl a nebyl línej, mohl bych klidně makat 20h denně a nikdo by ani nepípnul. Jenže já nechci, protože vim, že práce jen vocáď pocáď.
Kromě toho sem se dneska dozvěděl, že budem dělat nějakej bezpečnostní audit, takže práce, která mě bude bavit a ještě se něco novýho naučim.

Jo a ještě u jednoho našeho klienta bude v neděli nějakej výpadek elektriky, jakási údržba na rozvodně. Když sem zavolal jejich ajtíkovi, jestli nemám v rámci pohotovosti přijet a techniku korektně povypínat, dozvěděl sem se, že to nechá spadnou naráz a pak to když přijedu pozapínat, kdyby náhodou něco nenaběhlo. Slušněj střelec.

Viděl sem dneska slečnu v pěknym rudym tričku, na kterym byl velkej černej nápis: Rudí smrdí. Pobavilo.

Taky se nějak nemůžu zbavit dojmu koukáním do internetových diskusí, kolik je v čechách mentálně slabých jedinců, kteří naprosto slepě věří moskevský propagandě o hodných separatistech, zlých fašistech v evropě a snaze vrahů z wolstrýtu rozbít a rozprodat ukrajinu. Jako USA nejsou dokonalej stát, ale ta nenávist, která tady v těch mentálně slabejch jedincích je, tak mě docela zaráží. Von ten kapitalismus není pro některý debily výhra, přeci jen je lepší pro někoho mít aspoň tu jistotu hovna, když už nic jinýho, ale do píče, kapitalismus porazil hitlera, porazil a rozbil i ten slavnej socialistickej tábor míru, ba dokonce věřím, že i islámský fundamentalista chce ochutnat dobré víno, pokouřit si dobrou cigaretku a na počítači kapitalistické firmy, která vyrábí techniku v číně, chce sjíždět internet a honit si to svý teroristický péro nad pěknejma bílejma děvkama.
Stačí se podívat na německo, co dokázali kapitalisti ve svých zonách a co dokázala moskva ve svý zóně. že jo. dodneška jsou ty rozdíly mezi východem a západem vidět.

Na palubě letu MH17 cestovalo sto odborníků na AIDS. Letěli na konferenci v Melbourne. Průser nad průser.

Onanista se schovával v kontejneru. Asi jsem přebral pervitinu, říkal. jo piko umí věci.

Zemřel počítačový průkopník Heinz Zemanek.

jo a přeloučskej byt je už vyvěšenej na internetu k prodeji. jo, tímto definitivně adios amigos přelouči. díky tobě vím, že nikdy v životě už nechci žít na maloměstě.

jo a umřel Ondra na srdce, další člen posádky hostů u voka. jak bylo ve středu řečeno, každý rok jeden.

a ten čůráček co k nám měl fakt debilní přistup na ředitelství a pomohl nám od kšeftu, tak i na něj už se voda uvařila a poslali ho do hajzlu. co s hajzlem, kterej nedodržuje štábní systém a obchází svý nadřízený. to se nikomu líbit nemůže. a já teďka s jistým nadšením sleduju práci našeho obchodního, jestli se dokážeme vrátit. to by bylo slušný zadostiučinění.

18.07.2014 v 12:13:28 - sam - Žádná blbá poznámka

nojono

bolí mě koleno už od včerejška, budou nějaký změny tlaků. asi bude pěkně chcát.
v tývce mi slibujou nějakej starej startrek, ale běží posranej nějakej tenis ty vole. fakt super letní výběr. podělanej sport a chalupáři a další retroolckůl. slunce seno sračky

V Česku bude vydána virtuální měna CZC! Co za ní koupíte? A to je slušná demence a olol dneška. Kromě toho, že mi volal jeden známej co to jako je, že to slyšel v rádiu za volantem, jako jestli jde bitcoin do píče, když vzniká naše česká měna. fakt slušná ukázka ololu co dokážou média a píár. asi ani nemá smysl odkazovat na bitcointalk na nějaký ty český vostudičky.
no jo , je to velikej OLOL: První česká virtuální měna je na světě, web napadli hackeři. Jo, média.
vyjádření slushe (bitcoin.cz)

Češi loni prosázeli 124 miliard, nejvíc na automatech. Kam se hrabou fety a chlast, možná cigára, ale... pak si lidi stěžujou jak blbě se maj. já dneska musel poslouchat dvě tlustý cikánky co jely s dětma tramvají. na zastávce s cigárem v hubě a kouříce dětem do ksichtu. nu suverénky.

10 Countries That Could Be the Next to Fully Legalize Cannabis. Česko potěšilo. :) hezkej sen.

17.07.2014 v 20:36:44 - sam - Žádná blbá poznámka

fotky z koncertu

sociální teror a keltikon u vystřelenýho oka 16.7.2014

sociální teror

sociální teror


keltikon

keltikon

keltikon
17.07.2014 v 14:26:29 - sam - Žádná blbá poznámka

čtvrteční záznam

dneska celkem pohodička, žádný upomínky v telefonu, co mám dneska vykonat a zařídit, ráno pěkně v klidu střízlivej se vymotat z postele. Jo včera to bylo celkem fér, punkovej koncert na střízlivo. jestli to není nejlepší důkaz mý zodpovědnosti a pokročilého věku, prostě co by jeden neudělal, aby zůstal fit a nic nenadejchal, žejo :)

ze světa:
Za nehodu mokevského metra může americká firma, tvrdí ruský poslanec. Slušná kremelská masírka co jede teďka. Docela sem vyplašenej kolik se po internetech povaluje diskutérů, kterým vadí amerika a podléhají propagandě z Kremlu. Prostě bolševici pokurvili myšlení ve střední a východní evropě víc než sem si myslel. Netušil sem, že v čechách je tolik debilů podobného typu jako byl ten učitel tělocviku z brna co se jel přidat k separatistům na východě ukrajiny. Jo, tomu se říká "žít brno".

V belgickém městě se usadili Romové, starosta je vyhnal tvrdou muzikou. No, možná se nakonec stane, že úřady přestanou cukat s povolováním kulturních akcí typu heavymetalové koncerty či sedmidenní nonstop technoparty.

česká demence:
Nespokojený host napadl v restauraci kuchaře. Dlouho čekal na klobásu. Sem si nějak vzpomněl na tu naší sousední restauraci, kde sem se taky posledně naposledy vytočil nad přístupem kuchyně.

Zpěvák Hrůza je po potyčce ve Stodolní na operaci. Krvácel do mozku. No jo stodolní, kultura žádná, diskotéky, podivný restaurace ve vlastnictví balkánských národů, cikáni, poláci, perník a ostrava. Možná kdysi dávno, ale dnes už ne.

Jakeš: Jestli něco Evropa potřebuje, je to odchod Ameriky. Jo, praotec všech kremlofilů a brojlerů zase dští smrad a síru.

Obviněn z držení pěstírny konopí. bacha, link vede na policie.cz, ale to je slušná debilita. Lidi co přisvěcují svým paprikám a orchidejím v nebezpečí.

Blesk slaví 30 let komedie Slunce, seno, jahody: Slavná drbna Keliška byla i v civilu baba od rány! Jo, tak to vysvětluje proč v žižkovskejch radničních listech byl na úvodní stránce Troška. Jo, tenhle prznič pohádek je obyvatelem žižkova, jednou sem ho potkal v lahůdkách jak si kupuje tři rohlíky a patnáct deka pochoutkovýho do kelímku. Je fakt, že je takovej lidovej, věřím, že jeho umění většina českých lidí rozumí a to je těší. Průměrný člověk nemá rád, když něčemu nerozumí, protože pak je sám ve svých očích debil. Bohužel důsledkem těchto vizí je, že se kdejakej debil snaží radit předsedovi jak má řídit barák a organizovat výběrový řízení a chudák předseda je pak z toho v piči. Jo Troška no...

17.07.2014 v 12:54:16 - sam - Žádná blbá poznámka


JA

záruka vyhulenosti
Ufonúf dotazník
Největší vynález 20. století
Internet
Atomová bomba
LSD

skóre