tři kundy

Vysráno dne: 2024-05-27

update 20:44 no hej, dneska sem potkal u našeho odpadního kontejneru delegaci z radnice. dobrá náhoda, tak sem na ně vyblil všechno co šlo vyblít. docela byli překvapeni a já budu překvapen, když nám tam daj kameru. i tu sme probrali.

======

update 15:45 tyvle, šéf vypadl z kanclu enormně nasranej. někdo ho nasral a byl to nejspíš nějakej kolega. osobně myslím, že není úplně chytrej nápad se svýmu chlebodárci vysmát, že se nemůže přihlásit k jútubu.

======

update 14:45 už nějakou dobu přemejšlím, že se na pár let vyseru na docházku k volbám. jako příliš smyslu volit nemá, debilové mě vždycky přehlasují a debilové chtěji líbivou písničku o buchtách létajících až do huby. nicméně republika je finančně v hajzlu, dezinformace a ruskou kampaň nikdo neřeší, důchodová reforma v píči a euro nedosažitelný. tichý víno je furt bez spotřební daně a marihuana stále zakázaná. lidi asi chtěj spíš diktaturu zmrdů, tak ať ji mají. volil jsem poctivě skoro celých 35 posledních let, smyslu to nemělo, takže přemejšlím, jestli mám k volbám chodit dál, když můj hlas k ničemu nevede.

======

update 14:24 zrovna myslím na pivo. dal bych si nejraději vychlazenou plzeň než jedno z mnoha unifikovaných craftbeerů s nimiž se roztrhl nadměrný pytel.

======

update 12:53 před jídelnou stála u odpakovýho koše naducaná ducati a vedle ní motorkář. značkový tepláky, značkový boty, značková bundička. motorkář dohulil cígo, vajgl hodil ho na zem, za ním zamířil kelímek od cocacoly následovaný hlenem z levé nosní dírky a pak z pravé nosní dírky. aby všem ukázal jakej je king, pořádně zatúroval, rozvířil prach a halasně zmizel. asi motovlastenec.

======

update 12:01 je poledne. dodělal jsem pár úkolů a nyní zálohuji soukromá data na externí disk. pár desítek giga to je.

donald trump slíbil zkrácení trestu pro rosse ulbrichta a větší podporu kryptoměnám. kryptoanarchisti a anarchokapitalisti hýkají blahem. i těmto lidem stačí slíbit málo a jsou šťastni. jako rossovi bych svobodu přál, ale nedostane ji od donalda.

venku vedro, ale kolegovi táhne na záda a tak musí prej střešní vokno zůstat zavřený. fakt už bych chtěl jít do důchodu a nestresovat se zkurvenou prací.

======

update 09:01 abych tak řekl, nagáno to nebylo. neviděl sem na zastávkách mhd ani jeden zvratek či odtržený kus národní vlajky odhozený v křoví, který posloužil jako čištič prdele, která prošla spolu s pivem, šampaňským, smažákem, tatarkou, přepálenou klobásou a rumem sportovním peklem. přijdu do práce, na recepci hlavní téma hokej. ale ne v tom smyslu jak asi myslíte. asi jste to taky zaznamenali, ale někteří sousedé jásali během gólů tak o tři sekundy dřív.

Vysoká škola poslance SPD: Tituly od Poláků, které zatkli. typický. čím větší tupec, idiot, rozbrušovač a kretén, tím větší potřeba být obložen tituly od hlavy až k patě. prozradím vám tajemství. titul z nikoho lepšího člověka neudělá. titul není věc na píču, titul je věc na hovno.