dell

Vysráno dne: 2023-11-07

** update 22:05 alexandr velikej byl fakt king. tyvle, dávám do kupy žádost pro obchodní rejstřík o změně v údajích. musím prostě vymazat kolegu místopředsedu, zapsat novou členku, přidat požadovaný dokumenty plus přílohy účetních závěrek za poslední tři roky. to všechno datovkou a poprvý.

======

** update 14:28 porady mám za sebou. přežil sem, ale v práci na hajzlu jsem měl opravdu jen kousek k opravdický smrti udušením. tam vám to štípalo v očích, jako když štípe v rypáku vysoká dávka pervitinu. nechci vědět, co jedl návštěvník předemnou.

na sítích pro socky se zase rozjíždí náboženská vlna. jedinci, kteří ještě nedávno fušovali do fotbalu, hokeje, klimatických změn, do vývoje vakcin na kovid nebo do konfliktu na ukrajině, nyní vytáhli pár let starý manuály k migrantský vlně a islámu a rozjíždí náboženský sračky. ano, je to prdel, česko je snad nejvíc ateistická země evropy, ale kdejaká píča, která si myslí, že má čůráka mezi nohama, se musí k náboženstvím vyjadřovat. já si taky myslím, že vatikánský klér je parta zasranejch buzerantů, kteří šukají rádi chlapečky do prdelky a dvatisíce let mezi sebe do organizace nepustí ženský, taky si myslím, že by teroristický ovcomrdy z hamásu měli židi vykastrovat a zašít do prasečích kůží, ale aplikovat tohle globálně na všechny věřící si prostě říká o náboženskou válku.

======

** update 09:07 ozvali se od zákazníka, že jim nikdo ze servisu dellu nevolal. to je prostě tak, když lidi spolu nekomunikujou. dnes dopoledne dvě porady. uááááááááááááááá