ahoj

Vysráno dne: 2023-10-24

** update 22:33 jo, máma měla před dvěma měsícema kulatý velký narozky, tak sme se s bráchou konečně domluvili, vzal rodinu a šli do restaurace na večeři. vybral řeckou restauraci olympos v kubelíkově na žižkově a byla to kurevsky dobrá volba. sem přežranej, až mě bolí břuch.

======

** update 15:27 nezajímá mě, co někdo jiný žral o obědu, snídani nebo večeři. nezajímá mě, co má kdo oblečený na sobě, v čem spí a kde si dělá výtahový selfíčka. nezajímá mě ani, jaký má kdo stav a jak se vnitřně cítí. nezajímají mě šedivý sračky z internetu. zajímá mě jenom mý vlastní sobecký ego.

======

** update 11:46 blíží se pravý poledne a čas oběda. někdy kolem druhý máme firemní poradu na téma helpdesk, já budu muset asi něco odprezentovat a kurva vůbec se mi nechce. chtěl bych mít veget...

image

======

** update 10:58 pokud by někoho ještě zajímalo, co se odehrávalo v hlavě Miloše Zemana, když ještě žil, tak se může podívat na fotografie z prezidentský obory. Hrad likvidoval uhynulou zvěř. Hnila v jámě u nádrže pitné vody pro Kladno.

======

** update 09:09 ahoj ideoti z internetů. dnešní nudu jistě budete zabíjet sjížděním debilních webíků a psaním zbytečným textů.

padá listí. asi přichází listopad.

noční můra v jilmový tramvaji. dávejte si bacha na sedačky u tyčí s označovači jízdenek. může se stát, že přijde cizinka a začne označovat 22 jízdenek pro skupinu harantů, který doprovází. po 13 jízdence začnete tu píču fakt nenávidět.