pyčo pondělí

Vysráno dne: 2023-06-05

** update 14:34 mám špatný svědomí a strašlivě se stydím sám před sebou. měl jsem pro dnešek kromě běžných pracovních povinností taky naplánovaný, že zavolám do jedný společnosti, na kterou sehnala matka kontakt přes časopis dTest a poradím se s nima o tom, jestli dokážou hledat úniky vody v činžovních domech. nicméně je mi fakt trapně stydno, protože sem sežral čtyři chlebíčky a vychlastal větší množství bublinek, tak jsem asi přiožralej a necítím se úplně normálně. neměl bych prokrastinovat, ale přesunu ten telefonát na zítra.

======

** update 11:36 cyklozmrd dopaden. i já jsem agresivně nepříjemný na cyklisty na chodníku. oni ti zmrd dost rádi jezdí nalepení při stěne baráku... Cyklista dal v Praze ránu stěžujícímu si pejskaři. Po roce byl dopaden.

======

** update 10:59 porada je dnes nějaká bouřlivější, slyším ji i přes zavřený dveře. to je asi prostě takový to, když vám nějaká konkurence hodí do byznysu vidle a místo snahy o domluvu dělá vlny. protože pan majitel oslavil nedávno narozeniny, tak půjdu za chvíli vyzvednout chlebíčky a v lednici se chladěj bublinky.