or

Vysráno dne: 2023-11-21

** update 21:08 ukázkovej debil :D Zloděj na veletrhu konopí ukradl hnojivo za osmdesát tisíc.

======

** update 19:36 okej, manželka jednoho našeho vlastníka bytu rozklíčovala, co vlastně po mě rejstřík chce za dokumenty. kurva, všechny sem je ve spisovně našel, teda doufám. buzeranti zasraný.

======

** update 10:36 tyvle, dostal jsem dvě zprávy z obchodního rejstříku. v tý jedný po mě chtějí zaplatit 2 litry a v tý druhý poslali dvě stránky plný zkurvenejch zasranejch paragrafů a právnickejch vět, kterým naprostou píču rozumím. mrdám vás zasraný právníci, advokáti, judrové a vymrdaný soudní zmrdanci. děláte svět zbytečně složitější a když je vás potřeba, tak bez velkejch prachů nehnete ani tím svým shnilým pařátem. chápete vy hovada, že tý vaší zasraný právnický řeči vůbec nerozumím?

chtěl jsem cosi ještě napsat o magii psích míčků, ale soudní bastardi mi otrávili život, takže se nad životem a mizením psích míčků zamýšlet nebudu. nicméně stále věřím, že to psisko má o svých hračkách přehled a když dělá, že nemůže oblíbený míček najít, tak si s náma hraje a moc dobře ví, kde ho má. to je prostě takový to, když dva dny hledáte balónek, psisko hledá s váma, dělá smutný voči a pak se jednoho večera vrátíte z procházky, ta čubka má ztracený balon v držce a vy nevíte, kde ho kurva měla schovanej.