Prújem: úterý

pavidelná vevize

** update 17:28 Exprezident Klaus se potýká s následky covidu. jak bych to tak napsal... karma je zdarma, ty proruský švábe. vzpomínám, jak si milý ruský šašku chodil šaškovat na antikovidový demonstrace. roušky si nosit nechtěl, očkovaný nejspíš nejsi...

======

** update 15:04 okej, dnes byla velmi dlouhá porada. až jsem si chvílema připadal jako na schůzi svj, jak jsme těkali od tématu k tématu. no nicméně úkoly sme si rozdali a do prdele se poslali. přestalo sněžit a všichni blbnou s nějakým Mikulhashem.

V Praze žije asi o 200 tisíc lidí víc, než uvádí ČSÚ. Data operátorů ukázala skutečný pohyb obyvatel. a víte, že mě to ani nepřekvapuje. nicméně lidi bez mobilního telefonu v těch statistikách započítaný nejsou.

Paralelní Polis má finanční problémy a žádá své podporovatele o pomoc. to je takový, když založíte anarchokapitalistickou firmu, rozhodnete se veřejně fuckovat stát a brát platby pouze v bitcoinu. pak se divíte, že vás anarchokapitalističtí společníci anarchokapitalisticky ojebali, vy nechcete anarchokapitalisticky zkrachovat, tak na internetu somrujete od lidí finanční podporu. fér :D

======

** update 09:03 pravidelnou revizi natlakování krevního oběhu mám za sebou. ventily drží a čistící prášky zatím fungují. na další kontrolu mám přijít až za tři měsíce.

právě se stalo:

  • venku zase sněží. jakoby tohle počasí nestačilo

  • bělochům s debilními tetováníčky ve ksichtě (diamantíky, slzičky a podobný kokotiny) chci říct, že sorry, ale prostě v sobě nemůžu smích dusit. ten stav se prostě nedá ovládnout.

  • vidím těžký život metrosexuálů a metrosexuálek všech pohlaví. chodit v tomhle počasí v teniskách a džínách s děravými koleny musí bejt kurevsky těžká řehole. mě osobně by fakt byla zima.

or

** update 21:08 ukázkovej debil :D Zloděj na veletrhu konopí ukradl hnojivo za osmdesát tisíc.

======

** update 19:36 okej, manželka jednoho našeho vlastníka bytu rozklíčovala, co vlastně po mě rejstřík chce za dokumenty. kurva, všechny sem je ve spisovně našel, teda doufám. buzeranti zasraný.

======

** update 10:36 tyvle, dostal jsem dvě zprávy z obchodního rejstříku. v tý jedný po mě chtějí zaplatit 2 litry a v tý druhý poslali dvě stránky plný zkurvenejch zasranejch paragrafů a právnickejch vět, kterým naprostou píču rozumím. mrdám vás zasraný právníci, advokáti, judrové a vymrdaný soudní zmrdanci. děláte svět zbytečně složitější a když je vás potřeba, tak bez velkejch prachů nehnete ani tím svým shnilým pařátem. chápete vy hovada, že tý vaší zasraný právnický řeči vůbec nerozumím?

chtěl jsem cosi ještě napsat o magii psích míčků, ale soudní bastardi mi otrávili život, takže se nad životem a mizením psích míčků zamýšlet nebudu. nicméně stále věřím, že to psisko má o svých hračkách přehled a když dělá, že nemůže oblíbený míček najít, tak si s náma hraje a moc dobře ví, kde ho má. to je prostě takový to, když dva dny hledáte balónek, psisko hledá s váma, dělá smutný voči a pak se jednoho večera vrátíte z procházky, ta čubka má ztracený balon v držce a vy nevíte, kde ho kurva měla schovanej.

inonice podruhý

** update 14:55 okej, dneska sme tu tři muži a furt někdo sedí na hajzlu a je zamčenej.

======

** update 14:12 dneska sem byl zase v jinonicích na školení. já nevím, ale bolí mě z těch databází hlava, protože nejsem databázista, ale někdo v práci si myslí, že ano. v televizi běží společná tisková fašistickýho vůdce Okamury s kremelskou děvkou Majerovou z Trikolory a vypadá to, že se tyhle proruský vlastizrádný strany chtějí do voleb spojit v koalici. tahle republika míří do píče za slovenskem.

v práci po mě chtějí doplnit životopis. já kurva nevím, co tam mám napsat. vždyť nic pořádně neumím, expert sem leda tak na hovno a lidi mě spíš serou.

oběd. polívka horká, hlavní jídlo studený. ne, dneska nemám den.

image

image

dell

** update 22:05 alexandr velikej byl fakt king. tyvle, dávám do kupy žádost pro obchodní rejstřík o změně v údajích. musím prostě vymazat kolegu místopředsedu, zapsat novou členku, přidat požadovaný dokumenty plus přílohy účetních závěrek za poslední tři roky. to všechno datovkou a poprvý.

======

** update 14:28 porady mám za sebou. přežil sem, ale v práci na hajzlu jsem měl opravdu jen kousek k opravdický smrti udušením. tam vám to štípalo v očích, jako když štípe v rypáku vysoká dávka pervitinu. nechci vědět, co jedl návštěvník předemnou.

na sítích pro socky se zase rozjíždí náboženská vlna. jedinci, kteří ještě nedávno fušovali do fotbalu, hokeje, klimatických změn, do vývoje vakcin na kovid nebo do konfliktu na ukrajině, nyní vytáhli pár let starý manuály k migrantský vlně a islámu a rozjíždí náboženský sračky. ano, je to prdel, česko je snad nejvíc ateistická země evropy, ale kdejaká píča, která si myslí, že má čůráka mezi nohama, se musí k náboženstvím vyjadřovat. já si taky myslím, že vatikánský klér je parta zasranejch buzerantů, kteří šukají rádi chlapečky do prdelky a dvatisíce let mezi sebe do organizace nepustí ženský, taky si myslím, že by teroristický ovcomrdy z hamásu měli židi vykastrovat a zašít do prasečích kůží, ale aplikovat tohle globálně na všechny věřící si prostě říká o náboženskou válku.

======

** update 09:07 ozvali se od zákazníka, že jim nikdo ze servisu dellu nevolal. to je prostě tak, když lidi spolu nekomunikujou. dnes dopoledne dvě porady. uááááááááááááááá

závoz

** update 12:55 mám podezření, že ještě bude dobrodružství změnit v obchodním rejstříku záznamy.

======

** update 10:59 zápis ze shromáždění mám hotov. řekl bych dokonce, že jsem v minulosti byl tak poctivý, že jsem po každým shromáždění udělal hned zápis, takže teď jenom čekám na konzultaci domovního právního experta, co všechno budu muset udělat, aby obchodní rejstřík vymazal mého bývalého kolegu místopředsedu. jo a zvedli jsme odměny výboru, takže už nebudu měsíčně odměnu brát 800kč, ale 2400kč. to je kurva vejvar jako kráva.

======

** update 09:19 všechno nejlepší k tvým patnáctým narozeninám, bitcoine!

======

** update 08:30 chvátám do práce na půl devátou, protože měl přijet závoz s nějakejma krabicema pro další krabice. okej, dorazím do práce, před firmou stojí náklaďák a kolegyně říká, že přijel už v půl osmý. čekáme teda na kolegu, kterej je na cestě. přijede, zjišťujeme, že se jedná o nějaký krabice s páskama o muší váze, během pěti minut naházíme do auta připravený krabice a úkol vyřešen.

ráno venčím čubu. sbírám hovno na hlavním chodníku, když tu se zleva vynoří týpek s velkým štěnětem bez ocasu a vleze mi do cesty. elza dosere hovno, vyštěká štěně a to se neustále otáčí. kokot sleduje obsah na displeji telefonu a něco říká. nevěnoval sem mu pozornost, protože je naprosto běžný potkat lidi čumící do mobilu a mluvící sami k sobě, takže tyhle nemocný entity nějak neřeším a nechávám čubu řešit její běžný psí problémy s přechcáváním stop. jenže kokot se psem bez ocasu místo aby prostě venčil stojí, furt něco blebotá a já zjišťuju, že řve na mě, abych zastavil a počkal, že se mu pes pořád otáčí. no a tím mě buzerant jeden nasral, nejenže mně vlezl do trasy, nejenže není schopnej se štěnětem zastavit, počkat a nechat čokle očuchat, ale ještě na mě řve, abych jako počkal, než milostpán buzerant vyvenčí svýho zasranýho čokla bez ocasu. já mu akorát řek, že je debil a že kvůli němu nebudu chodit kanálama, on mi řekl, že jsem hloupej a šel do píče. to je prostě takový to, když si malej českej přiteplenej buzerant pořídí značkovýho čokla bez vocasu.

jinak moji milí zmrdi, byl jsem venku před osmou a nikomu ten zážitek fakt nedoporučuju. hnus hnusnej.

lidi jsou kundy a tomu nebohýmu tramvajákovi skupina takových lidských píč vlítla před vůz, takže musel dost prudce brzdit. já řidičům městský veřejný dopravy fakt nezávidím, jednou nohou v průseru díky vypatlaným čůrákům, kteří nejsou schopní se při přecházení normálně jednoduše rozhlídnout.

Trump opět pletl státníky a geografii. ‚Je z něho jiný člověk a je to smutný pohled,‘ říká DeSantis. co už dávno věděli lidé s iq vyšším než je iq houpacího koně, nyní také velmi pomalu zjišťují běžní prostí voliči. donald trump je tupej čůrák.

Symbol zvěrstev Hamásu. Mladá žena, kterou bojovníci unesli z hudebního festivalu, je po smrti. stále se považuju za sluníčkáře, havloida, liberálního retarda. stále nechci do jednoho vyvraždit všechny muslimáky s rusáky jako největší planetární škodnou, ale jejich činy prostě nepřispívají k mý toleranci a fobii z cizáků zabíjejících na potkání. tyhle kozomrdy by měli židi vyhladit z povrchu zemskýho a i z těch jejich podzemních tunelů.

Prodal se vtip, který chtěl i Bill Gates. Stál čtyři miliony korun. to je prostě vystřižený jak z vtipu... oh wait.

ahoj

** update 22:33 jo, máma měla před dvěma měsícema kulatý velký narozky, tak sme se s bráchou konečně domluvili, vzal rodinu a šli do restaurace na večeři. vybral řeckou restauraci olympos v kubelíkově na žižkově a byla to kurevsky dobrá volba. sem přežranej, až mě bolí břuch.

======

** update 15:27 nezajímá mě, co někdo jiný žral o obědu, snídani nebo večeři. nezajímá mě, co má kdo oblečený na sobě, v čem spí a kde si dělá výtahový selfíčka. nezajímá mě ani, jaký má kdo stav a jak se vnitřně cítí. nezajímají mě šedivý sračky z internetu. zajímá mě jenom mý vlastní sobecký ego.

======

** update 11:46 blíží se pravý poledne a čas oběda. někdy kolem druhý máme firemní poradu na téma helpdesk, já budu muset asi něco odprezentovat a kurva vůbec se mi nechce. chtěl bych mít veget...

image

======

** update 10:58 pokud by někoho ještě zajímalo, co se odehrávalo v hlavě Miloše Zemana, když ještě žil, tak se může podívat na fotografie z prezidentský obory. Hrad likvidoval uhynulou zvěř. Hnila v jámě u nádrže pitné vody pro Kladno.

======

** update 09:09 ahoj ideoti z internetů. dnešní nudu jistě budete zabíjet sjížděním debilních webíků a psaním zbytečným textů.

padá listí. asi přichází listopad.

noční můra v jilmový tramvaji. dávejte si bacha na sedačky u tyčí s označovači jízdenek. může se stát, že přijde cizinka a začne označovat 22 jízdenek pro skupinu harantů, který doprovází. po 13 jízdence začnete tu píču fakt nenávidět.

pisáor

** update 19:34 pěkně se ochladilo. za 16 dní přijde servis na plynovej kotel.

======

** update 15:10 přiznám se k tomu naprosto bez mučení, ale dneska jsem udělal v práci skoro píču.

======

** update 12:59 voční kontrolu mám za sebou. dioptrie mi zůstaly, všechno v lékařským průměru a mám se ozvat až zase za rok. během toho, co jsem procházel revizí očních otvorů, konfident totalitní Stb Bureš blábolil ve Sněmovně hovna o světovém míru, který dokázal naorganizovat a maďarský vlastizrádce Orbán políbil v Pekingu prsten fašistického vůdce Adolfa Putina. Orbán to asi nepochopil, ale přinese mu to stejný štěstí, jako kdysi alkoholikovi z Kolína Ovaru Ovaroviči Zemaniči z Velké Piči. Dnes je všem úplně u prdele, Orbán bude jednou taky.

======

** update 09:48 Divotvorný hrnec. V bistru 60 let neumyli nádobu s omáčkou. tak z toho by se takovej ten televizní kuchař Pohlreich posral na několik pořadů dopředu. :D

======

** update 09:12 před spořkou u odpadkovýho koše stála kunda a kouřila cígo. dokouřila, hodila ho na zem a šla do banky.

do prázdný tramvaje se třema lidma nastoupil týpek s čepicí posazenou na debila. samozřejmě se postavil hned ke dveřím, u kterých sem seděl a hrozně se divil, že mu říkám "píčo, tramvaj je skoro úplně prázdná, ale ty se musíš postavit ke dveřím jak kokot."

Objev: Duchamp se pisoárem chtěl pomstít umění. Ukradl ho německé dadaistce. vědci objevili, že se slavnejma umělcema je to jako s influencerama s velkým dosahem. nemusí to být ti nejkreativnější člověkové pod sluncem, o tom to totiž fakt není. hlavně se nesmíte bát krást nápady méně známým ale chytřejším lidem a nesmíte se je bát vydávat za svý nápady i v době, kdy je krádež nápadu odhalena. koho kurva zajímá nějaká nula, když nejlíp zboží prodává vždy ten s největším počtem zákazníků a sledujících.

školácká chyba

** update 19:15 Mám schránku plnou hoven, zuřil brněnský důchodce, když šel vyzvednout letáky. sem myslel, že ho nasraly letáky SPD a vono hovno, měl ve schránce hovno.

======

** update 12:25 okej, oblíknu se, sbalím notebook, vypnu televizi a loučím se s kolegy, že jdu k tomu zákazníkovi a že se už dnes nevrátím, přestože je to tak na hodinu maximálně. čumí na něm jak na debila, ale myslel jsem, že je sere, že už se nechci vracet do kanclu. jdu to ještě říct kolegovi z obchodního, že odcházím a už se nevracím. ten na mě taky blbě čumí a říká, že ta akce je až zítra. no furt lepší než přijít o den později...

======

** update 12:02 můj největší životní úspěch je, že sem v životě nic nedokázal. kdo z vás to dokázal?

======

** update 09:45 udělal jsem školáckou chybu a nejel metrem do práce. za odměnu sem prožil v autobuse asi 40 minut na trase mezi vinicí a želivskýho, kterou v klidu pěšky dáte do 20minut. vinice křižovatka rozmrdaná, želivskýho křižovatka rozmrdaná, hagibor rozmrdanej, do toho namrdaný řidiči cpoucí se do každý mezery a mezi tím nasraná náhradní autobusová doprava s nasranými cestujícími.

odpoledne jdu k zákazníkovi a nechal jsem doma všechny nože spolu s kovovejma ostrejma předmětama, protože jsou na to háklivý a prochází se u nich bezpečnostním rámem.

Až 40 procent českých deváťáků trpí depresemi, 30 má úzkosti. Dívky jsou na tom dvakrát hůř, říká studie. primárně bych jim sebral telefony a připojení k internetu, protože debilní sociální sítě a debilní jútubeři harantům rozhodně moc neprospívají. když vidím, jaký sračky na děti a mladý cílí, blil bych. a to jsem už otrkanej veterán internetových hoven a sraček v množství převelikým.

zas tlak

** update 15:18 Komentář: Mrtvých lidí je už příliš. Čas zakázat některé psy? já proti těmhle takzvanejm bojovejm rasám nic nemám, ale sám bych je nechtěl. nicméně když je ten pes dobře udělanej a kvalitně vychovanej, je to ten největší věrnej mazlíček pod sluncem. akorát je teda blbý, že tyhle bojový plemena mají v oblibě ruzný vypatlaný smažky a vybobulovaný tetovaný osvalený plešatý hory sádla a není vzácností takovýho vypatlance potkat se psem na volno.

======

** update 14:10 venku je zase vedro, nicméně když bude svítit sluníčko ještě pár dnů, tak nebudu nadávat na aktuální letní dny, protože zahrádka je potřebuje.

======

** update 11:59 prej padá cena zlata a ve zpravodajství čt24 už to nějakej druhej expert komentuje. kurva, jestli někdo to zlato tak moc chce, tak když padá cena, ať prostě nakupuje, nečeká a nežvaní.

======

** update 08:50 mám za sebou tradiční tlakovou kontrolu. dostal sem zpět prášky, který mně byly posledně pokusně odebrány. překvapila mě močovina a cholesterol v krvi, oboje v normě. nechápu při to mým životním stylu. několik debilní úterních poznámek:

  • blížím se k poliklinice a vidím na přechodu stát nějakou starou bábu se slepeckou holí, jak se snaží vstoupit na přechod. než jsem došel a přešel k ní, napočítal sem sedm zasranců za volantem, který tu bábu museli vidět a nezastavili. takže sem se jí zeptal, jestli chce jako vážně přejít, ona mi řekla, že rozhodně, ale že furt slyší jezdit auta. tak ji povidám, že to vidím, že zmrdi nestavi a tak sem vlez na přechod, zastavil zmrdy a bábu převedl na druhou stranu. o minci s převozníkovým logem sem si neřekl.

  • u hagiboru finišuje stavba sídliště, tak dělníci dojebali, rozjebali a znovu jebají novou zastávku. provoz je tam staženej do jednoho pruhu, řidiči se snaží být na želivskýho jako první a trpí to tam pravidelně ucpávkama. nicméně dnešní řidič autobusu se s ničím nesral a prostě jel jak buldozer. frajer.

  • jediný, kdo mě v busu sral, byla rodinka s malým harantem, která si musela sednout vedle mě a ten malej zmrd mi řval do ucha a vždycky, když něco zařval, tak tak ti mladí rodiče divným jazykem podobným angličtině vyjadřovali nadměrnou spokojenost.

  • včera se v práci stavoval obchodní partner, přišel pozdravit nás techniky v servisu, kde zrovna běželo v televizi zpravodajství čt a cosi povídali o us prezidentovi bidenovi. a hned začal, že je starej a že to není možný fakt takhle dál. já mu připomněl, že je o něco starší než náš bejvalej prezident ovar zmrdovič ovarov z kolína, kterej neudělá už ani krok a nastal klid. dál už sme si moc nepovídali. myslím, že volby za dva roky budou absolutní průser.

postel hoven

** update 23:27 psí čubka sežrala hovno. olizuje se ještě teď.

======

** update 15:18 v práci máme na hajzlu posunutý sedací prkýnko. jako mohl bych si kleknout, narovnat ho a přitáhnout šrouby, aby líp drželo, ale neudělám to. stačí, že celkem pravidelně doplňuju tekutý mejdlo a papírový utěráky rukou.

======

** update 13:17 cestou na oběd jsem míjel dva borce, kteří řešili nějaké hluboké ezoterické záležitost o delta vibracích. ten jeden zcela rozhodně podporoval teorii o vibracích, protože prý vibroval tak dlouho, až se rozvibroval a vyčistil. to se mi taky stává po konzumaci alkoholu a drog.

petr mach ze svobodných se stal poradcem tomiovy strany plný debilů. to prostě nevymyslíš... :D

======

** update 12:10 včera jsem rozesílal pozvánky na shromáždění svj. normálně mně někteří lidi obratem odpovídají, jakože aspoň děkujou, ale tentokrát je ticho po emailech. mám trochu podezření, že je to způsobený zprávou o hledání dobrovolníka, který by se zapojil do práce pro naše společný bydlení.

======

** update 09:59 jen přijď ty umělá inteligence, ještě poznáš zač je dekadence. zavřu tě do kredence, kde skončí tvá existence. ChatGPT nyní vidí, slyší a mluví.

======

** update 09:19 nějaká zasraná kundazlán vyhodila u našich popelnic postel. zasraný mrdki!

přijdu do práce a jako obvykle, když si jdu umejt ruce a vychcat péro, předběhne mě někdo z kolegů a nutně musí na hajzl s umyvadlem. kdyby aspoň už minimálně hodinu nebyli v práci.

měl jsem v tramvaji nutkání šáhnout na prdel ženě, která stála vedle mý sedačky. mám jakýsi civilizační blok, tak k tomu samozřejmě nedošlo.

už vím, kdo řídí červenýho jeepa, jehož občas potkávám parkovat kus od práce. moc pěkná barva, úplně stejná jako měla před třiceti lety škodovka 105 mých rodičů, kterou fotr pojmenoval "terezka". nicméně v případě tohoto naleštěnýho jeepu bez jedinýho smítka a odřeniny na kapotě sem si za volantem představoval vyžehlenou stárnoucí prachatou bobinu v luxusním oblečení z pařížský, s milionem korun uložených v plastikách ve ksichtě, ve vysokých podpatcích a dvěma iphony 17 v ruce, doprovázené značkovým minipsem s průkazem původu z certifikovaný množírny za 147 576kč. nic z toho nebylo, viděl jsem poloplešatýho strejdu s lupama na očích a zhruba tak o výšce 157cm.

Avast prodával data o soukromí uživatelů. tyvle, a pak si v roce 2023 kupte antivir. to bych se posral. čekám, kdy se podobnou sráčovinu dočtu o esetu. mě do linuxu žádnej zkurvenej komerční sběrač dat, teda antivirus, prostě nesmí.