Prújem: čtvrtek

milion

** update 20:47 milion oficiálně nakaženejch. já sem měl dneska oběd z asijskýho bistra, spáchal sem nějakou práci a přežil videoporadu s kolegy. ale je mi jasná jedna věc. ekonomika půjde na dlouho do píče a odsere to hromada lidí. já sem rád, že sem si za posledních pět let vyřešil většinu finančních sraček a zůstala mi jen hypotéka. nějakou rezervu mám, takže sem zatím v klidu.

školení

** update 23:07 virem postiženejch přes půl míče lidí a usa jsou v čele peletonu počtu nakaženejch. tyvle, tohle bude hustý.

======

** update 17:42 zabil sem dva dny sjížděním nějakých webových seminářů s kvízema, který musím mít sjetý kvůli udržení certifikací. sbíraj se za ně nějaký bodíky. není špatný zaměstnat hlavu.

Praha chce ubytovat bezdomovce v tržnici, nevěstinci dala na vystěhování tři dny. jo, když je krize i šlapky musej do ulic.

odběrový vůz

** update 10:28 touhle dobou bych trpěl pravděpodobně kocovinou. ale trpím akorát tak hovnem. mám takovej pocit, že noc sem přežil a dnes poprvý jsem viděl stát přes ulici sběrný vůz nakažených. kam je vozej nevim, ale asi někam do spalovny.

image

bozp za časů koronasračky

** update 21:58 trhy panikařej, bitcoin padá, asi si něco budu přát. zítra je pátek třináctýho, tak bych si přál šťastnej den a hrozně levně nakoupit.

======

** update 18:55 no, obchody jsou takový nějaký vybraný, řekl bych, že vládne menší zkurvenej blázinec. drogerie poloprázdná, masna vybraná, hajzlák sem bral poslední. vláda vyhlásila nějakej divnej stav, v hospodách se může chlastat jenom za světla od 6h do 20h a lidi se nemůžou srocovat. v itálii je to docela masakr a čeká nás asi pár celkem hustejch měsíců. jako tahle věc jen tak nevymizí. jo a když poslouchám dikci Babiše, jak předčítá seznam zákazů, tak mě přechází po zádech takovej osmdesátkovej mráz.

Teploty v Česku ve čtvrtek šplhaly na dvacet stupňů. Rekordně teplá byla i noc. ráčil sem si všimnout sám.

======

** update 08:55 dneska bysme teoreticky měli mít BOZP. venku je oproti včerejšku zkurvenej pařák a jestli sem měl včera pocit, že je ve městě málo lidí, tak dneska jich je ještě mín. Prázdno.

česká demence

** update 20:21 Chybějí roušky. Češi si je začali šít podomácku z prostěradel. já normálně žiju mezi národem kreténů. to se vidí zkušenost ze socialismu.

======

** update 19:58 chtěl sem taky propadnout panice, tak sem se stavil v drogerii pro mejdlo a pastu a u vietnamce pro hajzlák. offline kamenný prodejny jsou drahý, takže v nich je zboží habaděj. Taky sem si chtěl pro jistotu u vietnamce koupit pytlík jasmínový rejže, takže sem ho vzal a doma zjistil, že už jeden neotevřenej mám. v drogerii akorát neměli roušky a desinfekce, hajzlák byl všude, takže tímto seru na paniku a nechám ji dementům a důchodcům.

Nákupní koronavirová hysterie: vyčerpané prodavačky a vozíky jídla za tisíce. češi fakt magořej. navíc sem v tývce viděl reportáž, že nejvíc magořej důchodci. to je fakt bomba, ti nejchudší s mizernejma důchodama všechno v panice utratěj a pak hoděj andrejovi zase hlas.

======

** update 11:35 tak sem koukal, že moji vlastní spoluobčané propadají panice z čínský virový sračky a skupujou zásoby všeho možnýho. nejsou filtry, rozvážkový služby hlásí druhý vánoce a to ještě nebyly ani velikonce. typická česká demence. včera sem v hospodě chlastal nealkoholický pivo, který sem zazdil trochou rumu.

20 02 2020

** update 14:48 dneska je kurva datum, že kdybych byl posranej alternativní ezoterik, asi bych vypálil několik svící. jenže nejsem, tak na to seru. včera sem byl v hospodě a neměl sem ani kapku alkoholu. překlopili sme účetnictví a já překonfiguroval několik firemních zařízení.

kořalka

** update 21:59 v podstatě sem rád, že už je večer. tohle bylo jak za starejch časů.

======

** update 13:21 jak to funguje u nás v kanceláři. já mám puštěnou televizi s nějakejma dokumentama o zvířátkách. jeden kolega televizi nesnáší, takže do toho pustí z notebooku nějaký debilní český rádio, ve kterým hrajou osmdesátkový sračky od olympiku až po takovej ten uječenej metal s debilníma kytarovejma sólama ve stylu kiss. druhej kolega si nasadil sluchátka, aby měl klid. takhle my si žijem, ale já nevyměknu a televizi nevypnu, sem dost trpělivej.

======

** update 11:44 včera sem byl v hospodě. pil sem pivo, slivovici, kouřil marihuanu, jedl bramborovou polívku a po příjezdu domů čuchal vůni toluenu odpařujícího se z nově natřených dveří do komory. myslím, že sem se dobře sjel a dnes ráno slyším v hlavě permoníky.

Čína hlásí rekordní oběti koronaviru, nakažených na lodi v karanténě přibývá. jo to fakt chci. skončit na gigantický turistický lodi plný důchodců na vejletě, mezi kterejma se plíživě šíří čínská koronasračka. to je téma, podle kterýho jednou někdo natočí solidní zombie masakr.

Aleš Bleha: "Dýdžejský m*dky mě v tom nechaly...". každej od pardubic zná aleše blehu. jeho rockotéky u žluťáka byly proslulý a očividně to díky technu a drogám dotáhl až na ibizu do jeskyně, kde jede ezo.

kde je středa?

** update 12:00 asi hodinu sme s kolegou řešili, proč u zákazníka outlook mezi dvěma zaměstnancema překládá emaily z češtiny do rozsypanýho čínskýho čaje. po vyloučení všech možností nám zůstala jen jedna nepravděpodobná. používání smajlíků. takže sme zaměstnanci řekli, ať pošle dva emaily. jedne se smajlíkama a druhej bez. ten bez prošel v pořádku a ten druhej nikoliv. jeden jedinej smajlík způsobil přeložení emailu do čínštiny. bych se posral. já už vidím čínský viry nejen na pražským hradě, ale naprosto všude.

======

** update 10:45 mám takovej pocit, že někam zmizela středa.

je vobyčejnej zkurvenej čtvrtek

** update 18:59 chcíply mi tři rostliny chilli. tak místo sedmi mám čtyři a ty sem rovnou přesadil do větších květináčů. práce s rostlinama je fajn.

Koronavirus z čínského Wu-chanu děsí svět. ty vole, to je zase nějaká kurva sračka. je moc lidí, příroda s tím má očividně problém.

======

** update 14:12 včera sem byl zase v hospodě a vypad z ní kolem půlnoci. dneska budu doma, protože sem solidně rozmrdanej a unavenej. na zejtra sem si vzal homeoffice a doufám, že odmrazím ledničku.

V nájmu bydlí neúspěšní, míní Češi. I tím šponují ceny nemovitostí výš. problém v čechách je, že se tady úspěch nepřeje a hromada lidí prostě přišla k bytům v devadesátkách nezaslouženě lacině. já si byt pořídil za tržní cenu formou hypotéky a i tak sem musel poslouchat kundí žvásty a urážky, jakej sem kokot, že sem koupil předraženej byt.

antiviry

** update 22:46 v tývce dávaj na kabelovce nějakej pořad vo lidech, který si myslej, že je unesli mimozemšťani. co to je za hovadinu? proč by měli mimozemšťani unášet naprosto bezvýznamný lidi, který nic neznamenaj a nejsou důležitý? to je něco, jako kdybych tvrdil, že sem skutečnej mimozemšťan a ne vobyčejnej primitivní maloměšťák.
ty vole, někdy si říkám, že by svět potřeboval televizní kanál, kde by 24/7 jely depresivní pořady o smrti, sebevraždách či ponižování, aby si lidi mohli pořád a neustále potvrzovat, že jsou zbytečný kusy hmoty a naprosto titerný kapky hovna v gigantickým mlýnu na maso.

======

** update 16:38 pracovní den skončil. svět sem nezachránil, dětem v africe nepomohl, ale prošly mi rukama notebooky, za což dostanu zaplaceno. je fajn, narodit se uprostřed evropy a neměnil bych.

======

** update 13:25 od rána s kolegou instalujeme u zákazníka nový antiviry. je to hrozná pakárna a sem rád, že už sme udělali všechny kompy, který sme měli udělat. jinak maloměšťáckej den, akorát mě ráno sralo, že sem musel vyjet zase o něco dřív a emhádé bylo narvaný.

Polský ministr chce zavést přístup k pornu jen se státním svolením. Hledáme účinné řešení, řekl. ty vole, to je země. já si nemůžu pomoci, ale my z východu evropy sme solidní dementi. to chtěj polsko odpojit od internetu?