Zplozeno v období: čtvrtek

pývo

** update 12:36 včera proběhlo pývo v příjemném úzkém kroužku zmrdů od vystřelenýho voka. jsem rád, že mezi tyto slušné zmrdy také patřím. člověk by měl být vždy mezi svými.

PRIME Render Offload. pyčo zázrak, nvidia připustila, aby se jejich gpu daly používat v režimu offload. sice to xorg-server bez patchování nedá, ale i tak je to neuvěřitelnej úspěch.

deštivá hospoda

** update 22:43 je dost nahovno po příchodu z práce na dvě hodiny usnout. k únavě mi nepomohla ani návštěva. bych se posral. navíc zejtra asi budu v práci sám, protože volal kolega, že má konečně doma kozu, ta koza bude potřebovat kozí chlívek, takže nevim jestli přijde.

======

** update 13:12 včera celej večer s přestávkami pochcávalo. popravdě řečeno příliš mi to nevadilo, protože sme seděli pod střechou. jsem fakt spokojenej s rozhodnutím omezit kurva pravidelný chlastání, sice po příchodu domů hned neusnu, ale aspoň mě nebolí ráno hlava. fakt myslim, že nějakej čas zůstanu u kombinace tráva a limonáda. s nikým sem se neseznámil, žádnou frndu sem si domů nepřitáh a nikdo se na mě nelepil, ale viděl sem buchtu, která prej chodí ráno do práce. neuvěřitelný. co mě ale včera sralo, byly posraný starý zkuřky. to je taková parta jedinců, který fungujou jako černá díra. pošlete k nim brko a už se nevrátí, borci ubalí a brko nedokáže opustit horizont událostí. přiznám se, že tohle mě sere, protože furt beru trávu jako společenskou záležitost, ale jakmile dojde na závislost, tak jde společnost do prdele. přiznám se, že svět mě prostě sere a chci už jen klid. až jednou budu chcípat, tak mě bude moci hřát pocit, že sem nebyl nikdy až taková kurva, jak se snažily tlustý kundy z undergroundu naznačit, nezůstanou po mě dluhy a nezůstane po mě ani bordel.

polovina prázdna

** update 22:37 odpoledne proběhla porada ohledně nějakýho zkurveně monstrozního projektu a pohotovostní večer sem zabil přečtením další sračkový kapitoly. zítra mě čeká šichta u zákazníka, přivezou přes 300 disků a budeme muset odškrtat seriový čísla. totální šikana.

======

** update 12:08 dopoledne sem telefonoval a řešil nějaký kokotiny s vpnkou u zákazníka. paradoxně se ty kokotiny nějak vyřešily samy, takže sem došel k závěru, že šlo o problém mezi židlí a klávesnicí.

Fantom z Karlova mostu na Seznamu odkrývá svou identitu. Jak přes noc odstranil graffiti? neuvěřitelnej bizár.

posmrtný záležitosti

** update 21:38 dneska sem telefonoval s pohřební službou a začal zařizovat poslední tetiny pozemský záležitosti. bude to ještě sraní.

plicní

** update 22:43 ty vole, to mi ještě volala matka, že mi nepřeposlala celou divnou smsku, ale jenom její jeden kus, kde nebylo napsáno, že má před sebou dva měsíce. matka mě taky sere. do toho se ozvala firemní účetní, že ji nic nefunguje a musíme to co nejdřív opravit. takže se musím u ní zítra stavit.

======

** update 17:05 včera byla středa a já sem rád, že sem omezil chlastání na pár malejch kousků se čtyřma birellama. včera to bylo v extrémně alternativním stylu, kumpán z pátku ještě furt slaví svatbu a přišel i špína. ráno sem se probudil fakt svěží, došel sem do práce, kde sem se dozvěděl, že musím jít dneska na schůzku, na kterou mě zapomněli pozvat. ale jo dobrý. odpoledne mě přišla od matky divná smska, ve který ji teta žádá, abysme dorazili na plicní oddělení jedný pražský nemocnice sepsat závěť. no, matka tetu nesnáší a já ji viděl naposledy, když sem byl na pohřbu fotra. takový ty divý rodinný vztahy, ale tohle musím s bráchou vyřešit. ezokunda z undergroundu by už viděla ty miliony z dědictví, já vím, že to nebude žádná sláva. teta zámky nevlastní, o účtech v daňových rájích silně pochybuju a tak pravděpodobně zůstává chata, o kterou se s fotrem hádali a matku ta stavba srala. vole, to sou paradoxy. je to fakt na hovno a očividně smrt čubiny nebude jedinou vadou na kráse letošního roku. zase mi to připomnělo, že sedmdesátka je průměrnej věk dožití a mě se to kurevsky rychle krátí.

posraný testy

** update 23:31 jo a cedule "pro nemoc zavřeno" na vedlejším řeznictví skutečně znamená konec pokusu o podnikání. prodejnu dnes vyklízeli.

======

** update 22:58 takže sem si dal ještě jednu zasranou hlášenku a tím doufám, že pro dnešek kurva končím.

======

** update 22:10 dobře, takže večer sem zabil třema hodinama aktualizací a celej den klikáním webinářů, protože debilní kolega si špatně ohlídal certifikační podmínky a zjistil, že nám chybí získat ještě 75 kreditů do konce července. takže mezi nás tři technický čůráky hodil požadavek, že každej máme vyklikat ve webinářích 25kreditů. dost mě tím nasral, takže sem je za včerejšek a hlavně celej dnešek vyklikal a poslal zpátky, že mám jako hotovo. já sem celkem schopnej si myslím, ale kolegové se poserou. jeden je hodlá jet systémem dva webináře denně a ten druhej zastupuje za dovolenkáře u klienta, takže má haldu práce a určitě je nasranej a určitě sem ho nasral i tím, že sem poslal mejla, že mám hotovo. na to bych se vysral, zabít tou sračkou celej měsíc.

Schůzka se Zemanem bez výsledku, podle opozice je Babiš slaboch. miloš zeman je starej pomstychtivej čůrák, andrej babiš je zasranej estébackej zmrd, kterej umí jenom žvanit a hamáček si zaslouží titul smrdutý želé.

kurva čtvrtek

** update 21:16 je to divný, když neslyším čubčí štěkání na hafany v sousedních zahradách, je divný, když ji nevidím válet v trávě a hledat kočičí hovna pod keři. divnej vejlet po letech úplně sám.

======

** update 18:00 Chovatelce, která nechala zemřít fenu v rozpáleném autě, zakázali výstavy a chov štěňat. Si dokážu na základě svých tragických zkušeností představit, jak to proběhlo. Kunda chtěla ještě žvanit s jinejma kundama a nechtěla, aby se jí motali pod nohama čokli, tak je zamkla, protože si myslela, že se brzo vrátí. Jenže takhle to nefunguje, protože kunda začne žvanit a zapomene na všechno. Já vím, co to je žít s debilní kundou, která nemá problém přes všechny protesty vzít těhotnou fenu na koncert, kterej si nedokáže píča odepřít a pak se diví, že tam fena pobíhá a tahá za sebou placentu. Pičo, moje bejvalka byla absolutní kretén a já dodneška nechápu, kde sem nechal rozum.

======

** update 14:42 včera bylo extrémně zkurvený vedro. doplazil sem se do hospody, sežral nějaký jídlo a pil sem malý plzně, protože pivo zkurveně teplalo. proběhlo to bez kund, vyslechl sem si nějaký hustý storky ze života a v jedenáct sem šel domů. dneska jsem absolvoval první výlet bez svýho čmucháčka a je to hodně smutný cestování. když sem jel vlakem, furt sem měl pocit, že sem čubinu někde zapomněl.
co mě hodně vytáčí, je neustálý vysvětlování lidem, že mi umřela fenečka. zrovna předevčírem na mě naběhla bába, kdeže mám princeznu. nebo v pondělí na mě vyběh domovní uklízeč, kdy si prej pořídím novýho psa. tara ještě neprošla ani pecí a debilní důchodce se mě ptá, kdy si pořídím novýho čokla. přiznám se, že sem vystřík a řek mu, ať si zkusí představit, jaký by to bylo, kdyby mu umřela dcera nebo vnučka a jak by se asi tvářil, kdyby týden po jejím úmrtí přišel nějakej čůrák a začal se ptát, kdy si poříděj nový dítě. fakt si někdy říkám, že žiju v příšerným blbákově.

smutek

** update 11:06 mám zkurvenej smutek. čubinka mi hodně chybí a furt se přistihuju, že se otáčím pravidelně za sebe a koukám na místo, kde lehávala. tak jak jsem byl zvyklej poslední roky. včera sem si v hospodě dal večeři, brka, haldu nealkoholickejch piv a tři malý plzně. prostě nemám chuť zabíjet mozkový buňky ve větším množství a asi u tohoto systému nějaký čas zůstanu.

Když důchod nestačí. Senioři v nájmu mají problém vyjít s penězi. současný důchodci to maj pekelně těžký, pokud si nedokázali vydělat v předchozích 30 letech, tak je to asi na hovno. a ještě hůř bude za dvacet let až začnou chodit na penzi husákovi zmrdi. bojím se, že voliči komančů, socanů, pirátů či fašistů nebudou úplně ten ty lidí, kterej teď myslí na nějakou zkurvenou budoucnost. já taky vím hovno co bude, ale rozhodně nic podcenit nechci.

pekelně bolavá hlava

** update 12:52 pičo, dopoledne na hpe technology tour sem přežil s největším úsilím, protože mě zasraně pekelně bolí hlava. prostě někdy kolem druhý mě probudila urputná nesnesitelná bolest. nevim z čeho to je, protože sem včera v hospodě chlastal nealkoholický pivo, abych si nerozmrdal hlavu, když sem měl dneska poslech novinek a zítra mě čeká certifikace. netuším jestli může nealkoholický pivo způsobit bolest hlavy jako alkopivo nebo jestli je to důsledek ochlazení, bouřky s kroupama spojeného s trpěním ve společnosty ožralý mařky. ne, nesnáším, když je poblíž mě ožralá frnda, která se ještě vnucuje. to vždycky když vidím, tak vidím vyndanou držku bejvalky, jak chlastá s posranejma germánama nebo jak po litrech kořalky opouští autem svatbu mýho kámoše, kterýmu sem svědčil a přitom mě nabrala na kapotu, když sem se jí snažil vysvětlit, že je debilita odjet pod vlivem. samozřejmě se na mě vysrala, protože získala nějakej debilní alkostav a odjela do píči. ne,alko kundy ne, ne a nikdy znovu ne.

firewall

** update 23:25 v práci sme byli tři, protože část obchodního je na nějaký společenský chlastačce na moravě. ředitel, jednatelka, obchodník á a bé. golf, jednání, chlastání a píchání nevim. večer sem zabil čtením svých sraček a sledování nějakejch dokumentů na national geographic k 75 výročí dne dé, vzpomínky veteránů a tak. ty vole, těm chlapům je mezi 95-105 lety. to musí bejt hustý, přežít ve dvaceti mlejnek na maso a dožít se sta let. fakt si nemám co stěžovat, hitler byl vyfetlý pako.
největší prdel dneska byla během návratu z odpoledního venčení, kdy v parku pár metrů za mnou padla k zemi velká těžká větev a celkem těsně minula matku s dítětem. ty vole, moh sem to bejt já nebo pes. nejdřív se ozvalo prasknutí, pauza, hlasitý lámání dřeva, rachot a pád k zemi.

======

** update 12:35 no, k zákazníkovi sem dorazil skutečně na osmou, docela tam čuměli a průser sice nenastal, ale byl sem asi za pět minut hotovej, protože aktualizace se mi nabídla, ale nešla stáhnout, protože ve firmě už druhým rokem nezaplatili podporu. takže jim kolega vytelefonoval novou podporu a šli sme do prdele. pokus číslo dvě, až zaplatí.

Tetris slaví 35 let. Toto letí, ty vole.