zas tlak

Vysráno dne: 2023-10-03

** update 15:18 Komentář: Mrtvých lidí je už příliš. Čas zakázat některé psy? já proti těmhle takzvanejm bojovejm rasám nic nemám, ale sám bych je nechtěl. nicméně když je ten pes dobře udělanej a kvalitně vychovanej, je to ten největší věrnej mazlíček pod sluncem. akorát je teda blbý, že tyhle bojový plemena mají v oblibě ruzný vypatlaný smažky a vybobulovaný tetovaný osvalený plešatý hory sádla a není vzácností takovýho vypatlance potkat se psem na volno.

======

** update 14:10 venku je zase vedro, nicméně když bude svítit sluníčko ještě pár dnů, tak nebudu nadávat na aktuální letní dny, protože zahrádka je potřebuje.

======

** update 11:59 prej padá cena zlata a ve zpravodajství čt24 už to nějakej druhej expert komentuje. kurva, jestli někdo to zlato tak moc chce, tak když padá cena, ať prostě nakupuje, nečeká a nežvaní.

======

** update 08:50 mám za sebou tradiční tlakovou kontrolu. dostal sem zpět prášky, který mně byly posledně pokusně odebrány. překvapila mě močovina a cholesterol v krvi, oboje v normě. nechápu při to mým životním stylu. několik debilní úterních poznámek:

  • blížím se k poliklinice a vidím na přechodu stát nějakou starou bábu se slepeckou holí, jak se snaží vstoupit na přechod. než jsem došel a přešel k ní, napočítal sem sedm zasranců za volantem, který tu bábu museli vidět a nezastavili. takže sem se jí zeptal, jestli chce jako vážně přejít, ona mi řekla, že rozhodně, ale že furt slyší jezdit auta. tak ji povidám, že to vidím, že zmrdi nestavi a tak sem vlez na přechod, zastavil zmrdy a bábu převedl na druhou stranu. o minci s převozníkovým logem sem si neřekl.

  • u hagiboru finišuje stavba sídliště, tak dělníci dojebali, rozjebali a znovu jebají novou zastávku. provoz je tam staženej do jednoho pruhu, řidiči se snaží být na želivskýho jako první a trpí to tam pravidelně ucpávkama. nicméně dnešní řidič autobusu se s ničím nesral a prostě jel jak buldozer. frajer.

  • jediný, kdo mě v busu sral, byla rodinka s malým harantem, která si musela sednout vedle mě a ten malej zmrd mi řval do ucha a vždycky, když něco zařval, tak tak ti mladí rodiče divným jazykem podobným angličtině vyjadřovali nadměrnou spokojenost.

  • včera se v práci stavoval obchodní partner, přišel pozdravit nás techniky v servisu, kde zrovna běželo v televizi zpravodajství čt a cosi povídali o us prezidentovi bidenovi. a hned začal, že je starej a že to není možný fakt takhle dál. já mu připomněl, že je o něco starší než náš bejvalej prezident ovar zmrdovič ovarov z kolína, kterej neudělá už ani krok a nastal klid. dál už sme si moc nepovídali. myslím, že volby za dva roky budou absolutní průser.